Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

legvékonyabb helyett a zsebtelepről üzemelő TVt kérném... :B

(#2) vinibali


vinibali
őstag

nekem ez az ambilight nagyon tetszik :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3) Möhe


Möhe
addikt

ha már tv-ről van szó, én a legjobb képpel engedném ki a gyárból,nem a legvéznább formában
de mindig van akinek nem a kép a lényeg,hanem a körítés :F (őket nehezen tudom megérteni vásárlási szempontok alapján)

u.i.: nem úgy volt hogy kiszáll a philips ?

(#4) elefant válasza Möhe (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

csak eladták a tv gyártó részleget. a márkanév megmaradt, a mérnökök is. állítólag.

(#5) shteer válasza vinibali (#2) üzenetére


shteer
titán

szintén. ezt nagyon hiányolom a többi gyártótól, a sajátomból is

..szerintem jónak tűnik

(#6) gianni85 válasza Möhe (#3) üzenetére


gianni85
veterán

Eladták valami ázsiai cégnek, fejlesztésekkel, licenszekkel, névhasználattal együtt. Le volt anno közölve a hír itt a PH-n is. Most nem tudom, hogy csak a tv, vagy az egész szórakoztató elektronikai üzletágat.
Közben elkéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#7) vinibali válasza Möhe (#3) üzenetére


vinibali
őstag

nekem nagyon bejön ez a vékony kávás forma.
eladták a tv részleget, azt hiszem csak a név maradt meg és talán teljesen kínai lett a gyártás.
szép sors mi? :F
a világ egykoron legkomolyabb gyártója is belebukik. mesélte még egy főiskolai előadó, hogy a nagy VHS időkben voltak a holland K&F részlegen és volt olyan épület, ahol gépfegyveres őrök védték a bejáratot! :)

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#8) JoeYi


JoeYi
őstag

ú de átverős az alsó kép. A fal mintája egybevág a tévén megjelenő képpel, simán bekajálják a vevők hogy ez a tévének köszönhető :)

(#9) Spancho válasza shteer (#5) üzenetére


Spancho
őstag

Tuti levédette a Philips az Ambiight -ot azért nincs más márkák tévéiben :(
Nekem elég lenne egy 3 oldalas Ambi-s TV de eléggé drágák :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#10) lorinser válasza elefant (#4) üzenetére


lorinser
senior tag

A mérnökök szerencsére maradtak. Ebben a videóban lehet is őket látni.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#11) GIJoe válasza Spancho (#9) üzenetére


GIJoe
addikt

piri pénzekért gyárthatsz magadnak is Ambit: 1 2 3 4

(#12) Gabir


Gabir
aktív tag

Szép a készülék, de lehetne teljes LED háttérvilágítása is.

(#13) ALBY válasza lorinser (#10) üzenetére


ALBY
senior tag

A zsírkrétás csávó, meg a rábeszélő emberek azért nem a mérnökök :)
Akik megírták a mozgásjavítókat, azok a mérnökök, meg akik megcsinálták hogy fele dobozba beleférjen a TV.

Az a "HUE" RGB villanykörte azért nagyon állat, igazi újdonság,
ilyet vennék a tv mellé (ha hajlandó lennék bárhova is berakni egy állólámpát és nem lenne amúgy is már rgb ledsor a csillár helyett :) )

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#14) Viktor81 válasza shteer (#5) üzenetére


Viktor81
senior tag

Azert nagy mokusvakitas ez a ambilajt... Nem veletlenul talaltak ezt ki. Igy tudjak ellensulyozni a gyengebb kontrasztot es szineket. Okos gondolat az biztos, de engem ne akajon becsapni a TV-m, a kepernyon legyenek jok a szinek, es a fekete, nem korulotte a falon...

[ Szerkesztve ]

(#16) ALBY


ALBY
senior tag

Drukkolok a Philipsnek vannak jó egyedi húzásaik.

