Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

INSTANT GET :Y

A Slime draws near! Command?

(#2) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hát, ez egyáltalán nem tetszik, legalább összecsukható lenne, de ez ebben formában felejtős. :(

(#3) ddekany


ddekany
veterán

"Az ára olcsóbb lesz"

Nem, alacsonyabb lesz... (Bocs, de legalább cikkekben ne legyen már ilyen.)

[ Szerkesztve ]

(#4) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Csak ennyit tudok hozzáfűzni: WTF is this shit? :O A második analóg kar itt is le lett spórolva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) khron78


khron78
őstag

Egy f.s!

(#6) FuRiONight válasza Mister_X (#4) üzenetére


FuRiONight
őstag

Minek is, látod nincs is annyi hely, h akár még 2 analóg férne csak el, nem több. ;] Nem, majd ehhez is lehet venni a kiegészitőt.

Kicsit olyan lehúzás szaga van az egésznek.

Mondjuk az N kézikonzoloknál pont az jött be, h kompakt méretűek, elég kis helyen is elférnek.

[ Szerkesztve ]

(#7) myckie2


myckie2
őstag

Úgy néz ki mint egy elbaszott kínai 8000Ft-os játék.

(#8) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

- Nem védi semmi a kijelzőket (mert nem lehet összecsukni)
- Kényelmetlen a hordozása (mert nem lehet összecsukni)
- Nem dönthető a kijelzője, így mindig pont szemből kell nézni, nem annyira kényelmes
- Egy hangszóró(t látok rajta)
- Hiányozhat a 3D (nekem csutkára van tolva állandó jelleggel)

- Olcsóbb, mint a normál modell, de kérdés, megér-e ennyi kompromisszumot egy játék ára

Inkább vennék akciósan/használtan hagyományosat, mint egy ilyent. Kicsit olyan érzésem van, mint mikor a Wii-Minit piacra dobták.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#9) magic2 válasza Mister_X (#4) üzenetére


magic2
tag

Nekem is ez jutott eszembe róla.
A videó tanulsága szerint ezt elsősorban gyerekeknek szánják talán nekik nem hiányozna annyira. Remélem azért még lehet majd rá circle pad Pro hozzá igazított változatát csatlakoztatni.

(#10) Gergosz2


Gergosz2
veterán

nekem valamiért tetszik :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) Qwery


Qwery
tag

Ez meg mi a f.....??? Ronda, nagy...

42

(#12) Diopapa


Diopapa
addikt

Megvárom az 1DS-t, tuti még olcsóbb lesz.. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#8) üzenetére


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor a kijelzője akkora, mint az alap 3DS-nek, szóval nem az XL méretét kapta meg. A mono hangszóróért tényleg kár, az XL tök jól szól sztereóban.

Amúgy meg ez egy új termék, nem azoknak szól, akiknek már van 3DS. Régebben sokat lehetett hallani arról, hogy amcsiknál milyen generált pánikkal írt a média a 3DS-ről, hogy fáj az ember feje tőle meg rontja a gyerekek látását, simán lehet hogy ez is közbejátszott abban, hogy megcsinálták ezt a 2DS-t.

A Slime draws near! Command?

(#14) magic2 válasza ldave (#13) üzenetére


magic2
tag

http://www.youtube.com/watch?v=sAExBTWIp3M
A videót elnézve arra gondolok ezt gyerekeknek szánják otthonra.
Meg talán kevésbé sérülékeny.

(#15) mikka07


mikka07
tag

Ezért nem adnék (130dollárt=130euro=kb 39000ft)akkor már inkább egy használt ps vita.

(#16) menpee válasza Diopapa (#12) üzenetére


menpee
aktív tag

Már kijött, de nem lett olcsóbb :((

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#17) ldave válasza mikka07 (#15) üzenetére


ldave
félisten

Most nem azért, de hogy jön ide a Vita? :F

A Slime draws near! Command?

(#18) Mister_X válasza ldave (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Úgy, hogy a 2DS nem egy ár/érték bajnok, a Vita jobban megéri - vagy már akkor egy 3DS és le kell kapcsolni a 3D-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) mikka07 válasza ldave (#17) üzenetére


mikka07
tag

Véleménye bárkinek lehet az enyém ez.

(#20) ldave válasza mikka07 (#19) üzenetére


ldave
félisten

Értem én, csak azt nem látom, hogy a Vita miként alternatívája a 3DS-nek :)

A Slime draws near! Command?

