Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Borderlands után a 2. Telltale játékom lesz. :D

Live-Die-Respawn

(#2) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én a filmet sem bírtam végignézni...:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) Wesder válasza Scholes9 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig jó :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) oriic válasza Wesder (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Több mint jó. Én féltem tőle, hogy túl poénosra veszik majd és nem illik bele MCU-ba, aztán kellemesen csalódtam.

Live-Die-Respawn

(#5) Wesder válasza oriic (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel nem tudtam semmit a karakterekről, így azzal ültem le elé hogy ez egy Marvel film lesz, és így is nagyon bejött :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

A játék nem érdekel, de a második filmet biztos megint moziban nézem meg asszonnyal és talán wesder is jön velünk ha ráér! Ez most felhívás volt egy randira. <3

(#7) Kanczy


Kanczy
veterán

Ejj... jól csinálja a telltale, hogy megcélozta a képregényes közönséget. A sorozatok végével a Walking Dead, a Batman, és ez is fix vétel lesz :o :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8) Scholes9 válasza Wesder (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kb a felénél abbahagytam, de lehet, hogy majd adok neki még egy esélyt :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) Wesder válasza szupermacs (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Oh te :DDD 2017-konkrétan 10-12 film van, amit meg akarok nézni, és ez is köztük van :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) szupermacs válasza Wesder (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Alien a másik? :DDD

(#11) Wesder válasza szupermacs (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Az is :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) #20655360 válasza Scholes9 (#2) üzenetére


#20655360
törölt tag

Én se... mintha valami zs kategóriás, limonádé, 90es évekbeli tv film lett vna. (leszámítva a cgi-t)
Azóta befürödtem még az Ant Man-nel is. 1-2 jelenet nekem volt kínos. :DDD

(#13) szupermacs válasza #20655360 (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Az összes Marvel film kínos, már csak a B és C kategóriás "színészek" miatt is. Persze a soundtrackek és a CGI kegyetlen jó mindenhol, de történetben az összes egy vacak.

(#14) Wesder válasza szupermacs (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor miért nézzük meg a 2-t? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) wolfman válasza Wesder (#14) üzenetére


wolfman
veterán

Az 'EA in Nutshell' videóban hangzik el egy mondat.:
It's HORRIBLE! ...but shiney!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nekem a Telltale=Sam&Max .Az korrekt is volt. Mostanában már elég "tömegtermelésre" álltak át. Bár egyik hype-olt játékukat sem próbáltam eddig, de csak remélem a színvonal nem megy ennek rovására. De amúgy is, ezek képregényre, meg videójátékokra beállt fantic-oknak szóló gémek inkább. Talán valamelyik variánsal teszek majd egy próbát, addig, csak bottal és jó messziről...

(#17) szupermacs válasza Wesder (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Szokásom trash filmeket nézni. Mondjuk Bautista feldobja a filmet.

(#18) bepken válasza oriic (#4) üzenetére


bepken
veterán

mondj egy olyan Marvel képregényt, amit "nem poénkodtak túl" :) sajnos mára az összes karakterből, akit kölyökként szerettem, bohócot csináltak a mozivásznon...
hozzáteszem a Guardians of the Galaxy épp egy kivétel volt nálam is, itt valahogy eleve jópofák a karakterek, nem olyan erőltetett, mint a vicceskedő Avangers.
szerintem simán össze tudnak rakni belőle egy jó poénokkal tűzdelt, élvezetes játékot - Tales from the Borderlands is valóban jól sikerült

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19) wolfman válasza bepken (#18) üzenetére


wolfman
veterán

mondj egy olyan Marvel képregényt, amit "nem poénkodtak túl"

