Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Igazából az eredeti PS4 konstrukciója is "életveszélyesnek tűnik" (erős hardver, kis ház, beépített táp), és ezt meg fokoznák a ház csökkentésével? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külső tápegység? :D

Live-Die-Respawn

(#3) krx21


krx21
nagyúr

Kérdés, hogy ki vesz slimet, mikor vele együtt jön a NEO???

(#4) Rathrol válasza krx21 (#3) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Akinek nincs 4K tv-je, illetve VR nem érdekli.

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza krx21 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenki aki nem akar NEO-t venni drágábban. Miután kipörgették jelenlegi raktár készletet, utána úgyis a Slim lesz csak kaphat a sima gép nem.

Live-Die-Respawn

(#6) krx21 válasza Rathrol (#4) üzenetére


krx21
nagyúr

Már tudni, hogy nem a 4K játék a fő cél, az csak egy esetleges opció. Jobb frame rate, több effekt, stb...
Az ára pedig ha minden igaz max kb. 1.5 játék árával lesz több... Racionálisan gondolkodva ki az aki így megveszi a régit újra csomagolva? Én biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#7) Mister_X válasza krx21 (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még mindig nem tudunk semmit sem a Neoról.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) krx21 válasza Mister_X (#7) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért elég hiteles pletykák már ezek... De persze nem 100%.

(#9) Mister_X válasza krx21 (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amíg nincs bejelentve, addig a pletyka is pletyka marad. Ott van pl. az NX, ahány oldal, annyi meg nem erősített pletyka, aztán már van öt fő koncepció a gépre és még vagy ugyan annyi alfaja.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) krx21 válasza Mister_X (#9) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért ez a sony infó tudjuk, hogy kitől jön és igen egységes is... De majd meglátjuk, a lényeg hogy lesz, a többi részlet...

(#11) Mister_X válasza krx21 (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"a Sony bejelentette, hogy valóban készül egy erősebb PlayStation 4, de további részleteket nem kaptunk a sokak által csak NEO kódnéven futó projektről" - ennyi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) konikan


konikan
aktív tag

Szó volt erről a konkurens részéről is, hogy akkor egy kicsit érvágás bejelenteni egy Slim verziót a gépből, ha vele egy időben, vagy kicsit később bejelentenek egy erősebb modellt.

Nem tudni mekkora lesz az árrés a két modell között, de ha számottevően nem nagy, akkor én nem vennék Slim gépet, hanem az újabbat.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#13) krx21 válasza konikan (#12) üzenetére


krx21
nagyúr

Pont ezt mondom én is... Amúgy meg szintén igen hiteles csatornán, a hardver paraméterek is kint vannak a neten, bár még nem hivatalos, de annál csak erőssebb lehet az új xbox árnyékában...
A lényeg, hogy sima slimbe nem fogok gondolkodni, miért is tenném. Abban az a ráció maximum amit a kolléga írt, hogy csak az lesz a neo mellett egy idő után, hisz azt biztos olcsóbb gyártani...

orichalcos: Nekem hiteles, biztos vagyok benne, hogy lesz... :K

[ Szerkesztve ]

(#14) oriic válasza krx21 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amíg nem jelentik be hivatalosan, addig semmilyen infó, site nem hiteles sajnos.

(#15) Sirandrish

Nana, a végén még meglátod, meg az árát is aztán cseréled is azonnal a mostani gépet. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sokáig vártam, de már nem érdekel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.