Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Azért az a 8 perces 250e db nem semmi :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) kretenallat válasza jacis (#1) üzenetére


kretenallat
senior tag

meg az se, hogy a weboldal kibírta a rohamot :D

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Gratula

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ami jó, az nem rossz. :)
Csak így tovább !!

(#5) Sys85


Sys85
veterán

Itthon meg a többség csak bután néz rám amikor válaszolok a "ez milyen teló?" kérdésre,ha meg valakinek olcsón jót elv mentén Xiaomit ajánlok,akkor sokan lehulladékozzák,hogy "kínai gagyi,inkább veszek Sonyt/Samsungot/LG-t,azok biztosan jobbak",pedig a Note 4-em árán csak ipari hulladékot kapni a nagy nevek kínálatából.Kivéve talán a J5,az nem rossz,de 50-60k ért a felét nem adja a Note 4-nek. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#6) holozis_HUN válasza kretenallat (#2) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem egy ubisoft szerver az tuti :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#7) ronson válasza Sys85 (#5) üzenetére


ronson
őstag

Ez nem a többség hibája, hanem a xiaomié. Miért nem költenek, reklámra, marketingre. Amíg ezt meg nem teszik, addig a minőség az nem, de a brand megítélése hulladék marad.

[ Szerkesztve ]

(#8) =Mentor= válasza ronson (#7) üzenetére


=Mentor=
őstag

Meg lehet nézni mennyibe kerül egy Huawei, van marketing, globális jelenlét, szervizhálózat viszont az ára is majdnem olyan magas mint az ismertebb márkáknak, köszi de a Xiaomi lehetőleg ne kövesse ezt az utat :U

(#9) Sys85 válasza =Mentor= (#8) üzenetére


Sys85
veterán

Pedig várható hogy előbb,vagy utóbb a Xiaomi is rálép erre az útra,nekik is az a céljuk,hogy egyre jobban terjeszkedjenek és egyre több mobilt adjanak el,lehetőleg egyre nagyobb haszonnal.
Pár éven belül ők se lesznek ennyire olcsóak,erre mérget vennék.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10) ronson válasza =Mentor= (#8) üzenetére


ronson
őstag

Akkor marad a brand a "hulladék" kategórában. Én embert nem ismerek, aki ismerné őket.

[ Szerkesztve ]

(#11) kromatika


kromatika
veterán

Jogos is a siker.Gratulálok.

(#12) trebrona válasza ronson (#10) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem valószínű, hogy a Xiaomi-t érdekelné milyen kategóriában szerepel egy ilyen óriási piacon, mint Magyarország. :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13) Deck válasza holozis_HUN (#6) üzenetére


Deck
titán

:C ;]

PS5

(#14) D013 válasza ronson (#10) üzenetére


D013
aktív tag

Szerintem nem baj ha itthon "hulladék" kategóriában marad a Xiaomi, nem kell erőltetni senkit semmire. Ha az észérvek nem hatnak vegye meg a Sony-t, Samut, HTC-t ennyiért. Olyan országban élünk ahol gyakorlatilag Samsung S vagy Iphone az elfogadható választás, bármi másod van úgy néznek rád mint egy büdös hippire. Őszintén szólva az emúlt években ez elvette a kedvem attól hogy bárkinek segítsek telefont választani (tisztelet a kivételeknek!)

(#15) Deck válasza D013 (#14) üzenetére


Deck
titán

"Ha az észérvek nem hatnak vegye meg a Sony-t, Samut, HTC-t ennyiért."
Észérvekkel nem lehet Samsungot venni? Ne viccelj már..

Kit érdekel ki, hogy néz rád a telefonod miatt? Azt, kell venni amit te magadnak akarsz. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#16) LanyUs


LanyUs
senior tag

Samu Note 1-et váltottam le Redmi Note 3 pro-ra. Sokkal zökkenőmentesebb az appok futása, a mem. mindenre elég, a tárhely főleg, dual simes stb. Kapott egy üveget és kalap-kabát.
Kettő apróság zavar benne: a fényképek minősége nem javult az 5 éves technológiához képest, 2. bluetooth hangszóró kapcsolódása esetén nincs EQ.

(#17) D013 válasza Deck (#15) üzenetére


D013
aktív tag

Lehet nem fogalmaztam érthetőbben, mivel ez a téma a szívügyem, szóval itt azokról a potenciális vásárlókról beszélek akik mondjuk 40 ezer forintból szeretnének új készüléket venni, és kikérik a tanácsodat, majd mindennel szembe menve megvesznek egy Samsung J3-ast, 1,5Gb rammal...

(#18) Deck válasza D013 (#17) üzenetére


Deck
titán

Ebben teljesen igazad van és egyetértünk ;)

PS5

(#19) LilProphet90 válasza Sys85 (#5) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Egyik ismerősöm tavaly telót keresett max 45-ért, egyből rávágtam, hogy Mi4C. Közös ismerősünk próbálta lebeszélni, hogy abban bizony minden alkatrész össze-vissza legózott, nem bírja majd semeddig. Kinevettem, megvette, azóta boldogan használja, ameddig ki nem esnek a legók belőle. Szkeptikus ismerősöm pedig GSM boltot akart nyitni egy időben, de így talán jobb, hogy nem tette.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#20) RaveForce válasza Sys85 (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

De a note4 mar mikori telefon.. :) bar en is nagyon szerettem, meg kb mindenre eleg ma is, de mar a 3. Evet tapossa..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) Sys85 válasza RaveForce (#20) üzenetére


