Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én csipázom a medieval játékokat, szerintem majd befigyel ez is egyszer.

Amúgy pedig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) prolad


prolad
őstag

Május végére kész lesz az összes DLC? Jó tudni, akkor jöhet egy újabb végigjátszás.

(#3) jamez


jamez
senior tag

Nagyon hangulatos játék lenne ha valaki megtanítana harcolni. :O

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#4) Rodi 4.80 válasza jamez (#3) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Kontrollerrel nem nehéz. Egyébként van egy figura az egyik város határában, neki pont az a dolga :)

(#5) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nekem nagyon tetszett a játék, csak kissé rövid. Inkább jött volna ki egy évvel később több tartalommal (mert a világ nagyon jól meg van csinálva), remélem készül második rész ami már "nagyobb" lesz. Egy csomó ziccert kihagytak ebben a részben, nem is értem.

(#6) .LnB válasza Rodi 4.80 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ez konkrétan ugye küldetés is, hogy menj el hozzá, hogy megtanítson. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) jamez válasza Rodi 4.80 (#4) üzenetére


jamez
senior tag

igen járok hozzá órára, de valahogy nem megy. :D

3D-ben tolom. Imádom a tájat, néha csak kiállok és várom a hajnalt. Csodás. :C

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#8) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

ezt a játékot mennyire nehéz játszani kevés angol tudással? régóta szemezek már vele :)

(#9) prolad válasza HELLAFLUSH (#8) üzenetére


prolad
őstag

Végig lehet tolni, de sok mindenből kimaradsz. A fő szál biztos van annyira lineáris, hogy ne okozzon gondot. Meg elég sok magyar szót fogsz hallani, ez is valami :D

(#10) HELLAFLUSH válasza prolad (#9) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

köszi az infót akkor egyenlőre hanyagolom:) multkor volt egy csapat aki neki állt a magyarításnak, de abba maradt mert rengeteget kellene fordítani :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.