(#21) mirci18


mirci18
addikt

Most ez komoly mi a szar ez. Nem tudom mi van a nintendoval. Elosszor egy wii u most meg ez a szar gagyi kinai jatek utanzat amit igy piacra dobtak. Nevetseges. Zsebre hogy rakjam kijelzot hogy vedjem? Hogy fog kenyelmesen a kezembe lenni? A nintendo ds nekem orokre ket kijelzos marad es osszecsukhato. Nintendo elgondolkoztat hogy van e ertelme meg oket valasztanom. 2 fiasko utan.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#22) big-J válasza ldave (#20) üzenetére


big-J
őstag

Hát az kár, csak hogy ennyit írjak... :D

(#23) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Itt már csak Picard kapitány segíthet...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24) ldave válasza big-J (#22) üzenetére


ldave
félisten

De miért? A PS3 helyettesíti az X360-at? A PC helyettesíti a Xbox ONE-t? Azért mert mindegyikkel lehet játszani még nem egymás helyettesítő termékei. De nyugodtan meggyőzhetsz, ha van valami hozzáfűznivalód :)

A Slime draws near! Command?

(#25) mikka07


mikka07
tag

Nekem van ps3, psp, és xbox360 konzolom és egy elég erős pc is,aki mariozni akar felőlem vehet nintendot,ami úgy 10 éves korban még elmegy,de 20 éves kor felett elég ciki.

(#26) khron78 válasza mikka07 (#25) üzenetére


khron78
őstag

Szerintem meg az ciki, ha 20 éves kor felett azt hiszed, hogy te attól leszel felnőtt, ha a cod-ban halomra lövöd a pajtásaidat.

(#27) mikka07 válasza khron78 (#26) üzenetére


mikka07
tag

Szerinted ha annyira rossz a cod akkor miért adnak el belőle több milliót, ennyi ember téved?Nekem az első gépem még c64 volt rengeteget játszottam a giana sistersel ami egy mario koppintás volt akkoriban,azota volt még ps1 ,dreamcast,ps2 -is én már felnöttem.

[ Szerkesztve ]

(#28) ldave válasza mikka07 (#27) üzenetére


ldave
félisten

Senki nem mondta, hogy rossz a CoD. Azt mondjuk, hogy az a ciki, ha valaki úgy gondolkozik, hogy Mario-val csak 10 év kor alatt lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#29) X3B6O0X válasza mikka07 (#27) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

"Egyél szart! 10 milliárd légy nem tévedhet!"

Még mindig nem az eladásszám dönti el egy játék minőségét.

Egyébként vicces, hogy a Call of Dutyval példálózol, ugyanis egész komoly összeget mernék rá tenni, hogy az azzal játszó emberek átlagéletkora fiatalabb, mint mondjuk a New Super Mario Bros. 2-é.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#30) ldave válasza X3B6O0X (#29) üzenetére


ldave
félisten

Nem baj, már felnőtt, sokkal érettebben áll a dolgokhoz, a saját értékrendje alapján éli az életét. Jó neki. Én meg 30 évesen elvonulok haza, a szüleimhez és szégyellem magam, minap a Mario Galaxy-val játszottam. Sőt, élveztem is.

Azt hiszem holnap megveszem a Black Ops 2-t és majd kihúzom magam a munkahelyemen, hogy végre, én is révbe értem.

A Slime draws near! Command?

(#31) mikka07 válasza X3B6O0X (#29) üzenetére


mikka07
tag

Az idézettel igazad van a cod sorozat csak egy esztelen lövölde ,de egy fárasztó munkanap után megfelel.Igényes játék mondjuk az assassin creed sorozat vagy most kezdtem el a last of us-t döcögösen indul aztán alig bírtam 3 óra játék után abbahagyni.Ez volt a véleményem, de nem akarom szét offolni a topikot.

(#32) Siera


Siera
senior tag

Pedig nincs is április elseje... :N :DDD

(#33) Slade92


Slade92
aktív tag

Hát ha nem megy a Wii U eladás kell valamit újjítani!
Már lassan több DS változat lesz mint Fifa! :D

(#34) adalbert1 válasza ldave (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

+1, szerintem nagyon eltalálták a formáját, mint egy régi kvarcjáték. :))

(#35) WayneGace válasza ddekany (#3) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha már okoskodunk. Ez nem cikk, hanem hír.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36) nebulo


nebulo
tag

Ahh, majd lesz hozzá valamilyen "circle-pad-smart-cover" vagy mi? Jaj, vártam mart updatet a jelenlegi generációs N handheldek téren, de nem ezt. Akkor csak 3DS XL marad. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) kovy79 válasza WayneGace (#35) üzenetére


kovy79
őstag

Szerintem minden hír cikk, de nem minden cikk hír!