Ezt a vékonyítást nem igazán értékelem, szép de elég értelmetlen,
meg lehet jól mutatni a vendégeknek, aztán ennyi.
Mert ugye ha a csini állványán van akkor az úgyis eleszik vagy 20 centit, azon belül hogy 1 centi vagy 5 a tv kb tökmindegy.
Ha falon van vékony konzollal akkor lehet értelme a vékonyításnak, de egy határ alatt már felesleges erre gyúrni. (nem baj csak lehetne másra is fejleszteni)
Nekem is kedvencem az Ambilight. Na de a falra felvasalt tévé meg pont azt agyonnyomja... :W
úgy meg hogy világítson szerencsétlen,
én is inkább előrébb húzom a tv-t, úgy nagyobb helyre szór az ambi, meg többet le is fed a látószögemből :) így spórolok egyet a méreten is :DD

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#17) erdoke


erdoke
titán

Tényleg sokkal jobb lenne, ha a tévém nem 7, hanem csak 4 centire lenne a faltól? Viszont legalább hígfosch Edge LED a háttérvilágítás, a felhőkről pedig jól leterelik a figyelmet a falra villogtatással. OMFG :D

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#18) lorinser


lorinser
senior tag

@ Viktor81, erdoke
de jó, hogy újra itt vagytok: tudjuk, hogy az Ambilight parasztvakítás és az LCD nem alkalmas filmnézésre. Lépjünk ezen már túl! Ezért kár volt ide írnotok.
Amúgy ebben a TV-ben nem EDGE LED világítás van hanem Micro Dimming.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#19) DonP666


DonP666
csendes tag

Akár mi is van benne és akár mennyire csilli-villi, nem hiszem, hogy ilyen ár mellett olyan sokan tolonganának majd a boltok előtt, hogy hozzájussanak ehhez a TV-hez!

(#20) erdoke válasza lorinser (#18) üzenetére


erdoke
titán

Esetleg ha a hozzászólásomra reagálnál, oda is figyelnék, mit mondasz...

A legjobb aláírás a héten

(#21) floatr válasza Viktor81 (#14) üzenetére


floatr
veterán

Szerintem meg elég tetszetős hatást kelt, és nem ég ki a szemed, ha éjszaka nézed a budapest éjjel-nappalt.

(#22) danikollar


danikollar
őstag

Nekem is tetszik az Ambilight, lehet egyszer lesz olyan TV-m.

(#23) lorinser válasza erdoke (#20) üzenetére


lorinser
senior tag

Ha esetleg értelmezted volna a hozzá szólásomat akkor ez a bejegyzésed is totálisan feleslegesen született. Idézet tőlem az előző kommentedre ahol jól megmondtad, hogy ebben a TV-ben Edge LED van:
"Amúgy ebben a TV-ben nem EDGE LED világítás van hanem Micro Dimming."

Tudja mindenki, mi a véleményed az LCD-ről, nem kell ezt minden LCD cikkhez megírnod. Ezzel már nem fogsz segíteni a plazmán ami szép lassan most már el fog tűnni (csak hogy szúrjak én is egyet ;) ).

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#24) erdoke válasza lorinser (#23) üzenetére


erdoke
titán

A hírben szerepel, hogy edge LED van benne, nem én találtam ki. Tény, hogy nem ellenőriztem le, de ez nem is elvárható ilyen esetben.

Az első hozzászólásomat pedig még mindig nem olvastad el, mert egyáltalán nem LCD-t fikáztam, csak a vékonyság hajhászását kérdőjeleztem meg. Mobil eszközöknél egy bizonyos határig van értelme, de lapos tévéknél 10 centi alatt semmi. Illetve egyre szarabb minőségű hangszórókat építenek beléjük, ennyit "nyer" az ember...

Mellesleg van itthon pár jó minőségű LCD monitorom, és arra megteszi a technológia, de maga a működési alapelv hibás, és túlzottan korlátozza a lehetőségeket, pl. fekete szín és jó kontraszt esti tévézéshez való fényerő mellett. Ideális esetben nem kell a tévé mögötti villogtatással befolyásolni a látványt, ebben azért valószínűleg egyetértünk.