Hulk 1. része egyáltalán nem volt elpoénkodva. Spawn se volt, csak amennyire a bohóc szellemisége engedte. A többit inkább hagyjuk.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) bepken válasza wolfman (#19) üzenetére


bepken
veterán

az X-men is fel lett áldozva sajnos. a 12-es karika volt a cél, nem pedig a tartalom és a minőség. és azt látom sajnos, hogy a DC portáján se törik magukat túlságosan.
Zack Snyder is megrendezett egy 300 és egy Watchmen feldolgozát, most meg ontja a gagyit. fene se érti...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#21) wolfman válasza bepken (#20) üzenetére


wolfman
veterán

Igen ezek jók is voltak, mármint a 300 meg a Watchmen, utóbbi toronymagasan a kedvenc adaptációm, meg úgy önmagában is a kedvenc filmem! :)

Az X-men első része még a komolyság jegyében készült. A második rész már inkább szórakoztató mozi, a harmadik meg kifejezetten a széles közönség számára fogyasztható keretek közé lett szorítva sokszor kínosan gagyi megoldásokkal. Avengers és a többi hős ugyan ebben szenved. Én hiányolom a vért, az erőszakot, a brutalitást, persze ezt is ésszerűen kell adagolni, nem Tarantino szerűen. Egyszerűen bohóc gyerekmese az összes a saját univerzumán belül is blőd marhaságokkal. Ma már sírni tudnék rajta, hogy egy jó alapot hogy el tudnak cseszni. Na de talán mindegy is, nem várom már az újabb hősfilmeket.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22) szupermacs válasza wolfman (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Spawn az Image képregénye, az első Hulkot pedig nem a dizni csinálta, emiatt nem látszik rajta az a komolytalanság, ami a dizni féle filmekben. Mondjuk durva lenne, ha annyira elkúrták volna a karaktert, mint a Vasembert.
Én is azt gondolom, hogy nagyon idióták lettek a Marvel karakterek. Persze kell a bevétel és nem csinálhatnak olyan filmet, amilyen a képregény volt, mert nem a mai gyerekek lennének a célcsoport.

(#23) bepken válasza wolfman (#21) üzenetére


bepken
veterán

Watchmen nekem is a kedvencem. örülök, hogy ezzel nem vagyok egyedül :D szerintem még sok ilyen filmre volna szükség - nem feltétlenül képregény adaptációra vagy épp szuperhősös filmre gondolok.
én őszintén remélem, hogy Snyder egyszer még visszatalál arra a pontra, ahonnan ilyen jól rálát a dolgokra és akkor talán újra tud majd rendezni értelmes filmeket.

az X-men franchise pedig elérte, hogy Hugh Jackman totálisan lejárassa magát, több ízben...amit nagyon sajnálok, mert mind a színészt, mint az általa alakított karaktert nagyon szeretem. talán egyszerűen nem kellett volna vállalnia, hogy mindegyik epizódban cameo meg idétlen jelmezek (bár nyilván a szerződése erre is szólt) - de most talán az utolsó alakításával tud majd szépíteni pici az összképen

(#22) szupermacs! Vasember esetében ugyanezt érzem. az első részben minden másodperc Robert Downey Jr. volt, egyszerűen tökéletesen illik rá a szerep. aztán gondolom fejesek mindenből picit többet akartak és borult a mérleg - konkrétan minden egyes Marvel karakter, akivel Vasember találkozik, az egy Robert Downey Jr. klón akar lenni. szerintem (őszintén remélem) hamarosan ő is meg fogja ezt unni, és szintén lelép, amilyen gyorsan csak lehet.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#24) szupermacs válasza bepken (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem hiszem, lelép. A mai fiataloknak ő maga Vasember (Tony Stark) és ebben rengeteg pénz is van. Ezzel kampányol is. Nekem ez kifejezetten nem tetszik. Mások nem szeretik, ha karakterszínészek, de ő mintha imádná. Gyenge színész, idiótára megírt karakterrel.

(#25) bepken válasza szupermacs (#24) üzenetére


bepken
veterán

azzal mondjuk nem értek egyet, hogy gyenge színész lenne. bár ez a vicceskedés a Marvel filmekben tényleg tőle származik - csak most egy ideje valamiért "fullba nyomja" - ezen kívül is sok arca van. más kérdés, hogy értelmes filmben valóban nem látni évek óta :/

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#26) oriic válasza bepken (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"mondj egy olyan Marvel képregényt, amit "nem poénkodtak túl" "

Winter Soldier. Pár poén volt benne, össze sem hasonlítható egy Guardiannal pl.

