Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DJGABI


DJGABI
addikt

Azért ezzel Unigine engine-nel picit beelőzték őket.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2) Enton válasza DJGABI (#1) üzenetére


Enton
addikt

Ha nagyon kell motorjuk nekik is van:
A shattered horizont -ban.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) BemAnyó válasza DJGABI (#1) üzenetére


BemAnyó
senior tag

A Fermi ha minden igaz jövő év elején jön, nem hiszem hogy a karácsonyi "anyu vegyél nekem DX11 es károlyt" hype -ot kihagyhatnák, hiszen nekik a legtutibb biznisz az a kártyával együtt eladott szoftver, mert ugye a fjútúrmárk az nem ingyé van, nekem sem volt vantage -em (mer minek) amíg nem vettem a Toxic -ot amihez ugye jár, + ugye ahogy elöttem is elhangzott, az Unigine már létezik :D

(#4) Vistaboy válasza Enton (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, de az "DirectX 10 Only". :U

A Shattered Horizon a 3DMark Vantage motorját használja.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) #65675776 válasza DJGABI (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Értelme meg ugyan úgy nincs egyik szintetikus mutrának sem...

(#6) Psych0


Psych0
őstag

Az utolsó bekezdésben az igazság.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

nv+fermi optimalizáltan jön... tehát 5870-en diavetítés lesz? :F kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz az a híres kód... talán 2év múlva élvezhetően végig lehet majd nézni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Morden24


Morden24
nagyúr

Na hál'istennek, bővül a useless appok sora.

Amúgy emlékeim szerint a Futuremark egyszer már aláfeküdt az nV-nek... na nem mintha részrehajlással vádolnám őket: mindenki kurva, csak a tarifát kell tisztázni.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#9) aram01 válasza Morden24 (#8) üzenetére


aram01
nagyúr

jaja :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) #65675776 válasza Morden24 (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

És azóta sem mászott ki alóla...

(#11) Enton válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Enton
addikt

Több mint valószinű hogy ebből fognak kiindulni.
Nem mondtam hogy dx11 ready jelen állapotában.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#12) Vistaboy válasza Enton (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, akkor én értettem félre. :DDD

Amúgy meg a legreálisabb egy natív DX10-et támogató motor létrehozása lenne, ami ugyebár magát állítja be a hardvernek megfelelően.

mephi666: Nem hinném, mindenesetre ha a tesztekben kimagaslóan teljesítenek az NV kártyái, akkor lehet valami a pletykákban.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Ice!?


Ice!?
őstag

3850-en nem tudom, hogy le merjem-e futtatni majd.:)

(#14) Morden24


Morden24
nagyúr

Egyébként őszintén: van aki ezért pénzt ad, vagy mindenki simán lewarezolja? :U :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#15) Depression válasza Ice!? (#13) üzenetére


Depression
veterán

Miért ne futtatnád le? A tiéden 0,5 FPS lesz, a 4850-enemen már talán 1 is, az 5870 CFX tulajok meg láthatják akár 10FPS-sel is. És 3-4 év múlva talán majd jól fog mutatni. Bár a 06 CPU-testje még akkor sem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) Abu85 válasza Depression (#15) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Tekintve, hogy korlátozzák a frame számítást, nem meglepő, hogy még mindig így fut a mark06 CPU tesztje. Itt pont ez a lényeg. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) Ice!? válasza Depression (#15) üzenetére


Ice!?
őstag

Lefuttatom, de rögtön utána nyomok egy 2001est is, hogy legyen valami sikerélmény is a nap folyamán.:D

(#18) JoolsNOS válasza Morden24 (#8) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem feltétlenül feküdt el neki. Akkor éppen a physixel lehetett elérni szép grafikát (bár ez érdekes lett a markban). Miért ne rakták volna bele. Ennyi erővel egészen addig amíg nincs fermi addig mindenki az amd-nek fekszik.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#19) luw2win


luw2win
őstag

Remélem nem lesz annyira CPU limites mint a Vantage...
Meg remélem az NV nem fogja megint lefizetni a Futuremarkot :U
Szeretnénk már látni egy gyártótól független 3DMark-ot.

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#20) Morden24 válasza JoolsNOS (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én jóval régebbi esetre gondoltam...

Sectumsempra - For Enemies

(#21) Depression válasza Abu85 (#16) üzenetére


Depression
veterán

Ezt kifejtenéd kicsit bővebben?
Eddig azt hittem, hogy ott a képet a CPU számolja azért olyan lassú, és eszembe se jutott volna a korlátozás.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) Enton válasza Depression (#21) üzenetére


Enton
addikt

Én is ebben a hitben éltem eddig. De akkorn mégsem így lenne. ???

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#23) Godefroy


Godefroy
senior tag

Jók ezek a hírek, amikor valakik írtak levelet véletlenül és lám azonnal válaszolt is rá az illetékes.
Amikor a farok csoválja kötelező néznivaló a témában ;)

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#24) JoolsNOS válasza Morden24 (#20) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Akkor bocs. Nem tudom mire gondolsz.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.