Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Gyűjtenek egy kis zsét megint, aztán kiadnak egy Dirt 5-öt. :D Ha nemcsak full szimulátor lenne a játékban akkor még érdekelne is. :K

Paranormal Cocktivity

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Igazán csinálhatnának már egy forza horizon, crew, koppintást. Forza H grafika + autó kínálat, crew 2 térképméret, dirt rally fizika és vezetési modell. Nah az lenne az open world autós címek királya!

Ez a rally már unalmas...

[ Szerkesztve ]

(#3) cyberkind válasza XuChi (#2) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a WRC jogok kellenének, jó volna egy igazi rally vb játékot látni, nemcsak ezt a sok szart évről-évre.

Paranormal Cocktivity

(#4) #78687232 válasza XuChi (#2) üzenetére


#78687232
törölt tag

Grat, alig van értékelhető rally cím, neked mégis unalmas. Még jó hogy nem az ilyen véleményekre adnak :DD

(#5) Csapoati válasza XuChi (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Opem worldbe felesleges a szimulátor jelleg, ezt veled vagy valaki mással már kitárgyaltam egyszer. Amúgy ott van két open world cucc (meg az NFS az elvetemülteknek), jó fizikás rali meg alig van. Szóval jó, hogy DR 2.0 jön.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) #78687232 válasza Csapoati (#5) üzenetére


#78687232
törölt tag

Előrendelőknek többek között Porsche 911 Rally RGT Spec jár és négy nappal hamar játszhatnak vele. Arra a kocsira kíváncsi leszek. DR miatt kezdtem el manuálisan váltani és az x360 kontrollert erőltetni. Most már G920 mellett vágok a kettőnek, remélem vért izzadós lesz.

(#7) John_Deere


John_Deere
tag

Az utolsó sok másodperces Audi-s rész azokkal a hangokkal azért megérintett. :C

(#8) Segal


Segal
veterán

Varjuk ezt is.:))
Nagyon suru lesz a jovo februar marcius kornyeke:DDD (ha csak nem tolnak el mindent fel evvel;])

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) Hopkins95 válasza cyberkind (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nincs a Playstationre egy Forza Horizon stílusú játék, pedig a Dirt Rally-t ezzel az igénnyel vettem meg. Számomra csalódás volt, pl nagyon idegesítő, hogy amint kicsit lecsúszol a pályáról vagy levágod a kanyart, visszadob automatikusan és büntetést kapsz. Vagy az autó nagyon hamar leamortizálódik és lehet egyenként javítgatni a részeket. Ráadásul én pl. nem is tudtam mindent feljavítani, mert nem volt rá keret, így félig sérült a autóval kellett tovább versenyezni.

A másik, hogy hiányoztak az autók nekem a pályáról. Legalább ilyen szellemautó formájában odarakhatták volna, mint a régi Mobil 1 Rally Championship játékban(az volt az egyik kedvenc ilyen játékom).

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) smc válasza Hopkins95 (#9) üzenetére


smc
addikt

Abból amit leírtál szerintem egyértelműen nem a Dirt Rally-t akartad megvenni, vagy egyáltalán nem néztél utána milyen játékot veszel. :B

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#11) Hopkins95 válasza smc (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nyilván az a baj, hogy más elvárásokkal vettem meg a játékot. Mivel egyszer régen játszottam Dirtet, akkor az ilyen Need for Speed stílusú játéknak tűnt. Na most ebből kiindulva azt gondoltam, hogy ez is olyan casual stílusú játék lesz és nem egy szimulátor.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) John_Deere válasza Hopkins95 (#9) üzenetére


John_Deere
tag

Pedig abban a Rally Championship-ben is azt imádtam, hogy matekolni kellett a beosztható idővel, mit javítasz, mit nem, ha több idő volt, apróságokat is ki lehetett cserélni,stb. :K