Live-Die-Respawn

(#27) Kanczy válasza szupermacs (#24) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem baj az, ha valaki karakterszínész, ha jól csinálja. Stark pedig kb. Downey felcsavarva 11-esre.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#28) szupermacs válasza bepken (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Sok filmet láttam tőle, de egyik sem volt értelmes. Mondjuk a Trópusi Vihar mai napig a kedvencek közé tartozik, de a régebbi filmekben annyira közepes és erőtlen szerepei voltak.

(#27) Kanczy: Lehet, nekem csak az fura, hogy van rá igény. Mert Stark karaktere nem erről szólt a képregényekben. Erről mondjuk nem a színész tehet, de lehetett volna kicsit komorabb is.

[ Szerkesztve ]

(#29) Kanczy válasza szupermacs (#28) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez igaz, én is úgy érzem, hogy RDJ-re szabták a karaktert. Aztán mivel bejött a dolog, egyre inkább elmentek ebbe az irányba, és nagyon elharapódzott a vicceskedő férfi főszereplő karakter :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#30) Viktor77 válasza szupermacs (#24) üzenetére


Viktor77
titán

"Gyenge színész" Az igen. Írnék ide valamit, de sértés nélkül nem menne.

Az érdekelne, hogy szerinted ki a jó színész.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) bepken válasza oriic (#26) üzenetére


bepken
veterán

na nálam meg pont Captain America az egyik legértelmetlenebb karakter (Hawkeye és Falcon mondjuk rátromfol keményen xD ) - bár Bucky meg az egyik kedvencem lett :)
de egyébként ettől függetlenül is megnéztem szinte az összes eddigi Marvel filmet, valószínűleg ezután is meg fogom....max nem fizetek ki érte (hoppá :DDD)

szupermacs! nagyon régi film tőle, teljesen más jellegű szerepben, érdemes megnézni: Chaplin (1992) vagy egy másik nagy kedvencem tőle: Durr, durr és csók (Kiss Kiss Bang Bang)
és kérlek ne értsd félre, nem akarlak meggyőzni semmiről :) tiszteletben tartom, ha nem szimpi. fordított esetben engem se tudnál meggyőzni. csak tippet adtam, hátha láthatsz jó filmet is tőle :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#32) szupermacs válasza Viktor77 (#30) üzenetére


szupermacs
veterán

John Travolta, Bruce Willis, Anthony Hopkins, Sean Connery, Jack Nicholson, Al Pacino, Edward Norton, Nicolas Cage, John Malkovic, stb. Remélem kielégítő volt a lista, sorolhatnám napestig. A sértegetést meg örülök, hogy a véleménykülönbség miatt nem ejtetted meg. ;)

(#33) Kanczy válasza szupermacs (#32) üzenetére


Kanczy
veterán

Nagyjából egyetértek, de számomra azért innen NAGYON kilóg Bruce Willis. Hiányolom viszont DiCapriot, természetesen szigorúan SZVSZ :P

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34) szupermacs válasza Kanczy (#33) üzenetére


szupermacs
veterán

Szeretem Bruce filmjeit. Leonardot viszont nem. De ez csak az én véleményem és ízlésem.

(#35) wolfman válasza szupermacs (#32) üzenetére


wolfman
veterán

Ezek azok a színészek, akik nagyjából a 90-es évekkel együtt lettek a múlt darabkái. 2000-től kezdődően bejött ez a tendencia, hogy inkább fiatal színészeket raknak be minden egyes filmbe horrortól kezdve vígjátékig mert az menő vagy én nem tudom, de hogy én gusztustalannak tartom, az is biztos, lehet ezzel egyedül vagyok. Éppen ezen húzás miatt a színészkedés mint olyan felhígult és már minden ostoba fasz köcsög "gyerek" merthogy valakinek a valakije beteheti a lábát Hollywoodba.

