Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) #72042496 válasza snake1977 (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Arra vigyázz, hogy a regisztráció nem jelenti azt, hogy az esetleges garanciális igényed érvényesíteni is tudod a harmadik év után. Ezt az SSD topikban olvastam, de itt az idevágó passzus is, kiemelés tőlem (ezeket a szürkeimportos SSD-ket nem a Samsung hozza forgalomba):

"9 „Korlátozott Samsung jótállás”: a Samsung az általa forgalomba hozott termékekre 12 hónap teljes körű kötelező jótállást (alapjótállás) és a megjelölt időtartamú további „korlátozott Samsung jótállást” biztosít."
[link]

Nekem is 850 EVO volt, szintén 3 évvel vettem (akkor még nem találtam 5 évvel sajnos), be is regisztráltam. De a biztonság kevéért eladtam őket, amíg vot rájuk még egy év papíros garancia. (Plusz egyébként is terveztem egy M.2-t, és épp belefutottam egybe durván jó áron, 5 év hivatalos Samsung-garanciával.)

(#8) pengwin: Logikusnak tartom az elődmodellhez hasonlítani az újat, árakat illetően pedig direkt nem a 2017-re jellemző 30 ezer forinttal számoltam, hanem a három éves időszakra jellemző 24 ezerrel. :) Más gyártótól ezután is lehet venni 120-ast, vagy már ők sem igen gyártanak ilyet? Ezt tényleg nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.