Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) haxiboy

haxiboy
(addikt)

Kár hogy ennyire drága :( Egyébként nagyon nagyon nagyon pofás darab, el tudnám képzelni benne az alkatrészeim:U
De valószínüleg a hűtőm már nem férne bele.

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#2) atike

atike
(nagyúr)

Ez jó? El nem bírom képzelni, hogy ennek használatára valós igény lenne.... :F :U

(#3) Johnnyxy27 válasza atike (#2) üzenetére

Johnnyxy27
(aktív tag)

Miért ne lenne? Ahogy olvastam a cikket, egyből elképzeltem benne a saját konfigomat...ennél egyszerűbb az alkatrész csere, szervizelés sohasem volt... és sok helyet takarít meg. Viszont az ára...ezzel csak ez az egy probléma van, az az ára.

[ Szerkesztve ]

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#4) mildwood

mildwood
(tag)

Kép..húúúú :D
Ár..aaaaaaaa :(

P

(#5) ledgeri

ledgeri
(veterán)

Az I/O portok helye szerintem veszélyes... pl hív valaki jobbra fel, és már be is törted az USB-t... Lenne annyi hely benne, hogy egy dobozkát lehetett volna rakni annak a helyére, aminek a teteje megengedné, hogy a vezetékek kijöjjenek, de pl egy külső vinyó simán belefér...

PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#6) PPatrik

PPatrik
(aktív tag)

Ennyi pénzért már monitortartó is lehetne benne, hogy a talp ne foglaljon helyet. Hisz egy asztalon, amiben van egy gép, csak lesz egy monitor is. :P

460km bicózás 10 percbe sűrítve: goo.gl/cR8sak

(#7) atike válasza Johnnyxy27 (#3) üzenetére

atike
(nagyúr)

Helyet takarít meg? Ez az asztal? :F Egyszerűbb az asztalt szétszedni, mint levenni a gép oldalát...? :F

(#8) Ic3man

Ic3man
(tag)

Ugyan már... $1500...
Egy ügyes asztalos 50-60eFt körül olyat csinál amilyet csak akarsz. Persze kell egy kis ügyesség utána, hogy belakd, de simán megoldható.
Én is gondolkoztam ilyesmiben, de rájöttem, hogy tök fölösleges.

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#9) Beri78

Beri78
(őstag)

Azért el tudnám viselni...irodában és otthon is!
Esztétikus nagyon :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#10) imibogyo válasza Ic3man (#8) üzenetére

imibogyo
(veterán)

Anno én is terveztem hasonlót (mondjuk még a tervet sem fejeztem be teljesen...), de aztán feladtam még mielőtt elkezdtem volna megépíteni... :B

ELADÓ: Creality Ender-5 3d nyomtató upgrade cuccokkal + bontatlan filamentekkel - 95.000 Ft

(#11) Akula

Akula
(senior tag)

Miből készült?
Úgy néz ki, mint valami fémlap. Biztos hideg...

(#12) Tomassy00

Tomassy00
(senior tag)

Ha az a szöszi is benne van az árban, akkor simán megéri :K :P

(#13) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

1500 USD ? _ :DDD aaaaaaaa tuuul draga !

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#14) haxiboy válasza atike (#7) üzenetére

haxiboy
(addikt)

Nekem a koliban pl alig van helyem. Épp most került le a 750D a földre!!! A FÖLDRE!!!
Na ilyennél nem sírna a szám. :U

(#15) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Az ötlet remek és vannak érdekes funkciók csak épp ott vérzik el ahol nem várná az ember egy asztal méretű PC háznál. Mi az, hogy max 14cm-es hűtő fér be, meg csak ATX meg mATX lap és 32cm-es VGA. Mindezt $1500-ért...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Ic3man válasza imibogyo (#10) üzenetére

Ic3man
(tag)

Jaja, nekem is csak tervezési fázisban járt, bár igazából asztalossal is beszéltem már.
Azt mondta megcsinálja szívesen, ha adok pontos méreteket, de elvetettem. :)

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#17) imibogyo válasza Ic3man (#16) üzenetére

imibogyo
(veterán)