Példának? Scarlett Johansson szerintem egy rettentően dekoratív nő, de olyan messze áll a színészkedéstől, mint Stephen Hawking az értelmi fogyatékosságtól, de hát kerek segge van és ez számít a Marvel filmekben.
Jennifer Lawrence! Én nem tudom ezt a nőt ki b..sza, de hogy ..cire tehetségtelen az is biztos. Fájóan bután játszik, de még fájóbb, hogy a lapos alakításai ellenére nyomatják agyba főbe, mintha orbitális tehetség lenne. De vannak sokan, most nem sorolom.
Na Bruce Willis az egy kakukktojás, mert ő amíg volt haja jó színész volt, aztán hogy megkopaszodott, oda is lett a tehetésge. Ugyan az mint Nicolas Cage. Végigtolta a 90-es éveket, hogy jobbnál jobb filmjei voltak, aztán egyszercsak taccs, borzalmas szerepeket kap, de úgy is játszik. Willis is kiégett, meghalt, fel kéne adja sajnos.

(#23) bepken: A Watchmen pont azért lett jó, mert nem változtattak meg benne semmit és nyers amennyire kell. Bizony mutatják a nyílt töréseket, Dr.Manhattan robbantgatja az embereket kendőzetlenül, kézlevágás stb. Az összes másik szuperhős filmek végletekig finomkodnak és ez kifejezetten zavaró számomra.

Robert Downey Jr. egy közepes színész volt, mondhatni ilyen kis állandó mellékszereplő, aki hol mitugrász, hol okoskodó mitugrász, hogy azért lazább karakter volt. Aztán jött a Vasember, amit kifejezetten jól kitaláltak neki, bejött szerep és azóta lett ő felkapott és nagyon ismert. Nincs baj a szerepével, hogy laza meg poénkodik és felvág a tudásával, hanem azzal, hogy a két legutóbbi Vasember film lett olyan ultragagyi és pocsék, hogy magának a karakternek a fénye sem lett fényesebb. Na mondjuk annyi nem tetszik a karakterrel kapcsolatban, hogy azt a hülye ruhát már mindenből fel tudja venni magára, akár egy karórából vagy a helikopter hátsóüléséből is, ami már kifejezetten gagyi megoldás szerintem.
Én a Polgárháborúban ráírt gyorsan megváltozunk és felelősségteljes hős akarok lenni szerepe sem tűnt kifejezetten hitelesnek, ahogyan maga a kialakult konfliktus sem. Összecsapott, elnagyolt kényszertörténet.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#36) szupermacs válasza wolfman (#35) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindennel egyet értek, de a kérdés nem szólt arról, hogy 2000 előtti, vagy utáni színészeket soroljak fel.
Scarlet és Jennifer meg tényleg egy alja. Persze ez kell a népnek, ebből van pénz. Senkit nem az motivál, hogy érdemit alkosson, hanem az, hogy kasszasiker legyen a film és ahhoz sármos gyerekek és kerekseggű, csöcsös csajok kellenek.

(#37) Kanczy válasza szupermacs (#36) üzenetére


Kanczy
veterán

Ne a popcorn mozitól várjuk már az "érdemi alkotást". Most is vannak remek filmek (igen, még Hollywood-ban is), ha pedig a nyári blockbusterek nem tetszenek, nem kell megnézni őket. Mindig voltak olyanok, akiket a szépségükért néztek az emberek, és mindig lesznek is. Sokukból mellesleg kifejezetten jó színész lett idősebb korukra, szóval őszintén szólva szerintem itt inkább az elvárásokkal lesz a probléma :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38) wolfman válasza Kanczy (#37) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem inkább az a problémám, hogy az adott filmek lehetnének jobbak, ha nem csesznék el. Mindegyikben ott van a remény, de végül érthetetlen módon összefossák hülyeségekkel, amitől az egész kukázható lesz.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39) szupermacs válasza wolfman (#38) üzenetére


szupermacs
veterán

Főleg úgy, hogy a képregények általában egy nagyon jól megírt történetet adhatnának alapul. Mégsem az alapján írják a forgatókönyvet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.