Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

Kár hogy ennyire drága :( Egyébként nagyon nagyon nagyon pofás darab, el tudnám képzelni benne az alkatrészeim:U
De valószínüleg a hűtőm már nem férne bele.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2) atike


atike
nagyúr

Ez jó? El nem bírom képzelni, hogy ennek használatára valós igény lenne.... :F :U

(#3) Johnnyxy27 válasza atike (#2) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

Miért ne lenne? Ahogy olvastam a cikket, egyből elképzeltem benne a saját konfigomat...ennél egyszerűbb az alkatrész csere, szervizelés sohasem volt... és sok helyet takarít meg. Viszont az ára...ezzel csak ez az egy probléma van, az az ára.

[ Szerkesztve ]

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#4) mildwood


mildwood
tag

Kép..húúúú :D
Ár..aaaaaaaa :(

P

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az I/O portok helye szerintem veszélyes... pl hív valaki jobbra fel, és már be is törted az USB-t... Lenne annyi hely benne, hogy egy dobozkát lehetett volna rakni annak a helyére, aminek a teteje megengedné, hogy a vezetékek kijöjjenek, de pl egy külső vinyó simán belefér...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Ennyi pénzért már monitortartó is lehetne benne, hogy a talp ne foglaljon helyet. Hisz egy asztalon, amiben van egy gép, csak lesz egy monitor is. :P

(#7) atike válasza Johnnyxy27 (#3) üzenetére


atike
nagyúr

Helyet takarít meg? Ez az asztal? :F Egyszerűbb az asztalt szétszedni, mint levenni a gép oldalát...? :F

(#8) Ic3man


Ic3man
tag

Ugyan már... $1500...
Egy ügyes asztalos 50-60eFt körül olyat csinál amilyet csak akarsz. Persze kell egy kis ügyesség utána, hogy belakd, de simán megoldható.
Én is gondolkoztam ilyesmiben, de rájöttem, hogy tök fölösleges.

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#9) Beri78


Beri78
őstag

Azért el tudnám viselni...irodában és otthon is!
Esztétikus nagyon :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#10) imibogyo válasza Ic3man (#8) üzenetére


imibogyo
veterán

Anno én is terveztem hasonlót (mondjuk még a tervet sem fejeztem be teljesen...), de aztán feladtam még mielőtt elkezdtem volna megépíteni... :B

(#11) Akula


Akula
őstag

Miből készült?
Úgy néz ki, mint valami fémlap. Biztos hideg...

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#12) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Ha az a szöszi is benne van az árban, akkor simán megéri :K :P

(#13) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

1500 USD ? _ :DDD aaaaaaaa tuuul draga !

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#14) haxiboy válasza atike (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Nekem a koliban pl alig van helyem. Épp most került le a 750D a földre!!! A FÖLDRE!!!
Na ilyennél nem sírna a szám. :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) Xaels


Xaels
félisten

Az ötlet remek és vannak érdekes funkciók csak épp ott vérzik el ahol nem várná az ember egy asztal méretű PC háznál. Mi az, hogy max 14cm-es hűtő fér be, meg csak ATX meg mATX lap és 32cm-es VGA. Mindezt $1500-ért...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Ic3man válasza imibogyo (#10) üzenetére


Ic3man
tag

Jaja, nekem is csak tervezési fázisban járt, bár igazából asztalossal is beszéltem már.
Azt mondta megcsinálja szívesen, ha adok pontos méreteket, de elvetettem. :)

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#17) imibogyo válasza Ic3man (#16) üzenetére


imibogyo
veterán

Mondjuk én előnyben vagyok.
Magamnak tervezek, magamnak gyártok.... :DDD

(#18) atike válasza haxiboy (#14) üzenetére


atike
nagyúr

Alig van helyed de ez az "asztal" elférne? Annyira sok helyet azért nem spórolsz ha a gép az asztalban lesz. Mert ami eddig az asztalban volt most az mehetne máshova.... :)

(#19) sas55 válasza Akula (#11) üzenetére


sas55
aktív tag

Be kell kapcsolni aztán majd melegszik :D

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#20) Johnnyxy27 válasza atike (#18) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

Okés, vágjuk, hogy neked nem jön be. Nekünk a koncepció igen.

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#21) haxiboy válasza atike (#18) üzenetére


haxiboy
veterán

Asztalban nincs semmi :) Se fiók nincs se semmi. :N

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#22) kenwood válasza Ic3man (#8) üzenetére


kenwood
veterán

Azert viszonylag ritka az asztalos aki eloxalt,vagy dragabb feluletkezelesu fem asztalt,szamitogephazaz megtervez,osszeszerel.
Mindezt anyaggal egyutt 50-60k-ert :D

A Lian Li eleve premium arakkal dolgozik,de egy ilyet meg a cooler master,vagy a thermaltake is boven 100 felett arulna.
Persze az 1500 dollar meg A Lian Li-tol is huzos erte.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#23) #72042496


#72042496
törölt tag

Ez elbírná, ha valaki kefélni is akarna rajta? (A kézikönyvben "teherbírás" néven lehet bennvan, nem néztem utána. :) )

[ Szerkesztve ]

(#24) #72042496 válasza haxiboy (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vigyétek le a pizzásdobozokat. ;]

(#25) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Legalább ronda.

(#26) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Gyönyörű, kell!

Második gondolat: vastag az asztallal, klaviatúratartó nincs?

Jött ide a monitortartó is.

Nincs fiókja, de lesajnálom, valami fekete fém füstüveg autóval mellé... :K

Vízhűtéses, a házon kívülre szerelt taxival a térdemnél.

