Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Hát egy LOS remake kellene, bejelentés napján menne rá a preorder.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) XuChi válasza Xaels (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Nálam itt van mind a LOS 1 és a LOS 2 Collector verziókban. A LOS 2 ,egvan két félében is (Belmont edition és Draculas Tomb Edition)

Nálam ami Castlevania az tuti vétel!! Még Game Boy-on kezdtem a Castlevania 2 Belmont's Revenge-el. Azóta is hetente végighallgatom az OST-jét.

Castlevania nálam a játékok csúcsa! (nem technikai oldaláról, mielőtt valaki kötekedni kezdene)

(#3) BoneDragon válasza XuChi (#2) üzenetére


BoneDragon
veterán

A 2. rész nagyon nem jött be. :(

(#4) kwzatz válasza Xaels (#1) üzenetére


kwzatz
őstag

A LOS-t 1-2 éve játszottam végig, szerintem még mindig egész jól néz ki. Nyilván technikailag már van lemaradása a mai játékokhoz képest, de a design/art bőven elviszi a hátán. Videók alapján a 2. rész még szebb. Én jobban örülnék, ha a klasszikus játékokat adnák ki PC-re valami jó nagy csomagban.

(#5) Xaels válasza kwzatz (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem 3 játék remake van amire bejelentés napján már önteném is a pénzem. Prince Of Persia: Sands Of Time trilógia, Dante's Imferno és a Castlevania: Lord Of Shadows. Persze nem volt ez utóbbi csúnya, de azért 4K meg HDR látvánnyal is jó lenne játszani PS4-en. Régebbiek vannak fent Store-on, igaz nem mimd.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) XuChi válasza BoneDragon (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Pedig piszok jó volt az is. Ok a Final BOSS fight egy vicc volt, de mint kiderült, leállították a fejlesztést és össze kellett csapniuk az egészet, csak hogy kiadhassák. Az első rész az felejthetetlen. Pont nemrég vittem végig ismét, immáron vagy ötödszörre. :D

(#7) BoneDragon válasza XuChi (#6) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen az első rész nagyon jó volt, hosszú ideig a hatása alatt voltam, minden Castlevania volt, még a háttérképem is. :D Viszont a 2. rész szerintem gyenge lett ahhoz képest... Mikor patkányként kellett csatornákban menni, onnantól kezdve bottal se piszkáltam és mély depresszióba süllyedtem. :D
Ugye nemrég volt a netflixes sorozat, szerintem az is baromi jó lett, érdemes megnéznie annak aki még nem látta.

(#8) #00137984


#00137984
törölt tag

Nintendo NES konzolon három rész is megjelent és a negyediket már az SNES-re adták ki. Castlevania oldalnézetes játék szerintem a régi retró rajongóknak is megfelelne. Mega Man 11 és a Sonic the Hedgehog 4 játékot sikerült látványosan megújitani. Viszont egy Castlevania felülnézetes Symphony of the Night remake elgondolást is elfogadnék. Lehet, hogy gyüjteményes kiadás lesz, és egy közponi menüben több játékot lehet majd kiválasztani. Metal Slug és a Mega Man játékok estében volt ilyenre már példa.

[ Szerkesztve ]

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

úgy legyen, csak jöjjön gyorsan :R

én x360-on kezdtem a los-al, amit többször végigvittem: paladin fokozat, trial-ok, dlc-k is maxolva... egyszerűen hihetetlen a hangulata a játéknak... los2 is megvan, de az valamiért annyira nem fogott meg, mert ameddig jutottam, addig túl egysíkú volt... az 1-nek a változatosság volt a szépsége... los1 collection-höz adták még a mirror of fate-et, ami szintén nem volt rossz és x360-ra ott van a symphony of the night, amit hetekig nem tudtam letenni :B ...boldog lennék, ha régi részek is tömegével jönnének pc-re, mert van mit pótolni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.