A legjobb aláírás a héten

(#25) Viktor81 válasza lorinser (#23) üzenetére


Viktor81
senior tag

Ohhhh !

Az oreg Philips-Fan... Nem azt mondtam, hogy rossz a Philips, valaha igen komoly fejlesztesei voltak, ettol fuggetlenul biztos vagyok benne, hogy az amblajt az LCD tech. gyengesegeit hivatott "elfedni"...
Hiaba szurkalodsz, attol meg a teny teny marad, hogy ha eltunik, ha nem, a plazma nem egy "platformon" mozog az LCD-vel. Nem a technologia hibaja, hogy az emberi butasag, igenytelenseg es a Samsung ill. LG fele csilli-villi koreai, kinai "3 garit valahogy kibirom" szemetek marketing hadjarata esetleg eltunteti ezt a remek technologiat (amirol illene tudnod, hogy a Philips anno elenjart a fejleszteseben)

Udv.: Viktor

[ Szerkesztve ]

(#26) lorinser válasza erdoke (#24) üzenetére


lorinser
senior tag

Azért minden hülyeséget nem kell elhinni. Amúgy nem is tudom, hogy honnan jött az Edge LED, amikor még az eredeti cikk sem említi (már ha innen lett véve, de kétlem).

[ Szerkesztve ]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#27) gordonfreemN válasza Viktor81 (#14) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igy ahogy mondod.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#28) gordonfreemN válasza Viktor81 (#25) üzenetére


gordonfreemN
addikt

A plazma technologia is gyartott rossz kontrasztu TVt, a jo nagyon draga volt.
Illetve rendkivul kornyezetszennyezo.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#29) tecsu


tecsu
addikt

A Full szó már 2013-ban nevetséges, foleg egy prémium tv-nél.
Persze, hogy full. Alapból a HD, a 1920×1080 felbontast jelenti. A 720p ill az 1080i az ennek egy csokkentett része. A 720i-t pedig nagy jóindulattal sem lehet HD-nek hívni.
Persze a marketing...

IDOVEL maga a HD kifejezés is vicces lesz ilyen "alacsony" felbontásra, a 4K meg majd a 8K mellett.

:))

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#30) lorinser válasza Viktor81 (#25) üzenetére


lorinser
senior tag

Igen tudom, hogy a Philips is gyártott korábban plazma TV-ket. Még jó pár évvel ezelőtt ajánlottam is az egyik rokonomnak, hogy Philips plazma TV-t vegyen amit meg is vett akkor. Viszont egy LCD-vel összehasonlítva a rajta megjelenő kép (most) már nem egy nagy szám.

Az Ambilight-nak (amellett, hogy baromi jól néz ki) azért elég nagy szerepe van abban, hogy a szemed sötétben való mozizás során ne fáradjon el annyira. Azért azt már szerintem sokan tapasztalták, hogy ha csak a TV fénye világít, sokkal fáradtabb lesz a szeme egy film után mint ha egy kis lámpát még felkapcsol valahol a szobában. Ez pedig a megjelenítő technológiájától független.

Azért egy 900 Hz-es (valós 200Hz), Micro Dimming Pro-s és Perfect Pixel HD-val meghajtott Philips TV-n nem fogsz látni túl sok képi hibát vagy LCD gyengeséget.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#31) edward2


edward2
addikt

3200€ itt fejeztem be. Smart meg 3d totál felesleges mindkettő. Maradok az LG 60pn6500nál nem tud semmit, de 900€. Pct meg rákötöm és ugyanúgy smart lesz.