Mondjuk én előnyben vagyok.
Magamnak tervezek, magamnak gyártok.... :DDD

ELADÓ: Creality Ender-5 3d nyomtató upgrade cuccokkal + bontatlan filamentekkel - 95.000 Ft

(#18) atike válasza haxiboy (#14) üzenetére

atike
(nagyúr)

Alig van helyed de ez az "asztal" elférne? Annyira sok helyet azért nem spórolsz ha a gép az asztalban lesz. Mert ami eddig az asztalban volt most az mehetne máshova.... :)

(#19) sas55 válasza Akula (#11) üzenetére

sas55
(aktív tag)

Be kell kapcsolni aztán majd melegszik :D

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#20) Johnnyxy27 válasza atike (#18) üzenetére

Johnnyxy27
(aktív tag)

Okés, vágjuk, hogy neked nem jön be. Nekünk a koncepció igen.

(#21) haxiboy válasza atike (#18) üzenetére

haxiboy
(addikt)

Asztalban nincs semmi :) Se fiók nincs se semmi. :N

(#22) kenwood válasza Ic3man (#8) üzenetére

kenwood
(addikt)

Azert viszonylag ritka az asztalos aki eloxalt,vagy dragabb feluletkezelesu fem asztalt,szamitogephazaz megtervez,osszeszerel.
Mindezt anyaggal egyutt 50-60k-ert :D

A Lian Li eleve premium arakkal dolgozik,de egy ilyet meg a cooler master,vagy a thermaltake is boven 100 felett arulna.
Persze az 1500 dollar meg A Lian Li-tol is huzos erte.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#23) Balika911

Balika911
(nagyúr)

Ez elbírná, ha valaki kefélni is akarna rajta? (A kézikönyvben "teherbírás" néven lehet bennvan, nem néztem utána. :) )

[ Szerkesztve ]

(#24) Balika911 válasza haxiboy (#14) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Vigyétek le a pizzásdobozokat. ;]

(#25) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Legalább ronda.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#26) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Gyönyörű, kell!

Második gondolat: vastag az asztallal, klaviatúratartó nincs?

Jött ide a monitortartó is.

Nincs fiókja, de lesajnálom, valami fekete fém füstüveg autóval mellé... :K

Vízhűtéses, a házon kívülre szerelt taxival a térdemnél.

Az ára? Teljesen mindegy nekem, hogy egy bizonyos szint felett mennyibe kerül. :D De ez a ház kell!

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#27) proci985

proci985
(MODERÁTOR)

edzett uveglap... az nem jo, karcolodik, folyamatosan polirozni kell majd. plusz _nagyon_ latszik rajta a por.

arban mondjuk kompetetiv ha tobb magassagallitos asztallal vetjuk ossze. kerdes, van-e annyira massziv mint mondjuk egy Kinnarps.

plusz biztos, hogy az user combjáról kell beszívni a hideg levegőt?

[ Szerkesztve ]

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#28) Ic3man

Ic3man
(tag)

ezt tessék megnézni 13:10-nél visítottam :D

(#29) mmdms válasza proci985 (#27) üzenetére

mmdms
(őstag)

plusz biztos, hogy az user combjáról kell beszívni a hideg levegőt?

Fingelvezetés. Aktív szénszűrővel akár szagmentesítő is. :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#30) Narasim

Narasim
(aktív tag)

milyen szép laptop asztal! ;]

ha aranyból lenne, akkor megérteném, hogy ilyen :Y drága, de így :N .
és e mellé még nem is kényelmes és nem is jó, bár biztos nem szerelgetsz egy ilyen gépet minden nap. szépnek szép, de így ennyi az előnye.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga! havi 390.- ft-ot tessék rászánni a prohardverre!

(#31) kenwood

kenwood
(addikt)

Durva az ara,talan tul is van arazva,de azert butasagokat ne irjatok mar.
Ezt senki nem fogja 100-150 alatt sehogyan lemasolni.

