Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Hát, szép árcédulákat kaptak. :D Bár Telltale legjobb sorozata volt, kár hogy vége.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) batman91

batman91
(senior tag)

Érdekes módon Epic Games Store támogatást kapnak. Pedig eredetileg Steamesek voltak.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3) laceszgamer válasza batman91 (#2) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

A negyedik évad után a fordítottja volna meglepő. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) meteoreső

meteoreső
(tag)

A Skybound most csak ezt az egy játékot örökölte a Teltaletól vagy az összeshez van jogosultságuk ?
Fura hogy eltemetnek egy céget és egy másik megy a helyén tovább... miért ez mitől lesz nyereségesebb ?

Én vagyok az első Intel GPU fan... amíg meg nem jelenik és ki nem ábrándulok belőle az ára miatt :)

(#5) laceszgamer válasza meteoreső (#4) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Csak a Walking Deadot említik mindenhol.

Egyébként nem biztos, hogy nyereségesebb, én inkább arra tippelnék, hogy a Telltale megszűnése körüli " reklámot " akarják kicsit meglovagolni vele.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.