(#32) gianni85 válasza lorinser (#30) üzenetére


gianni85
veterán

Sajnos túl drága a plazmához képest a jó minőségű lcd. Neves szaklapok lcd-re is adnak referencia osztályzatot. Nem hiszem, hogy le lennének fizetve :)

(#33) tecsu válasza lorinser (#30) üzenetére


tecsu
addikt

"Azért egy 900 Hz-es (valós 200Hz)..." Ezt hogy kell érteni?
Hogy lehet vmi 900, de valójában 200Hz-es? :O

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#34) Möhe válasza lorinser (#23) üzenetére


Möhe
addikt

"Ezzel már nem fogsz segíteni a plazmán ami szép lassan most már el fog tűnni (csak hogy szúrjak én is egyet "

Nah ez pont olyan mint mikor a benzines a dízelest b@sztatja,hogy legyorsullak meg minden.
A 2 megjelenítésnek mások az ideális felhasználási körük. Ez sajnos leginkább a pénztárca miatt van amire te olyan okosan szúrtál egyet,nem arra hogy hű de faxa az LCDlettévésmart és mithököm.
Ha csendben maradtál volna okosabb lettél volna,nem butaságot beszélsz és kárörvendezel. Hidd el ha megtehetnéd ,a nappalidban lenne egy szép nagy plazma filmezni FHD-4K, a hálóban meg egy kisebb LCD tv (SD anyag megjelenítésre)
LDC előnye hogy 32" ben viszik mint a cukrot,plazmában meg nincs ekkora. A népet meg etetik a hülyeséggel az eladók és szinte eldugják szem elől ha netán lenne is egy darab a tv-s polcukon ,az is rosszul beállítva. (tudom mert dolgoztam műszaki boltban,és fentről jött az ige hogy mit kell eladni,mert az lesz jó a cégnek)

Szóval nem kell vagdalkozni,mert látni hogy nem látsz a szemedtől.

(#35) Viktor81 válasza lorinser (#30) üzenetére


Viktor81
senior tag

Ne haragudj, de vagy 10 eve nincsen Philips plazma, meg jo, hogy azota utolerte az LCD (az lenne az igazi szegyen, ha ez nem teljesult volna) Egyebkent pedig hiaba a hangzatos marketing elnevezesek, a fizikat meg a Philips mernokei sem gyoztek le (sem a Panasonic-e, vagy a Sony-e) igy az LCD hatranyai mindig valosak lesznek... (meg azt is megjegyzem, hogy a plazma visszafogott fenyereje sotetben nem terheli annyira szemet, mint a CRT, LCD tarsai (viszont eppen ez miatt nem elvezetes nappali fenyben...)

Udv.: V

(#36) lorinser válasza tecsu (#33) üzenetére


lorinser
senior tag

Úgy, hogy a panel valós 200 Hz frissítésű, a 900 pedig interpollációval. Az átlag már a valós 100 Hz, de van ami még 50 Hz. Bocsánat, ha nem pontosan fogalmaztam volna.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#37) lorinser válasza Möhe (#34) üzenetére


lorinser
senior tag

"Hidd el ha megtehetnéd ,a nappalidban lenne egy szép nagy plazma filmezni" egyrészt nem tudod, hogy mik az anyagi körülményeim, másrészt foglalkozz a sajátoddal, harmadrészben pedig megtehettem volna, hogy plazmát vegyek. Ehelyett vettem LCD-t mert akkor sem és most sem tetszik a plazma. Ez van.

"Ez sajnos leginkább a pénztárca miatt van amire te olyan okosan szúrtál egyet,nem arra hogy hű de faxa az LCDlettévésmart és mithököm." a plazma ugyan abban a méretben olcsóbb mint az LCD. Miről beszélsz?

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#38) tecsu válasza lorinser (#36) üzenetére


tecsu
addikt

Jól fogalmaztál, én nem hallottam még errol. Soha nem volt tv-m, a monitornál meg ilyen nincs. Nem is értem, majd utánanézek...
Koszi.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#39) Möhe válasza lorinser (#37) üzenetére


Möhe
addikt

Nah kaptál egy kritikát, hát ne hisztizz hogy reagálnak rá.Nem turkáltam a zsebedben ,vegyél vissza.