(#13) Hopkins95 válasza John_Deere (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Viszont ott pl. lehetett rövidíteni ha jól emlékszem, ami tiszta jó volt, aztán a másik hogy mintha a Dirt Rallyban könnyebben lecsúsznál az útról, nagyon agresszíven kell fékezned, ott meg emlékeim szerint olyan jól driftelve be lehetett vágni a kanyart, hogy öröm volt nézni. Ebben is próbáltam hasonlóan venni a kanyart, az árokban kötöttem ki. Meg ott a pályák nekem olyan egzotikusabbak voltak, értem ezalatt azt, mikor a fatörzsek mellett meg kellett menni, vagy amikor ugratni kellett egy nagyobbat, ezek mind megmaradtak nekem. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) RobbyJr válasza #78687232 (#6) üzenetére


RobbyJr
őstag

A Dirt Rallyval mai napig játszok, és igen jól megállja a helyét, autó fizika, és ffb téren. Remélem azt a szintet hozni fogja ez is, ha meg többet kapunk, az már csak ajándék. :))
Én már csak azért is reménykedek hogy jobb lesz, mert az idei évi F1 2018 is bitang jó lett, és sokat változott az ffb realisztikusabb irányba.

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé...

(#15) Csapoati válasza Hopkins95 (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Már az első Dirt se épp NFS stílusú játék volt, ahol fékezni se kell. Persze a DR már sokkal szimulátorosabb, de a Dirtök se full árkádok. A Forza Horizon meg open world cucc, ennél messzebb nem is lehetne tőle a Dirt Rally. :) Arról nem a játék, tehet, hogy nem néztél utána, milyen jellegű is az, amit meg akarsz venni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) LeventeV


LeventeV
senior tag

6 rally helyszín, rendeses megcsinalt, nem generalt szakaszokkal, 8 rallycross palya. 6 uj helyszin (rally + rallycross) dlc gyanant. Nem lesz ez rossz. Bar a boritot elnezve most is az R5 lesz a legerosebb kategoria.

(#17) #78687232 válasza RobbyJr (#14) üzenetére


#78687232
törölt tag

Tudom, büntet az a játék. Pc-re megvolt, most egy jó akciót várok xbox-ra.

(#18) snecy20 válasza XuChi (#2) üzenetére


snecy20
veterán

"Ez a rally már unalmas..."

Értékelhető old school rally csak nagyritkán jelenik meg, meg kell becsülni a felhozatalt. A Dirt Rally abszolút hiánypótló a maga kategóriájában.

Most a napokban jelent meg a V-Rally 4, hát, össze sem lehet vetni a 3 éves Dirt Rally-val, annyira hitvány és csapnivaló. De ott van a komplett WRC sorozat kb. 2010-től, egy olyan epizód nem volt, amire jó szívvel gondoltam volna vissza.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#19) wolfman


wolfman
veterán

A legutóbbi Dirt 4 kifejezetten értékelhető vol. Dirt Rallyhoz már kéne kormány gázpedállal, billel csak egy darabig tudtam elvinni.
Dirt 4 ben van választás "szimulátorra" vagy billentyűhöz. Ez így korrekt.

Én mondjuk örülnék egy jó kis NFS-nek kicsit reálisabb fizikával, nem azzal a felületes arcade sz@rral amivel évtizede kiadják.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) snecy20 válasza wolfman (#19) üzenetére


snecy20
veterán

A Dirt4 az a Dirt sorozat arcade vonulatát vitte tovább, szerintem annál eleve úgy akarták a készítők hogy alkalmi koca-versenyzős is elboldoguljon vele akár billentyűzetről is.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#21) Hopkins95 válasza snecy20 (#20) üzenetére


Hopkins95
addikt

A Dirt 4-ben van ez a vehicle auto recovery? Mert kinézetre kb. azonos a Dirt Rally játékkal, s engem a Rallyban az idegesített a legjobban, meg a penalty.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) wolfman válasza snecy20 (#20) üzenetére


wolfman
veterán

A simulation mód nem éppen arcade, de lehet utóbbit is választani. Persze lehet jönni, hogy dehátaricsárdbörnszralliaszimulátor.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23) tippm86 válasza wolfman (#22) üzenetére


tippm86
tag

Pedig szerintem az a legjobb rallys játék amivel játszottam. Lehetett taktikázni a gumikkal, napokig setupokat csinálni, figyelembe venni a gumikopást és nem csak 2-3 perces pályák voltak....