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#38) trufa12


trufa12
addikt

Hát ez ultra gáz ... szegény nincsntendó... (direkt így írtam)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#39) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Hat ennek eleg gagyi hatasa van szvsz.

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#40) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Kidobott pénznek tűnik és most képzeljetek ide egy jó gifet pl [link]

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#41) SylverR válasza mikka07 (#25) üzenetére


SylverR
senior tag

Miért is lenne ciki a Mario? Még mindig élvezetesebb játék bármelyik Mario, mint bármelyik COD, vagy Crysis, vagy NFS.

@olbaidhun:
Miért is?
Tegyük szépen sorjában a dolgokat. Szóval ha jól értelmezem, az a bajotok, hogy:
- nem lehet összecsukni (amúgy is táskában kéne hordani, hogy védjük a párától, meg hőtől, meg ütődésektől)
- nincs rajta háromdéé (ha jól értelmezem, ez olyasmi mint a filmes 3d, vagy szemüveggel, vagy simán a kijelző tud valamit. nem tudom, nem is tudtam róla, hogy tud ilyet a 3ds...)
- és, hogy olcsóbb.

Hát, egyik sem visszavető tényező. Első tényező még lehetne az, de ha hozzátesszük a harmadik tényezőt...
Igenis helyén való lépés volt a Nintendotól. Még a végén megérem, hogy legyen egy Nintendo kézikonzolom.

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#42) khron78


khron78
őstag

Egyébként első ránézésre sokkal jobban kézre áll mint a sima 3DS-ek. Gondolom megelőzte egy alapos piackutatás és kiderült, hogy a 3D funkciót nem sokan használják.
Jól jönne egy kényelmesebb fogás, és a hibaszázalékot is lejjebb lehet venni, ha nem zsanéros a konzol. Egy 500ft-os képernyővédőre meg mindenkinek van pénze. A PS Vita se összecsukhatós, bele kell rakni egy tartóba és kész.
Aztán ott van még egy nem elhanyagolható szempont. Karácsonykor a szülő az áruházakban látja a választékot. Egyértelmű, hogy a két kijelzőn és a Nintendo-n megakad a szeme és azt veszi a gyerekének. A PS Vitát is próbálják ezzel torpedózni úgy gondolom.

(#43) SylverR válasza khron78 (#42) üzenetére


SylverR
senior tag

+1
Végre egy normális emberke. :K

Nem!

(#44) Plazmacucci válasza mikka07 (#27) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mariokból sokkal többet eladtak mint cod játékokból. Now gtfo.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#45) Siera válasza khron78 (#42) üzenetére


Siera
senior tag

A piackutatás vajon a Wii U-t is megelőzte?

(#46) khron78 válasza Siera (#45) üzenetére


khron78
őstag

Biztos vagyok benne. A probléma, ahogy Iwata is mondta, hogy nem sikerült az emberek felé prezentálni a konzol képességeit. Amúgy meg itt kár Wii u-zni, a legtöbb negatív vélemény olyanok szájából hangzik el, akik soha nem is játszottak vele.

[ Szerkesztve ]

(#47) Ps Vita válasza SylverR (#41) üzenetére


Ps Vita
őstag

Az,hogy kinek mi az élvezetesebb az egyén függő,szóval hülyeség ilyet kijelenteni,hogy ez sokkal élvezetesebb annál.l:U

(#48) AlexWolf válasza khron78 (#42) üzenetére


AlexWolf
senior tag

A PS Vita se összecsukhatós, bele kell rakni egy tartóba és kész.

mintha a ps vita kicsit kisebb lenne. franc se akar egy bőröndöt cipelni, amibe ez belefér.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#49) trufa12 válasza khron78 (#42) üzenetére


trufa12
addikt

De könyörgöm... hogyan néz ki ... :(((

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#50) khron78 válasza AlexWolf (#48) üzenetére


khron78
őstag

Azért mintha kicsit túlzásba esnél, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.