Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NLZ


NLZ
tag

Semmi különös nincs ebben, a féltámogatás miatt minden mérnöki helyen több a hely. Pl itt az Óbudai Egyetemen akkora létszámot mondanak, amekkorát el sem bír az intézmény. :)
http://uni-obuda.hu/felveheto-keretszamok-2012

(#2) szabage


szabage
tag

Lemaradt az (X) ! :)

(#3) Laci.M válasza NLZ (#1) üzenetére


Laci.M
senior tag

Szintén OE-Kandó 5. félév

Azért azt vedd figyelembe, hogy Bánki, Rejtő, Keleti, Szfvár, Neumann, Kandó. Nem kevés kar ez, emlékszem amikor én kezdtem csak matekból volt itt józsiban kb 450 fő.
Gondolom még a tanársegéd, meg ilyesmi szakok is ebbe tartoznak bele. Kíváncsi lennék egy független ember mit mondana az OE eredményeire.
Viszont nem tudom mire fel támogatják annyira Dunaújvárost, több tanárom szidja őket, és azt mondja a diplomájuk nem sokat ér. (tudom, hogy mindenki elfogult)

Aláírás

(#4) essexboy válasza Laci.M (#3) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Mire fel? Szvsz a nyelvuk merete miatt :P

essexboy

(#5) Napfénysüti válasza Laci.M (#3) üzenetére

Ezt én se értem pedig ott tanultam. :D

Més que un club!

(#6) ClayMore válasza Laci.M (#3) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Gépészként jártam a DF-re.

Most szakmérnököt tolom OE-en. A véleményem a tanárokról, az iskoláról, a TO-sokról nagyon, nagyon negatív. Tömegintézmény. A DF-en ezzel szemben a kicsi hallgató létszám miatt sokkal jobban figyelnek az emberre a tanárok, TO-sok stb.

OE-ről és a Bánkiról én akit tudok lebeszélek :K

A DF-en a laborpark tény h szerény más egyetemekéhez képest...mégis azt mondom, hogy ha újra kezdeném ugyan úgy a DF-et jelölném első helyen (holott anno a pontszámommal bárhová felvettek volna) és miskolczot a második helyen.

A BSC bevezetésével pedig nem romlott nagyobb mértékben a színvonal mint máshol. BSC :(

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.