(#24) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Remélem választható lesz benne a szimulátor on/off mód, mint a Dirt4ben.

(#25) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Oh, remek! Remélem addigra a kézifék id megjön a szimulátorhoz és akkor lehet veretni ezzel is! 😈😁

Na ezt jövőhónap 10-én elő is rendelem delux verzióban.
Annak a Quattronak igen brutál hangja volt a videó végén... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26) #78687232 válasza wolfman (#22) üzenetére


#78687232
törölt tag

A szim része nevetséges volt a D4-nek, a DR-hez képest csukott szemmel végig lehetett menni a pályán.

(#27) rdt89


rdt89
addikt

A V-Rally 4 csalódottsága után és az évenkénti értékelhetetlen WRC tátékok után a Dirt Rally 2 biztos, hogy nem kell ezek ellen versenyezzen, mert eleve rally-ban a Colin mindig 10/10-es élményt hozott, szóval amint ki Forza H4-eztem magam már veszem is meg egy kis gusztustalan ingoványos veretésre. :)

(#28) D.Va


D.Va
senior tag

Végre!! Már agyaltam mostanában hogy a Codies nagyon csöndben van.. gondoltam hogy kotyvasztanak valamit... de nem hittem hogy megint Rally lesz... Zsinórban a 3. játékuk is rally... (DR, D4, DR2) Jó az F1 mellett... Gondolom kotyvasztanak valami Toca/Grid-et is a háttérben azért... :P
Vagy vmi Forza koppincsot... Nemtom... Főleg hogy felvásároltak 1-2 studiót ha jól tudom... (Driveclub fejlesztőit pl ha jól rémlik)

(#29) TeeBee73 válasza RobbyJr (#14) üzenetére


TeeBee73
addikt

Dettó. Anno, a DR miatt vettem ffb-s kormányt.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#30) csakany2001


csakany2001
aktív tag

V Rally 4 után végre valami rally-s játék is érkezik.(nagy csalódás, 2/10 részemről)
Kíváncsian várom, remélem a gépigény nem száll el és bővítik az autóparkot.
Első részét előveszem mindig ha kihívásra vágyok, de remélem itt is meg lesz oldva a DiRT 4-hez hasonlóan a vezethetőség konfigurálás és a könnyítés hogy ne csak a profik rúgjanak labdába.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 11 -> 15 Pro

(#31) snecy20 válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


snecy20
veterán

Hát, én meg remélem hogy nem lesz ilyen jellegű választható mód, és pure simulator lesz a cucc.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#32) wolfman válasza #78687232 (#26) üzenetére


wolfman
veterán

Igen, lehet hogy a Dirt Rally szimulátorabb volt a Dirt 4-hez képest, de nem is hiszem hogy akart vele versenyezni.
Egyszerűen csak annyi, hogy a Dirt 4-ben volt arcade (azaz billentyűhöz készült) vezetési stílus, meg volt a "szimulátor", ahol megnyíltak további opciók finomhangolni a menettulajdonságokat, jobban hatott a verdára a környezet, az út hepehupája, az autó önsúlya, sebessége, az hogyan nyomod a gombokat stb.
Egyáltalán nem volt szimulátor, amit csak és kifejezetten kormánnyal lehetett irányítani, de az arcade-tól is messze állt. Ahogy beszéltük már más topikokban, egyfajta SIMCADE ez, választható végletekkel.

A Dirt Rally-hoz már közel kötelező a kormány, és mivel ez annak a folytatása lesz, tuti, hogy ezen a vonalon maradnak. Ami nem baj, nem is várom el, csak nekem pl. nincs kormányom. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33) SH4D0W2011 válasza Sub-ZeRo (#25) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Akkor hallgasd még egy kicsit. ;] Két körön át száguld a DiRT Rally 2.0 Az első videót már sajnos levették. :((

Egyébként a V-Rally 4 nekem is nagy csalódás volt, játszottam vele kétszer, aztán le is töröltem. :(

(#34) snecy20 válasza SH4D0W2011 (#33) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, csapnivaló sajnos, fizika / ütközésdetektálás kriminális benne.

