Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sheep válasza nimfas (#49) üzenetére


sheep
addikt

Hú ez tetszik. Szóval single kampány full vr-ban, és a multi kb. olyan mint a BF. Először dogfight, utána kiiktatni a közepes hajókat, majd a végén a Star Destroyert, mindezt többféle módon, bombázva vagy lopakodva.
Jól hangzik és még némi fizikát is láttam. Nagyon drukkolok hogy jó játék legyen.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#52) Medocsabi válasza Gergello (#50) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ez gyors? :D
Akkor te tuti nem játszottál a Battlefront2 ezen részével. Ahhoz képest ez a videó lassítva van.
:))

(#53) Gergello válasza Medocsabi (#52) üzenetére


Gergello
addikt

Csak a single részével játszottam űrcsatát. Multiban meg csak FPS módban, az úgy-ahogy ment, amikor 4-en voltunk a coopban a gép ellen, az nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#54) sith7


sith7
nagyúr

Jó lesz ez :K

(#55) Malibutomi válasza sheep (#48) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En attol tartok a single player lesz a gyengebb resze, mert nagyon reklamozzak a multiplayert

Kb akkora kampanyra szamitok mint a BF sorozat elott ami lenni szokott

[ Szerkesztve ]

(#56) sheep válasza Malibutomi (#55) üzenetére


sheep
addikt

Ez szerintem is így lesz, mint eddig is a BF részeknél, valljuk be az EA nem az egyjátékos kampányairól híres :)
De már annak is örülök hogy legalább lesz benne...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#57) sheep


sheep
addikt

Egyre inkább úgy tűnik olyan játék lesz amire várok. Szükség lesz a hotasra is :)
Egy kis gameplay:
[link]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#58) sith7 válasza sheep (#57) üzenetére


sith7
nagyúr

jó lesz :K

(#59) idegen lény válasza sheep (#57) üzenetére


idegen lény
őstag

Az űrben nincs súlytalanság?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#60) sheep válasza idegen lény (#59) üzenetére


sheep
addikt

Ez hogy jön ide?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#61) idegen lény válasza sheep (#60) üzenetére


idegen lény
őstag

A Sólymot mi húzza le?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#62) sheep válasza idegen lény (#61) üzenetére


sheep
addikt

Mire rájöttem hogy mire akarsz kilyukadni megőszültem :)
Nem tudom, de nem is érdekel igazából. Ez egy játék, nem egy kőkemény szimulátor.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#63) RudY


RudY
addikt

Mától keddig megy a zárt Technical Playtest, volt szerencsém xbox-on bekerülni, mint régi EA bétázó.
Jackfrags ugye mindig kiemelt előnyt élvez, így ez a videója is gyakorlatilag totál megmutatja a lényeget. Persze kussolni kellene róla, de ezen a részletes videón kívül mást úgyse nagyon lehetne hozzátenni, kb. minden elhangzik.

Tart még a fejlesztés, de pár óra multizás után azt mondanám, hogy meglehetősen rendben van, mennek be a bugreportok, komoly problémák nincsenek, ahogy tapasztalom és látom a fórumban. Kampányból persze csak a rövid bevezetős oktatás érhető el mindkét oldalon, úgyhogy nem tudni mennyi lesz.
Zene, effektek az eredeti klasszikus, grafika is okés, a játékélmény pörgős és élvezetes, nyilván a multira van inkább kihegyezve, ahogy a battlefrontok is. Itt nincs változás, aki sokat nyomja az gőzerővel gyűjti az xp-t, nyilván jobban és gyorsabban fejleszt a később kezdőkhöz képest. Hogy itt mennyire lesz aránytalanság velük szemben, az pár nap alatt nem fog kiderülni.
Ami viszont itt is megmutatkozik, teljesen mindegy, hogy idegenekkel vagy haverokkal nyomjuk egy csapatban, gyakorlatilag a pörgős játékmenetben szinte totál fölösleges a kommunikáció, a támadás vagy védekezés megtervezése...ami logikus is, mert ilyen gyors tempóban esély sincs egymás követésére, fedezésére, mindenki örül, ha életben marad és manőverezi a gépét a kereszttűzben. :DDD
Korrekt árazással szerintem nagyon sokan szeretni fogják, a játékélmény teljesen rendben van és ez a lényeg. :K

