Hirdetés

2020. október 30., péntek

Gyorskeresés

(#1) idegen lény

idegen lény
őstag

Ebből elég könnyen megjósolható. Ha hozza a Nintendo játékok színvonalát, akkor ígéretes darab lesz. [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk vagy a fiuk lesz az Antikrisztus, a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője.

(#2) Hunpriest

Hunpriest
aktív tag

Tipp: Free to play money grab játék a WoT mintájára, csak persze atom gáz monetizációval, random lootboxokkal ahogy kell.
Álom: Rebel és Empire single player kampányok + legalább 64 fős multiplayer. Úgyhogy minden tartalom gameplay-el unlockolható.

(#3) dreampage válasza Hunpriest (#2) üzenetére

dreampage
HÁZIGAZDA

Jó néhány napja megkaptam a játék első trailerét és teljes leírását. Annyit szívesen megosztok, hogy a "Tipp" című bekezdésed miatt nem kell aggódnod. :) Tanultak a Battlefront II baklövéseiből.

A játéknak soha nincs vége.

(#4) Neoteric válasza dreampage (#3) üzenetére

Neoteric
addikt

Rogue Squadron 2.0? :Y

PSN: ne0teric_sAN

(#5) idegen lény válasza Neoteric (#4) üzenetére

idegen lény
őstag

Rogue Squadron 2020.0

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk vagy a fiuk lesz az Antikrisztus, a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője.

(#6) kikikirly válasza Neoteric (#4) üzenetére

kikikirly
aktív tag

Rogue Squadron 2(2001) és 3(2003) 10 éve megjelent Nintendo GameCube exclusive-ként(asszem Wii verziót is adtak ki).Jó hír hogy elvileg játszhatóak PC-n Dolphin emulátorral.
Nagyon király játékok,lényegébe ugyanazt tudják mint az első rész csak még szebb grafikával.Fura hogy azóta sincs folytatása X-wing,Tie Fighter,
Rogue Squadron,Shadow Of The Empire sorozatnak, Imádtam mindegyiket.

[ Szerkesztve ]

(#7) Hunpriest válasza dreampage (#3) üzenetére

Hunpriest
aktív tag

Na ez biztató! Várom a trailert meg az infókat. Valszeg a Disney rálépett a nyakukra a BF2 fiaskó után.

[ Szerkesztve ]

(#8) Neoteric válasza kikikirly (#6) üzenetére

Neoteric
addikt

Wow, nekem ezek kimaradtak. Az eggyel meg N64-en jatszottam, de utana PC-s lettem cirka 15 evre.

PSN: ne0teric_sAN

(#9) idegen lény válasza kikikirly (#6) üzenetére

idegen lény
őstag

N64-en kegyetlenül nehéz volt, de eszméletlen hangulatos.

(#10) -RARA-

-RARA-
senior tag

Na végre valami várós SW cím! Remélem nem cseszik el. Egy SW Racer 2 is jöhetne már! Mai grafikával... Mint amit Unreal Engine-ben demóztak... [link]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#11) Maxxy10

Maxxy10
őstag

Remélem lesz olyan jó mint a Fallen Order :K

(#12) Gergello válasza idegen lény (#1) üzenetére

Gergello
őstag

Linken Battlefront 2 gameplay :F

(#13) hunluki válasza Maxxy10 (#11) üzenetére

hunluki
senior tag

+1, régi nagy kedvenc volt az eredeti RS, most pedig bele vagyok szerelmesedve a fallen orderbe.
Ha így folytatja az EA akkor lassan keresni kell egy másik kiadót akit utálni lehet :D

(#14) idegen lény válasza Gergello (#12) üzenetére

idegen lény
őstag

Nem kizárt. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic válasza Gergello (#12) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

A szöveg a lényeg. Nyilván videót nem tud csinálni belőle az ismert csatorna, ha még nincs publikusan elérhető anyag.

Live-Die-Respawn

(#16) GodGamer5

GodGamer5
őstag

Jó lenne már egy új Rogue Squadron Pc-re. Emulátorral toltam régebben a GC verziókat és máig jól néznek ki és élvezetesek.