a plazma ugyan abban a méretben olcsóbb mint az LCD. Miről beszélsz?
A gyártási költsége is?
Hozzá is tettem hogy 32" méret, a legtöbben ezt veszik és itt nincs plazma.Vagy 40"ben ,meg összerakják egy kihalt darabbal a boltban és választhat a vásárló fals infó alapján. Egyedüliként a tudatos vásárlót nem tudják félreinformálni amiből kevés van.
Képben vagyok hogy egy méretben olcsóbb is,de akkor kérdezem én miért haldoklik az ágazat? Ennyire jó lenne a marketing? A tudatlanságra építenek,és butítják a népet beégéssel,hatalmas fogyasztással ( ez eddig elő sem jött a topikban ;] ) és egyéb idiótasággal. Elég jól meglenne egymás mellett a 2 tábor,lenne versenyhelyzet, az OLED-ből nem lesz semmi, a gyerekem talán megéli.

(#40) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Azért mégis nevetséges, hogy egy új fejlesztésű tévénél az a kiemelt két tény, hogy mennyire vékony és, hogy mind a 4 szélén vannak hátravilágító ledek (micsoda innováció! Gondolom, hosszas kísérletekkel érték el, ezt a világraszóló eredményt). Utána sorban kiemelik még, hogy olyan mintha lebegne a dicsfényben, hogy mennyire szuperek az új Smart cuccok, és csak ezek után van említést olyanról, ami a képminőséghez kapcsolódik.

Ezek szerint a képminőség fejlődése elérte a zenitjét?

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#41) Viktor81 válasza M_AND_Ms (#40) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szerintem az LCD TV eseten igen, ezt jol latod... Biztosan tobbet is ki lehetne hozni belole, de olyan fejlesztesi koltsegen, ami nem eri meg, tudva, hogy amugy is halalra van itelve. Soha nem ertem meg azt az embert, akinek mindegy, milyen a TV kepe, de nem mindegy, hogy 1,5 vagy 4 cm vastag-e. Konyorgom, felrakja a falra es naponta melle tamaszkodik, moge nezve orommel konstatalva, hogy a szobaban 2 cm-el tobb ter maradt a TV elott ? - nem ertem, de tenyleg. (mikozben a tudatlan nem is sejti, hogy mindez az amugy is "gyengebb" kepminoseg rovasara megy...) Na, de majd jon az OLED... hmmm egy darabig de jo sz@r lesz jo dragan...

(#42) lorinser válasza Viktor81 (#35) üzenetére


lorinser
senior tag

2006-ban még biztos volt. Az LCD fényerejét is vissza lehet venni és otthon nem kell feltétlenül shop módban vagy élénk beállításon használni. És még villogás sem lesz. Amit megy egyesek látnak és zavarja őket.
Szerintem nézz meg 1x egy nem alsó kategóriás Philips TV-t (akár plazma mellé téve) és el fogsz csodálkozni, hogy még sem olyan rossz mint ahogy szeretnéd. Szerintem nem igen láttál még normálisan beállítva egy ilyen TV-t. És mondom, nyugodtan rakasd egy plazma mellé.

A TV vastagságát egy bizonyos méret alá vinni már szerintem is felesleges.

Szerk.:
azt kihagytam, hogy nyilván azért sem olyan jó a képe már annak a Philips plazmának, mert gyorsabban öregszik, ami meg a plazma technológia sajátossága. Nyilván valamit már sikerült ezen is fejleszteni, de ez a hátrány mindig is meglesz.

[ Szerkesztve ]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#43) szp1


szp1
addikt

Na, természetesen ebben is van valami ál-900-Hz-motion-akármi...
Ettől majd minden normális film úgy néz ki, mint egy brazil szappanopera. Remélem ki lehet kapcsolni.
De legalább vékony - akkor meg hova fér a hátsó LED világítás?

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#44) madgie válasza lorinser (#42) üzenetére


madgie
titán

Az LCD is öregszik, nem is gyengén...