[ Szerkesztve ]

(#64) sith7 válasza RudY (#63) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#65) nimfas


nimfas
addikt

Hangulathoz ez is elég.... nem kell csilli-villi grafika. :)

Nekem a 1993-as X-Wing tágassága hiányzik, hogy 2-5 percig repültünk a cél felé, nem volt ez a kapkodás. :)

Addig is unaloműzőnek!

https://why485.itch.io/tiny-x-wing

X-Wing és Tie Fighter adatait lehet módosítani, tesztelni:

"To that end, many of the ship's properties in this game are loaded from a handful of files that reside in "TinyXWing_Data\StreamingAssets\Ships". I recommend taking a peek at these files, modifying them, and reloading the game to experiment."

(#66) nimfas


nimfas
addikt

Magyar feliratos single player gameplay.

[link]

(#67) pRoject22


pRoject22
őstag

Sziasztok!

2 nap múlva megjelenés, én elővárásoltam Steam-en keresztül, van egy haverom is aki megvette, esetleg ha valaki szeretne multizni az írjon nekem és össze dobhatunk egy kis csapatot. :R

¯\_(ツ)_/¯

(#68) aerosmith válasza pRoject22 (#67) üzenetére


aerosmith
őstag

jaja énis preordereltem kivancsi leszek Indexen hogy néz majd ki.

(#69) pRoject22 válasza aerosmith (#68) üzenetére


pRoject22
őstag

Steam-en vetted meg?

¯\_(ツ)_/¯

(#70) nimfas válasza pRoject22 (#67) üzenetére


nimfas
addikt

Én a dobozost veszem meg szerintem... 13k és szeretem nézegetni a dobozt :)

(#71) aerosmith válasza pRoject22 (#69) üzenetére


aerosmith
őstag

aha

(#72) pRoject22 válasza aerosmith (#71) üzenetére


pRoject22
őstag

Akkor megírom privátban a profil linkem, már van több ember is aki jönne, sztem lesz simán egy csapatra való ember :)

¯\_(ツ)_/¯

(#73) pRoject22 válasza nimfas (#70) üzenetére


pRoject22
őstag

PC-re veszed meg te is?

¯\_(ツ)_/¯

(#74) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Lehet hogy rosszul emlékszem, de nem arról volt szó, hogy nyomottabb áron fogják piacra dobni mivel a készítők is tudják hogy rétegjáték, és nem üti meg azoknak a játékoknak a szintjét amit ők eddig kiadtak? Ehhez képest ez is ~13.000 Ft

(#75) sheep


sheep
addikt

Arra leszek kiváncsi hogy vajon a játék támogatja-e több vezértő egyidejű használatát (hotas+pedál).
Csak mert a BF sorozat nem támogatja, bár az nem is erről szól. Ott maximum egy kontrollert kezel usb-n.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#76) tonermagus válasza sheep (#75) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Úgy tudom hogy igen...Legalábbis nagyon remélem, mert csak és kizárólag ezért nem adtam még el a gyakorlatilag 2 órát használt Logitec X52 Pro-mat :D

(#77) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Egyébként most megnéztem pár Streamet a Twtichen. Jópáran már tudják tolni, gondolom másik időzónában vannak. Mindenesetre nem vagyok annyira elájulva a játéktól az alapján amit eddig láttam... :(

(#78) sith7


sith7
nagyúr

Na, mondjatok valami, milyen a game ? :))

(#79) aerosmith válasza sith7 (#78) üzenetére


aerosmith
őstag

letöltöttem erre beszart a VGAm...
az elejét meg tudtam nézni amikor VRben a birodalmi hangárban körbenézel az valami brutál hangulatos

[ Szerkesztve ]

(#80) pRoject22


pRoject22
őstag

Én elkezdtem az első kampány küldetést, igazából minden jó benne, a hangok a grafika is, egy nagy bajom van mégpedig ,hogy az irányítás olyan mintha 1 másodperces input lagom lenne, megmozdítom az egeret és simán túlmegy a célponton, késve mozdul meg a célkereszt, gyakorlatilag irányíthatatlanná teszi számomra, próbáltam optionsban állítgatni de semmi, botkormánnyal is ilyen szar? :(