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ HIGH END Csöves erősítő ÁR ALATT ELADÓ !!! - https://hardverapro.hu/apro/alkukepes_egyedi_premium_minosegu_high_end_csoves/hsz_1-200.html

(#17) sith7

sith7
nagyúr

Várós :K

(#18) TeeBee73

TeeBee73
őstag

X-Wing vs. TIE-Fighter-t kérek, normális Joy támogatással.
Akkor instant buy. :K

MOD: Ha a fejkövetős rendszert is támogatja, akkor pláne. :K

[ Szerkesztve ]

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#19) bit_bro válasza TeeBee73 (#18) üzenetére

bit_bro
tag

Hosszú évek óta készül már ez a mod, de nem tudni, mikor lesz publikus:
XWVM

Az utóbbi időben már elkezdtek dolgozni a VR támogatáson is:
https://www.youtube.com/watch?v=X4qHsisO1K8

(#20) TeeBee73 válasza bit_bro (#19) üzenetére

TeeBee73
őstag

:R
(Látom, a Track IR támogatáson is dolgoznak, ami nálam megint csak +pont.) :C

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#21) Medocsabi válasza dreampage (#3) üzenetére

Medocsabi
addikt

ÚÚÚristen!
Ez nekem most olyan volt mintha egy herkás elé letennéd a tűt. :)) :DDD

Eladó új, többször hordható FFP2 maszkok, kézfertőtlenítő

(#22) Micsurin

Micsurin
veterán

Egy árat is jó lenne tudni... :D

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#23) sith7 válasza Micsurin (#22) üzenetére

sith7
nagyúr

meg egy megjelenési dátum se lenne rossz :D

(#24) Micsurin válasza sith7 (#23) üzenetére

Micsurin
veterán

Én azt se bánnám ha róka bőr gyanánt jönne majd egy előzmény trilógia DLC. :DDD :DDD

Szívesen lőnék V19 Torrentekkel Vulture droidokat. :D

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#25) sith7 válasza Micsurin (#24) üzenetére

sith7
nagyúr

fejezd be , jó ? :D :DDD

(#26) Micsurin válasza sith7 (#25) üzenetére

Micsurin
veterán

Mi rosszat mondtam? Felőlem tényleg jöhetne nagyon szeretem az eredetit de ha választhatok azon kevés égetnivaló kisebbséghez tartozom akiknek az előzmény hármas marad a kedvence. Főleg a klónok miatt. :DD

Mekkora epic lenne már Anakin vadászával Grievous után eredni mint heroic egységek? :D
Jó kis Delta7B vs Belbullab-22 :))

[ Szerkesztve ]

(#27) sith7 válasza Micsurin (#26) üzenetére

sith7
nagyúr

Semmi rosszat, csak én is nagyon várom már, meg a fiam is :K
holnap talán már többet tudunk :))

(#28) sith7

sith7
nagyúr

Ma 16:45 - től lesz Youtube - n a bejelentés :)

(#29) sith7

sith7
nagyúr

A trailer nagyon jó, lesz story mód, és 5v5 multi
október 2 -a a megjelenés

remélem a story is jó lesz, ha nem is Fallen Order jellegű

[link]

(#30) bit_bro válasza sith7 (#29) üzenetére

bit_bro
tag

+ lesz VR támogatás PC-n és PS4--en is.

Gameplay trailer 18-án este.

(#31) sheep válasza bit_bro (#30) üzenetére

sheep
addikt

Jaja, a vr miatt elő is rendelem. Remélem normális joystick support is lesz. Vagy 20 éve várok egy ilyen játékra, remélem nem cseszik el.

[ Szerkesztve ]

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#32) sith7 válasza bit_bro (#30) üzenetére

sith7
nagyúr

Gameplay trailer 18-án este.

Várjuk :K

(#33) aerosmith válasza sith7 (#32) üzenetére

aerosmith
senior tag

Gameplay trailer

Nekem a VR miatt rendelős, Elitet már unom és az ED dlcje ráadásul nem kap VR támogatást.

[ Szerkesztve ]

Bontatlan Samsung Q800T soundbar 2 év garival eladó (PM)

(#34) sith7 válasza aerosmith (#33) üzenetére

sith7
nagyúr

Egy 5v5 multi gameplay érdekelne elsősorban, remélem csütörtökön látni fogjuk :K

(#35) Medocsabi válasza sith7 (#34) üzenetére

Medocsabi
addikt

Olyan semmilyennek tűnik ez az 5v5. Hiszen a Battlerfont2-ben is van űrcsata, ennél jóval több fős.