Az ára? Teljesen mindegy nekem, hogy egy bizonyos szint felett mennyibe kerül. :D De ez a ház kell!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27) proci985


proci985
MODERÁTOR

edzett uveglap... az nem jo, karcolodik, folyamatosan polirozni kell majd. plusz _nagyon_ latszik rajta a por.

arban mondjuk kompetetiv ha tobb magassagallitos asztallal vetjuk ossze. kerdes, van-e annyira massziv mint mondjuk egy Kinnarps.

plusz biztos, hogy az user combjáról kell beszívni a hideg levegőt?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28) Ic3man


Ic3man
tag

ezt tessék megnézni 13:10-nél visítottam :D

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#29) mmdms válasza proci985 (#27) üzenetére


mmdms
addikt

plusz biztos, hogy az user combjáról kell beszívni a hideg levegőt?

Fingelvezetés. Aktív szénszűrővel akár szagmentesítő is. :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#30) Narasim


Narasim
aktív tag

milyen szép laptop asztal! ;]

ha aranyból lenne, akkor megérteném, hogy ilyen :Y drága, de így :N .
és e mellé még nem is kényelmes és nem is jó, bár biztos nem szerelgetsz egy ilyen gépet minden nap. szépnek szép, de így ennyi az előnye.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#31) kenwood


kenwood
veterán

Durva az ara,talan tul is van arazva,de azert butasagokat ne irjatok mar.
Ezt senki nem fogja 100-150 alatt sehogyan lemasolni.

Egy ilyen asztal meg gephaz nelkul sulyos tizezrekbe kerulne(valszeg 100 felett, az emelo funkcio nelkul is)

A hazba pedig 480-as radiatort lehet rakni,es egy tonna hddt,ssdt.
Ez a Lian Li-nel olcsobb gyartoknal is a boven 50k feletti kategoria (asztal nelkul), a Lian Linel csak a haz lenne vagy 150k

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32) Peter13


Peter13
senior tag

Ez egy premium termék, szokásos Lian-Li felárral (e.g. drága mint a fene)

De mielőtt valaki elkezdeni hogy a felének a harmadából háromszor jobbat tud holnapra, nézze meg hogy mennyibe kerülnek a 120 centi széles állítható asztalok, Aztán egyel feljebb mennyiért mennek az elektromos állítású példányok (valami rendes fém mechanikával). Aztán megint egyel feljebb az üvegtetős (szerintem is hülyeség, de ez most mindegy, biztros van akinek meg az tetszik hogy belelátni) darabok, esetleg eloxált fémfelületekkel. És akor még nem beszéltünk a "gépházról" mint extráról... :U

Magához a design-hoz: nekem sem szimpi hogy az ölemből eszi a friss levegőt (laptop ölben + laptop-hűtő kicsit hasonló élmány, és folyton "szigetelés" kell a combomra hogy ne legyen "mirelit mogyoró"), de egyébként jópofa.

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#33) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem estem hasra, 1500 usd-ért nem egy halomba összehányt hardvert akarok nézni, és ne a derekam mellett húzza a levegőt a szellőzés.

Elég gagyi, szvsz.

(#34) Anaren91


Anaren91
senior tag


Régi szép idők 😂 pizzas dobozokbol eszkabalt asztalba szerelt pc.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#35) caprine


caprine
aktív tag

Esztétikus az tény, de a hűtés? Az elején lévő derék tájról szív/fúj, nem a legjobb hosszútávon. A hátsók meg függölegesen állnak, ha betolom a falhoz az asztalt akkor mennyi levegőhöz jut hozzá? A hátsókat kellett volna ferdén berakni mint az elsőket, az elsőket meg oldalra kipakolni.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#36) mmdms válasza Anaren91 (#34) üzenetére


mmdms
addikt

A háttérben Chaplin áll? :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#37) Mokó


Mokó
aktív tag

Első gondolatom fhú ezt nekem tervezték...Aztán megláttam az árát is :(

(#38) kromatika


kromatika
veterán

Nagyon szép és szerintem,praktikus is.Csak hát a szokásos Lian Li ár. :((

(#39) Cooper911 válasza #72042496 (#24) üzenetére


Cooper911
senior tag

Vagy építsenek belőle asztalt :D
(Volt ismerősöm akinek alaplap dobozokból volt a számítógép asztala :D)

De tényleg az a gáz, hogy asztalnyi méretű, és akkor szenvedni kell azon hogy mi fér be meg mi nem.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#40) Akula válasza Ic3man (#28) üzenetére


Akula
őstag

:C :DDD :DDD

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#41) Razenhell


Razenhell
tag

Nem rossz, de nekem túl szögletes. Asszony beüti a fejét a sarkába... azért oda figyelhettek volna a tervező mérnökök :D
Lian li házikóm van nekem is, az biztos hogy nem 50-60 ezer Ft anyagból jön ki, főleg ha ilyen szálcsiszolt alu az egész. Anyagminőségre aztmondom hogy topon van, de árazást azt inkább hagyjuk.

Jövőhéten megyek üvegeshez, csináltatttam a házikó oldalára edzett üveget, kiváncsi vagyok mennyire karcolódik.

(#42) Johnnyxy27 válasza Razenhell (#41) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

mennyibe fáj az edzett üveg a házikó oldalára?

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#43) Razenhell válasza Johnnyxy27 (#42) üzenetére


Razenhell
tag

Eleg jo áron csinálják, 8500Ft korul jön ki az 50x50es es van benne 4 lyuk a csavaroknak. Meglepődtem enis hogy csak ennyi ..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.