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#81) sith7


sith7
nagyúr

huh .. .hát ezek nem jó hírek :((

aerosmith
részvétem :(((

Valamit olvastam, most hogy írod, hogy többen panaszkodnak az irányításra, akkor gondolom előbb - utóbb lesz erre patch .. csak hát ez így azért nem az igazi :(

(#82) pRoject22 válasza sith7 (#81) üzenetére


pRoject22
őstag

Veszek én egy botkormányt ha azon múlik, bár kipróbálom mindjárt kontrollerrel is

¯\_(ツ)_/¯

(#83) sith7 válasza pRoject22 (#82) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, várom a választ, bár nálunk xbox van, majd rákeresek a neten, arról is írnak - e ilyet

(#84) pRoject22 válasza sith7 (#83) üzenetére


pRoject22
őstag

Kontrollerrel nincs ez a jelenség, demivel én egérrel szeretném játszani ezért ez így kuka

¯\_(ツ)_/¯

(#85) aerosmith válasza sith7 (#81) üzenetére


aerosmith
őstag

na megcsináltam a VGAt de most meg megyünk balatonra, vasárnap tolni fogom X52 Pro HOTAS + Valve Index, majd beszámolok.

(#86) sith7


sith7
nagyúr

köszi a választ mindenkinek, vga - nak külön örülök :K

(#87) nimfas válasza pRoject22 (#73) üzenetére


nimfas
addikt

Szia, igen pc-re. :D

(#88) GalaHU válasza sheep (#75) üzenetére


GalaHU
őstag

Itt 4 kontrollert kezel, de ha véletlenül 5 ketyeréd van, akkor majd ő eldönti melyik 4 legyen... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#89) sheep válasza GalaHU (#88) üzenetére


sheep
addikt

Na ez jó hír, köszi. Három kütyüm van (joy, gázkar, pedál), akkor nem lesz gond.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#90) GalaHU válasza sheep (#89) üzenetére


GalaHU
őstag

Engem ezzel szivat pont. A kormányom pedálszettjét akarom bekonfigurálni Rudder-nek (vJoj-al) de a kormány 2db irányítóként jelenik meg a Windowsban (ugyanolyan néven) így rögtön elvész 3db hely...

Egyébként ez a korlátozás szimplán csak átgondolatlan, van egy halom beállítás ahol 6-7 változót is beállíthatsz.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#91) aerosmith


aerosmith
őstag

Multi tapasztalatok milyenek? Tiszta a játék?

(#92) aerosmith


aerosmith
őstag

Na én 3 óra után kértem egy refundot, hotas támogatás nem user firendly se a UI VR alatt.
Ráadásul se nem szép se nem gyors VRben.
Asszem várok pár patchet aztán akciósan megveszem később. :(

(#93) GalaHU válasza aerosmith (#92) üzenetére


GalaHU
őstag

A VR UI-hoz tényleg pontosan be kell konfigurálnod a Hotas-on minden gombot, különben szenvedés. Nekem már összeállt, így okés.
Egyébként jött ma egy patch, állítólag sokat javít...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#94) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Vajon ps4 pro kezeli az x52 pro hotast? Mert ennek függvényében venném meg. Pc-re már nem veszek játékot, controllerrel meg nem bohóckodok űrszimulátorral.

(#95) GalaHU válasza Mr Chapel (#94) üzenetére


GalaHU
őstag

Sajnos PS-en egyetlen lehetősèged van, a Thrustmaster Hotas 4. Mást sajnos nem kezel... :(

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#96) Mr Chapel válasza GalaHU (#95) üzenetére


Mr Chapel
tag

Köszi az infót. A vicc az hogy van elfekvőben egy hotas x-em is. De gondolom csak a hotas 4 amit kezel. Akkor azt hiszem ez most kimarad.

(#97) nimfas válasza Mr Chapel (#94) üzenetére


nimfas
addikt

Szimulátortól azért messze van. ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.