Sys85
veterán

Xiaomi Redmi Note 4,nem Samsung Galaxy Note 4. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#22) RaveForce válasza Sys85 (#21) üzenetére


RaveForce
veterán

Jaaaa. Vagy ugy. Legalabb a nevet ne masolnak es nem neznem be ezeket :D :)) ar-ertekben meg nem lehet osszehasonlitani egy itthoni bejaratott markat egy kinabol rendelossel, ez igy volt es igy is lesz, vkinek megeri vkinek nem

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) Sys85 válasza RaveForce (#22) üzenetére


Sys85
veterán

A Xiaomikat már Mediamarktban és Edigitalban is kapni és ezek az átlag ember számára is ismertebb boltok,ezen kívül több webshopban is kapni,nem kell kínából rendelgetni,az enyém pl Edigitalos.
Az emberek fejében van csak gond,amikor szimplán egy név alapján (főleg ha az egy tipikusan kínai márkanév), ismeretek nélkül elitélik a kínai telókat és egy név alapján egy másikat meg istenítenek,csak azért mert mindenhonnan Samsung reklámok ömlenek.A leginkább az a gond,hogy sokan a mai napig azt tartják "a drágább biztosan jobb",de ez sokszor nem igaz.
Pl a Redmi Note 4 simán ott van minőségben és tudásban egy Galaxy A5 (2017) mellett,sőt a Note 4 akkuban sokkal durvább,egyedül a vízállóságban tud többet az A5.Mindezt a Note 4 fele áron tudja.
Előbb,vagy utóbb a Xiaomi is ismertebb név lesz,csak idő kell míg elkezdenek rendesen terjeszkedni.Lásd Huawei.
Ma már csak kevesen titulálják "kínai sz@rnak".
Bár inkább ne legyen errefelé annyira ismert,mert az általában áremeléssel jár,nekünk meg addig jó,míg olcsón kapunk jót. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#24) RaveForce válasza Sys85 (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

Anno par eve amikor neztem, akkor talan a wayteqen keresztul volt a mediaban, ami nem.hivatalos jelenlet, ez azota valtozott amugy? Talan vmi lengyel (?) Nyitást rebesgettek.. Nincs bajom a xiaomival, bar ink a meizut kedvelem, de azert meg nincs a kiforrottsag azon szintjen mint mondjuk a tobbiek akik itt vannak, legalabbis par honapja meg a user topikokban mindig merultek fel gondok(objektiven, a fanokat akik mindent megmagyarázták mar akkoris hogy az miert nem jo es stb azt hagyjuk), mostanaban nem neztem hol allnak, de agyagminosegre is tobb panasz volt.. persze azert az arert meg ugy is megerheti sokaknak :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) Sys85 válasza RaveForce (#24) üzenetére


Sys85
veterán

Azt hiszem még mindig Wayteq,kivéve a webshopok többsége,azok bolti garit adnak,bár azért pl az eustock garanciális problémákhoz való hozzáállása példás.
Minőséggel egyre kevesebb a gond,az összeszerelés példás,már nem mókolt rommal lehet csak errefelé használni,a kínán kívüli telók globál rommal működnek.
Kijelző jól kalibrált,régebbi MTK-s gps gondok már nincsenek (főleg Snapdragon esetén :D ).Természetesen előfordulnak gyári hibás telefonok,de melyik márkánál nem.
Sokat fejlődött a Xiaomi az elmúlt 1-2 évben és látni hogy folyamatosan fejlődnek.
Pl a Xiaomi Mi 6 elég ütős darab lett,bár egyelőre nincs belőle globálos verzió,így a B20 hiányzik.
Fanatikus nem vagyok,inkább objektívnek mondanám magamat,igazából ez az első Xiaomim,de azért így is látom hogy fejlődik a Xiaomi elég szépen.
Egy valamire kéne a Xiaominak nagyon ráfeküdni,az pedig a kamera,abban még lemaradásban vannak,bár nem vészesen.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#26) holozis_HUN válasza Sys85 (#25) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jaja, kamerában belehúznak, és jó is lesz. Bár szvsz szerintem kéne valami olyasmi ingyen reklám szerűség, mint az OP esetén, hogy állandóan a tech oldalakon legyen. Így nem sokat drágulnának a telók és terjedne. Na meg B20 sem árt ehhez.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#27) somogyib válasza holozis_HUN (#26) üzenetére


somogyib
őstag

Szerintem az dobna az ismeretségen nagyot, ha a szolgáltatóknál is lehetne kapni.

Nekem az a meglátásom, hogy a telefonvásárlók többsége csak azt ismeri ami a szolgáltatónál megtalálható. Ha meg máshol látja/hallja pl. a Xiaomit, akkor ezért idegenkedik tőle.

[ Szerkesztve ]

(#28) RaveForce válasza somogyib (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

Addig tartana a joar.. :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) somogyib válasza RaveForce (#28) üzenetére


somogyib
őstag

Az lehet, de én ezt csak arra írtam, hogy hogyan lehetne ismertebb a Xiaomi az átlag usereknek. És szerintem a plakát/internet/TV stb. reklám helyett a "szolgáltatóknál kitéve a polcra" a legjobb reklám.

(De szerintem is inkább maradjon így ahogy van, mert én is nemrég vettem a családba egyet, és nem szeretném, ha később drágább lenne :D )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.