Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) woros


woros
őstag

Hogy ez kinek az elvetemült ötlete volt.. :F :DDD

(#2) atike


atike
nagyúr

A cím alapján arra gondoltam, hogy a régi filmből lesz valami, de hát "csak" az új....

Látva ezt a kis videót nem tűnik komolynak - anno a müzlik mellé adtak cd-n hasonlóakat... :DDD Bár ebből még bármi is lehet.

(#3) nuke7 válasza atike (#2) üzenetére


nuke7
veterán

jaja, ugyanezt gondolom...

https://youtube.com/user/nuke7

(#4) Xaels válasza woros (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem az ötlet nem rossz. Egy Jumanji settinges 4 fős coop ügyességi-logikai TPS jól is elsülhetne csak rengeteg kreatív munkát kellene beleölni. Kár, hogy ez baromira gagyin néz ki. Nem utolsó sorban egyszerre jön a SW: Jedi Fallen Order-rel, kicsit béna dátum választás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

ha nem írták volna bele a címbe, hogy Jumanji én azt mondtam voltna, hogy ez valami Fortnite :DDD

(#6) hhenry válasza HELLAFLUSH (#5) üzenetére


hhenry
őstag

Én is :DDD

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Hát nem tudom ebből mi fog kijönni. :D Pár darabot eladnak a névvel az tuti, de okozhatnának meglepetést is, valami jó kis platformer játék igazán jöhetne a Psychonauts 2-ig.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) Plague666


Plague666
tag

A címből valami olyat képzeltem, ami az eredeti filmen alapul. Lehetett volna a Bud Spencer játékhoz hasonló pixeles "neo-retro". Lehet én vagyok öreg, de ez így kalap sz*r.

(#9) laceszgamer válasza Plague666 (#8) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a baj azért tartalmas játékot elég nehéz egyetlen filmből kihozni. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) AxBattler válasza Xaels (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Jaja, jó kis co-op mókának ígérkezik! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#11) Xaels válasza AxBattler (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem az a bajom, hogy pont nem. Maga a Rock féle film sem hozta nekem a hangulatot, nagyon felhigították, gyerekbaráttá tették mindezt úgy, hogy Jumanjiban játszódik. Az eredeti film sokkal parásabb volt annak ellenére, hogy Jumanjiból csak apróbb szeletek jöttek át a mi világunkba. Sokkal misztikusabb is volt mint ez modernizált verzió, az animációs sorozatról nem is beszélve. A karakterek képességeit a filmvásznon el lehetett adni, de egy coop játékban azért annál több kellene mint amit ott nyújtottak.

Ettől a játéktól azt várnám, hogy elemeiben olyan legyen mint a Lara Croft and the Guardian of Light és a Temple Of Osiris TPS nézetben, Jumanjis sztorival, látvánnyal és kihívásokkal. A probléma csak az, hogy az új filmben szvsz mint csapat nem működtek jól, olajozott gépezetként és a konfliktusokat is leginkább egyénekként oldották meg. Mondjuk nekem nem hiányzik Kevin Hart ripacskodása és Jack Black tinicsajként rinyálása sem. Hiányoztak a rébuszokban felvezetett feladatok, ahol a megoldást is ki kellett néha találni, nem volt elég csak túlélni. És akkor itt ez a Fortnite-os grafika. Persze ettől még lehet, hogy a játékmenet jó lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) laceszgamer válasza Xaels (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha az ember nem nézte mi is az, azért egy viszonylag szórakoztató film volt, legalábbis pár helyen lehetett rajta mosolyogni.
Amúgy ez a modern világ, az aktuális trendeknek akar minden megfelelni, itt szerencsére azért nem sínylette meg annyira erőteljesen a dolgot az alapanyag.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) Xaels válasza laceszgamer (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Ezzel egyet értek, nem volt a film összességében rossz csak mint Jumanji nem tudott meglépni bizonyos szintet. Majd meglátjuk milyen lesz, de nem várok tőle sokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) ribizly válasza Xaels (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Engem rendkívüli módon szórakoztatott ez az "új rész". Volt benne valami retro hangulat, ami vitt. Nem volt tökéletes egyáltalán, de nem zavart.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#15) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Ha ügyesen megcsinálják, akkor szerintem jó kis móka játék lenne. Majd meglátjuk, mit hoznak ki belőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.