(#45) Dollface válasza Viktor81 (#41) üzenetére


Dollface
tag

Ezt a centiméter hajhászást én sem értem,én nem is fogom soha...micsoda igényes ember lehet az,aki büszke rá hogy 3 centivel vékonyabb a tévéje, de közben nincs két egyforma fényerejű négyzetcentiméter a tévé képernyőjén...szánalmas és egyben szomorú hogy mekkora birka a tv vásárlók nagy százaléka...mindenesetre jól megveregethették a vállát annak a zseninek,aki kitalálta az EDGE LED-et. "Jól van John, ez jó ötlet volt,olcsó és szar megoldás,de legalább el lehet adni" Üzletileg rohadt jó megoldás,annyi szent, de a felhősödés könyörgöm...

(#46) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

hehe, vékony, mi?
Van egy Panasonic tv-m.
3 vagy 4cm vastag, szóval pl a scart csatlakozó már nem fért el rajta
Nem is lenne baj, viszont az alján a hangszóróknál van vagy 6-7 centi vastag :DDD
Adódik a kérdés: Akkor fent minek a vékonyság?

Meg mikor megnéztem a használati utasítást, hogy 10cm-re kéne rakni a faltól :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#47) Viktor81 válasza lorinser (#42) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !

Nem szeretem, amikor a laikusokat felrevezeti valaki, hogy megnyugtassa magat ! Egy korszeru PDP kijelzo fenyereje napi 8 ! ora hasznalat mellett 20-25 ev alatt csokken a felere. En ezt nem neveznem gyors oregedesnek meg akkor sem, ha esetleg az LCD tovabb birja (a meghajto elektronika sokkal elobb kirohad mindkettobol, hiszen ez uzleti erdek...) Szoval butasagot ne ! Az, hogy egy LCD-t is lehet normalisan hasznalni, kalibralni, szamomra szinten nyilvanvalo, de nem oldja meg a kontraszt problemat, sem a valaszidot... Azt is le kell irnom, hogy a plazmanak is van hibaja (nem keves), igy peldaul az is, hogy nehany ember szamara "vibral" a kepe. Amugy mar lattam remek LCD-t, csakhogy kozel sem azonos minosegu (bizonyos tekintetben jobb, rosszabb) plazma aran. Szoval, az en penzemen ne akarjak az LCD tech. hivoi megmutatni, hogy esetleg kepesek lennenek kozel plazma szintu kijelzo gyartasara...

Udv.: V.

[ Szerkesztve ]

(#48) lorinser válasza Viktor81 (#47) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia!

Rendben, igazad van, hajrá.

Egyébként félreértés ne essék, nem vagyok LCD hívő. Kis híján anno Pana plazmát vettem. Philips hívő viszont igen, mert nálam beváltak, szerintem remek és versenyképes termékeik vannak és még is csak egy európai márka. Nálam ez is fontos.

Én csak azt nem értem, hogy miért kell minden egyes LCD TV topikba beírni, hogy az LCD így rossz meg úgy rossz? Ezt akkor sem érteném, ha plazma TV-m lenne. Aki LCD-t vette, használja, nem kell minden egyes alkalommal győzködni az ellenkezőjéről (biztos a plazma topikban is vannak olyanok, akik meg ott győzködnek titeket az LCD-vel kapcsolatban). De gondolom nem csak nekem unalmas ez már.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#49) erdoke válasza lorinser (#48) üzenetére


erdoke
titán

Egy szót se szóltam plazmákról, amikor idejöttem, még csak nem is céloztam rá. Ha visszaolvasol, láthatod, hogy éppen te hoztad fel a válaszodban. :P

A legjobb aláírás a héten

(#50) Gabir válasza -=RelakS=- (#46) üzenetére


Gabir
aktív tag

Szép, szép a vékony tévé, de ne Ambilight-ra, amikor az elhelyezéshez 10-30cm-t írnak, illetve egy nem kifejezetten olcsó készülék mellé férjen már el egy normálisabb hangrendszer is/akár a falba süllyesztve, ha már sikk lett a sík./
(A TV árának töredéke)

Egy ilyen TV-t úgy tudok elképzelni, mintha egy képet akasztanék a falra, semmi sallang, táp, antenna,stb. jelkábelt mögötte elvezetni, úgy szép.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.