Egy ilyen asztal meg gephaz nelkul sulyos tizezrekbe kerulne(valszeg 100 felett, az emelo funkcio nelkul is)

A hazba pedig 480-as radiatort lehet rakni,es egy tonna hddt,ssdt.
Ez a Lian Li-nel olcsobb gyartoknal is a boven 50k feletti kategoria (asztal nelkul), a Lian Linel csak a haz lenne vagy 150k

[ Szerkesztve ]

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#32) Peter13

Peter13
(senior tag)

Ez egy premium termék, szokásos Lian-Li felárral (e.g. drága mint a fene)

De mielőtt valaki elkezdeni hogy a felének a harmadából háromszor jobbat tud holnapra, nézze meg hogy mennyibe kerülnek a 120 centi széles állítható asztalok, Aztán egyel feljebb mennyiért mennek az elektromos állítású példányok (valami rendes fém mechanikával). Aztán megint egyel feljebb az üvegtetős (szerintem is hülyeség, de ez most mindegy, biztros van akinek meg az tetszik hogy belelátni) darabok, esetleg eloxált fémfelületekkel. És akor még nem beszéltünk a "gépházról" mint extráról... :U

Magához a design-hoz: nekem sem szimpi hogy az ölemből eszi a friss levegőt (laptop ölben + laptop-hűtő kicsit hasonló élmány, és folyton "szigetelés" kell a combomra hogy ne legyen "mirelit mogyoró"), de egyébként jópofa.

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#33) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Nem estem hasra, 1500 usd-ért nem egy halomba összehányt hardvert akarok nézni, és ne a derekam mellett húzza a levegőt a szellőzés.

Elég gagyi, szvsz.

(#34) Anaren91

Anaren91
(senior tag)

Régi szép idők 😂 pizzas dobozokbol eszkabalt asztalba szerelt pc.

(#35) caprine

caprine
(aktív tag)

Esztétikus az tény, de a hűtés? Az elején lévő derék tájról szív/fúj, nem a legjobb hosszútávon. A hátsók meg függölegesen állnak, ha betolom a falhoz az asztalt akkor mennyi levegőhöz jut hozzá? A hátsókat kellett volna ferdén berakni mint az elsőket, az elsőket meg oldalra kipakolni.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#36) mmdms válasza Anaren91 (#34) üzenetére

mmdms
(őstag)

A háttérben Chaplin áll? :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#37) Mokó

Mokó
(aktív tag)
LOGOUT blog (1)

Első gondolatom fhú ezt nekem tervezték...Aztán megláttam az árát is :(

(#38) kromatika

kromatika
(veterán)

Nagyon szép és szerintem,praktikus is.Csak hát a szokásos Lian Li ár. :((

Korg DS DAC 100M,és AKG 712 Pro eladó

(#39) Cooper911 válasza Balika911 (#24) üzenetére

Cooper911
(senior tag)

Vagy építsenek belőle asztalt :D
(Volt ismerősöm akinek alaplap dobozokból volt a számítógép asztala :D)

De tényleg az a gáz, hogy asztalnyi méretű, és akkor szenvedni kell azon hogy mi fér be meg mi nem.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#40) Akula válasza Ic3man (#28) üzenetére

Akula
(senior tag)

:C :DDD :DDD

(#41) stimre

stimre
(tag)

Nem rossz, de nekem túl szögletes. Asszony beüti a fejét a sarkába... azért oda figyelhettek volna a tervező mérnökök :D
Lian li házikóm van nekem is, az biztos hogy nem 50-60 ezer Ft anyagból jön ki, főleg ha ilyen szálcsiszolt alu az egész. Anyagminőségre aztmondom hogy topon van, de árazást azt inkább hagyjuk.

Jövőhéten megyek üvegeshez, csináltatttam a házikó oldalára edzett üveget, kiváncsi vagyok mennyire karcolódik.

(#42) Johnnyxy27 válasza stimre (#41) üzenetére

Johnnyxy27
(aktív tag)

mennyibe fáj az edzett üveg a házikó oldalára?

(#43) stimre válasza Johnnyxy27 (#42) üzenetére

stimre
(tag)

Eleg jo áron csinálják, 8500Ft korul jön ki az 50x50es es van benne 4 lyuk a csavaroknak. Meglepődtem enis hogy csak ennyi ..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.