Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Javaslom akkor készítsenek egy nagy fém díszdobozos kiadást a csak PS4-es vackukból és nagy lendülettel helyezzék oda ahová nem süt be a nap. Ha nem megy akkor szóljanak és segítek berugdosni. :((

(#2) Ganzer válasza Shadowguard (#1) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Ez a játék annak idején nagyon bejött, de 1 óra játékidő után dobtam a harcrendszer miatt.. se kedvem se türelmem nem volt kiismerni.

(#3) Rebell válasza Ganzer (#2) üzenetére


Rebell
senior tag

Nekem nagy kedvencem lett. JRPG játékokat szeretem, ebbe is 180+ órát toltam bele anno. :))

(#4) Ganzer válasza Rebell (#3) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Én is szeretem a JRPG-ket, ennél a játéknál is tetszik az art design, stb, de ez a harcrendszer egyszerűen annyira nem az esetem, hogy el kellett engedjem a játékot. Van még egy ilyen kivétel nálam amivel sosem tudnék játszani, és az a Kingdom Hearts széria. Számomra annyira bizarr és nem odaillőek a Disney karakterek egy Square Enix játékban hogy az már fáj. Tudom, az én hülyeségem :D

(#5) Rebell válasza Ganzer (#4) üzenetére


Rebell
senior tag

Kellett 1 jó pár óra. mire sikerült rá érezni.
Viszont nekem be jött a Story, ill. Pc-n a turbo Mode.
Nem kellett egy harcnál 5percet várni a befejezésig, hanem max 1 perc és kész volt a harci kör. Karakterek és csapatfelállás is sokat számított.

Pálya Design nagyon bejött, ill. miután megvolt , hogy mivel mit lehet Upgradelni, akkor viszont már vitt előre a gépszíj. Nem is tudom, h mennyi NG+ toltam végig, de a végén az összes Secret Boss, minden meglett.

Ki Tudja, lehet h még el teszem a könyvtárba. :B

(#6) exec79


exec79
tag

meg is jott a kedvem letolni megint

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.