Eladó új, többször hordható FFP2 maszkok, kézfertőtlenítő

(#36) sith7 válasza Medocsabi (#35) üzenetére

sith7
nagyúr

Másik fórumban is leírtam, leírom ide is

Valami plusznak kell lennie, amiért kiadnak egy teljes játékot, ami "csak" a SW: BF 2 űrcsatája nem lehet külön önálló játékként, hiszen akkor azt ki venné meg ?

Vagy a Fallen Order sikerén felbuzdulva ez csak egy összedobott multi 5v5 lesz, és a single lesz a húzós cucc ?

Remélem nem , illetve remélem mindkét része jó lesz

Anno x wing vs tie fighter - ba rengeteg órát beletettem, ha ez hasonló / jobb lesz mai grafikával, én boldog leszek :K

Holnap már kicsit okosabbak leszünk

(#37) sheep

sheep
addikt

Én úgy tudom nem 5vs5 lesz, hanem nagyobb csaták, csak a saját squadronod lesz max 5 fős. Nem is látnám értelmét hogy max 10 főt engedjenek fel egy szerverre.
Amúgy megerősítették hogy teljes joystick support lesz pc-re, hotas és pedál támogatással.
[link]

(#38) sith7 válasza sheep (#37) üzenetére

sith7
nagyúr

az igen ... alakul a dolog :))

(#39) aerosmith válasza sheep (#37) üzenetére

aerosmith
senior tag

Akkor asszem orulni fogok a Valve Index + x52 Pro komboval. :K

Bontatlan Samsung Q800T soundbar 2 év garival eladó (PM)

(#40) Malibutomi válasza aerosmith (#33) üzenetére

Malibutomi
nagyúr

Ez nem gameplay csak in engine

[ Szerkesztve ]

(#41) Gergello válasza sith7 (#36) üzenetére

Gergello
őstag

Nem teljesáru játék azt azért ne felejtsd el. csak 40 EUR

(#42) sith7 válasza Gergello (#41) üzenetére

sith7
nagyúr

csak ? :U

(#43) Gergello válasza sith7 (#42) üzenetére

Gergello
őstag

Ez a világ van, teljes ára 60 Eur lenne :(

(#44) sith7 válasza Gergello (#43) üzenetére

sith7
nagyúr

meglátjuk mi lesz, milyen lesz, előrendelve nem lesz szerintem, de ki tudja, mit mutatnak meg a játékból az elkövetkező időben

(#45) sheep válasza aerosmith (#39) üzenetére

sheep
addikt

Eeegen, az én Warthogom és a Reverb is örülhet :)

(#46) Gergello válasza sith7 (#44) üzenetére

Gergello
őstag

Nekem a Rouge Squadron nagy kedvenc volt. Nem tudom ebben mennyi lesz a Single, mert a multi abszolút nem érdekel. Képtelen vagyok rá, lelassultam...

(#47) sith7 válasza Gergello (#46) üzenetére

sith7
nagyúr

én se vagyok mai gyerek, de ha meglesz , tuti tolni fogom a multit is :K

(#48) sheep válasza Gergello (#46) üzenetére

sheep
addikt

Én ugyan így vagyok vele. A Rogue Squadron (és az X-Wing Alliance) nagy kedvencem volt, vért izzadtam mire végigvittem, a zenéje az agyamba égett. És pont arra számítok hogy valami hasonlót kapunk, egyjátékos kampánnyal mint anno (amit persze utána lehet multiban is nyomni), csak a mai korhoz igazítva grafikában, vr támogatással, stb.
De ha már teljes joystick supportot is ígérnek akkor csak nem valami gagyit adnak...persze nem kell Elite Dangerous szerű fizika, ez nem erről szól, hanem hogy legyen meg a SW hangulat, vr-ban biztos nagyon ütős lesz. Engem is jobban érdekel a single kampány, de ki fogom próbálni a multit is azért.

[ Szerkesztve ]

(#49) nimfas

nimfas
addikt

Gameplay videó:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#50) Gergello válasza nimfas (#49) üzenetére

Gergello
őstag

Látvány ott van, a többit annyira még nem bírtam kinézni, olyan gyors.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.