Ez a Dirt 2.0 Audi Quattro-s videó viszont meggyőző volt. :K :K :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#35) D.Va válasza SH4D0W2011 (#33) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát a grafika elég kopottas... A táj valahogy olyan nagyon mű hatású... A sziklák is de a távoli hegyek is azzal a sok golyó növényzettel...
Persze attól még instant Day1 purchase lesz hisz megvan az összes Colin/Dirt dobozos kiadásban, szal kár lenne megtörni ezt a jó szokást :P

(#36) mkn001


mkn001
csendes tag

Legyen ez csak HC szim és csináljanak belőle fél év múlva egy dirt 5-öt az árkád rajongóknak, mint legutóbb. Mindkét műfajnak megvan a maga helye, de ha megpróbálják mixelni, hogy minél többen megvegyék, akkor "legalább" senkinek se lesz igazán jó. Viszont ha szimulátornak készül és nem raknak ebbe sem VR támogatást ahogy az F1 2018-ba se sikerült, akkor részemről kenjék nyugodtan a hajukra az egészet, továbbra is maradok az első résznél.

(#37) Sub-ZeRo válasza SH4D0W2011 (#33) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Meghallgattam, köszi!. A hétvégén ha lesz időm az 1-ben veretek vele egy Sweet Lamb-et... ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38) kpal


kpal
veterán

Egy régi ismerős tér vissza :K ;)

(#39) SH4D0W2011 válasza mkn001 (#36) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Mert VR nélkül már nem is élet az élet. :D

(#40) ProEvoFan válasza snecy20 (#31) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért?Zavarna a választható lehetőség?Te szimulátorban tolod, én meg a Dirt4 stílusában.Mind a ketten jól járunk, no meg a Codemaster is, hiszen így több pénzhez jut.Mi ebben a probléma?

(#41) RobbyJr válasza ProEvoFan (#40) üzenetére


RobbyJr
őstag

Az első Dirt Rally-ba nem volt ilyen opció hogy lehessen választani. Kormánnyal is élveztem rajta menni, és joy-al is játszható volt. Nem kell egyáltalán ilyen opció szerintem sem.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé...

(#42) snecy20 válasza ProEvoFan (#40) üzenetére


snecy20
veterán

Annyiból zavarna csak, hogy valószínűleg amelyik autós játékban van kétféle mód, az már eleve kompromisszumosan készül, sem szimulátornak nem lenne elég jó, sem arcade-nak.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#43) mkn001 válasza SH4D0W2011 (#39) üzenetére


mkn001
csendes tag

Annak aki már próbálta/használja és nincs tőle semmi baja, az nem szívesen vált vissza monitorra. Legalábbis a szimes fórumok alapján nekem úgy tűnik. Persze én csak a saját nevemben beszéltem.

(#44) D.Va válasza snecy20 (#42) üzenetére


D.Va
senior tag

Így van, próbáljon csak meg bárki full PRO módban pl Assetto Corsa-zni ;]

(#45) Shodan válasza SH4D0W2011 (#33) üzenetére


Shodan
addikt

Sajnos már nem elérhető, van valami mirror? Megnézném :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#46) SH4D0W2011 válasza mkn001 (#43) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én nem próbáltam még VR-ral sajnos. :(

(#45) Shodan Csak ezt a videót találtam, de végig dumálja, így a játékból nem hallani semmit. DiRT Rally 2 Gameplay - Replay Camera Audi Quattro S1

(#47) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Plusz pont jár azért, hogy tudták, hogy melyik autó hangját kell sokáig mutatni :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#49) mkn001 válasza SH4D0W2011 (#48) üzenetére


mkn001
csendes tag

:R

(#50) mkn001


mkn001
csendes tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.