Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jimmy399


jimmy399
senior tag

Látom minden készülék szinte 2 éves rabszolgasággal vehető meg...

--- N/A ---

(#2) Csapoati válasza jimmy399 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Új vagy a szolgáltatóknál? ;]

Az LG G3 elég best buy áron van mondjuk egy S kategóriás előfizuval.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) jimmy399 válasza Csapoati (#2) üzenetére


jimmy399
senior tag

Nem :N , eddig mindíg kártyás voltam, és egyelőre nem is tervezem a 2 év rabszolgaságot...

--- N/A ---

(#4) KonZumo


KonZumo
tag

G3, Z3, G4, G4c es alsoban is core prime meg a spirit nagyon jo arban van

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

mitol dragult ennyire az 5s?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Van benne par matuzsalem telefon. :)

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem is rosszak az ajánlatok. (Note 4, Z3/Z3c, G4c, G4, G3 nagyon jó ár.)

(#8) cappa72


cappa72
nagyúr

Nem tudom...
Valahogy nem érzem a késztetést, hogy szolgáltatós telefont vegyek (már 4 éve elhagytam eme lehetőséget)
Miért is?
Azért, mert jellemzően 2 kártyás telefont használok, ami független is, és kb. ugyanezen az áron kapom meg őket, mint amit kategóriában kinéztem.
Pl. Lenovo a2010. 26+6k -> ~ 32k (1GB RAM)
Ehhez képest Doogee X5 Pro 30k szállítással együtt EU webshop-ból, 2GB RAM, a SoC azonos, igaz nem 4,5", hanem 5". De... 2 kártyás és független.
A LenovoUI jó erőforrásigényes, főleg 1GB RAM-hoz (volt pár Lenovo-m)
Lehet, hogy márkás készülékek esetén sokan megfizetik a szolgáltatói és név felárat, nekem nem okoz örömet ezt kifizetni.
36k-ért MT6752-es 8 magos telefont lehet venni függetlenül, 2 kártyásan, vállalható kompromisszumokkat.

Természetesen ez csak a saját véleményem, mindenki olyan telefont vesz és annál, ahogy neki tetszik.

Az is igaz persze, hogy a nagyobb nevek esetén a kameramodul jobb szokott lenni. Ebből a szempontból egy Lenovo simán alulmarad egy Samuval szemben. Persze árban is alul marad (mer' hogy olcsóbb).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9) janeszgol válasza cappa72 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Egy valamit nem értettem a hozzászólásodból: Pl. Lenovo a2010. 26+6k -> ~ 32k (1GB RAM)

Maga a telefon most 26 ezer. Ha feltöltesz 5 ezerrel, akkor 21k plusz az 5 ezres feltöltésed. (2 héttel ezelőtt ez a teló még 20 ezer volt. Aki okos volt, megvette 15 ezres feltöltéssel, így 11 ezerrel kevesebbért vehette meg, mindösszesen 9 ezerért.)

De úgy van, ahogy írod. Akinek számít a függetlenség (lol), mert 2 különböző simet használna vagy cserélgeti, annak nem jók ezek.

[ Szerkesztve ]

(#10) bok92


bok92
addikt

Zuhantak az árak. Az első rögtön 12 ezressel drágább. :D

(#11) cappa72 válasza janeszgol (#9) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én szimplán idéztem a bejegyzésből:
kártyás csomagban 25 990 Ft (+6 000 Ft)

@(#10) bok92
:R

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#12) Tigerclaw válasza jimmy399 (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én is így vagyok ezzel, de itt tényleg jó árak vannak. A kérdés persze az, hogy melyik kifutó és van-e még raktáron.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) Boha


Boha
aktív tag

Lumia 950 még mindig sehol.

OBORZIL

(#14) Terentius válasza cappa72 (#8) üzenetére


Terentius
őstag

Egyetértek. Minek vegyek 2 év hűséggel 1 simes telefont, ha sok esetben fele,negyed annyiért jobbat vagy hasonlót kapok két simes kivitelben. Nem mellesleg nincs előfizetésem, hanem voipozok.

Poco F5 12/256 Gb

(#15) Tigerclaw válasza fornettisuti (#5) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy nehezebb beszerezni, mert nem gyártják. Persze nem tudom, hogy gyártják-e még, de arra tippelek, hogy már nem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) L4mie


L4mie
veterán

még mindig valami béna vicc kategória... mind a kínálat mind az árak -.-'

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#17) janeszgol válasza cappa72 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Jaa. Az a zárójeles az előző árra vonatkozik. Ahhoz képest +6 ezer. (Előzőleg 20k volt, most 26k.) :R

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ennyire nem kell senkinek az LG?

(#19) janeszgol válasza Fejvadi (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

G4-re gondoltál? Elterjedt a neten a szériahibája. Öcsémet is elérte (bootloop). Oké szervizelik, de a szervizes valami szoftver frissítésről beszélt. Remélem kicserélik az alaplapot és nem csak szoftvert frissítenek rajta.

G3 detto. Anno elterjedt, hogy akad, vacak a kamerája, sárgul a kijelzője. Aztán a kutya se vette. Pedig jó áron kínálták. (Oké lehet, hogy akadt, nem vacak a kamerája és szervizben javítják a kijelzőt.)

Viszont az LG 1 év garanciája is vissza tartó erő. Én sem veszek soha többet LG-t az 1 év gari miatt. (Pedig a második kedvenc márkám ... volt? Ezt még nem döntöttem el.) Pedig a telefonjaik jók.

[ Szerkesztve ]

(#20) haris


haris
őstag

Tökéletesen látni, melyek a népszerű készülékek.

(#21) Xaels


Xaels
félisten

G4 és Note4 elgondolkodtatott.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) Fejvadi válasza janeszgol (#19) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, a G3 és G4 drasztikus áresésen pislogtam. Köszi akkor értem az okát.

(#23) thxer válasza Boha (#13) üzenetére


thxer
aktív tag

(#24) M5Norbi válasza Xaels (#21) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen ez a kettő most nagyon jól hangzik,illetve a G3 is.

Anno S6 és Note4 között vaciláltam de most ez valószínűleg eldöntené könnyen bár nekem a mérete már nagy.

janeszgol: Ezek elég komolyan hangzanak sajnos. Bár a múltkor itt elég nagy vita ment hogy kamu és kevés a hibás. (S6-G4 ről volt szó)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#25) Csapoati válasza janeszgol (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyáltalán nem biztos ám, hogy ez az oka az áresésnek. Az átlagembernek fogalma sincs ilyen típushibákról, ebben 100%-ig biztos vagyok. Lehet az LG harcolta ki, raktárkisöprés miatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) Xaels válasza M5Norbi (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Én mindenképpen nagy kijelzős cuccot szeretnék. Na nem tabletet, bár ha maradt volna a kínálatukban Galaxy Tab S8.4 akkor azt bevállaltam volna egy BT headset társaságában(páromnak az van klasszik Nokia mellett) mert keveset telefonálok. Viszont amik fontosak még emellett, a zenei képességek és a kamera. Ebben ez a két készülék elég jó. Úgy voltam megvárom az MWC-t ki mit mutat, de például tegnap azt olvastam, hogy Cher Wang azt nyilatkozta, hogy fontosak a telefonok de fontosabbak a hordható cuccok és a VR. Innentől kezdve lehet megint pofára esés lesz számomra az idei év.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) Keil Walker válasza janeszgol (#19) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Úgy tudom, hogy ha szolgáltatónál veszed, akkor 2 év a gari LG-nél. A függetlenekre 1 év.

(#28) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Gondolom, azért is ez az áresés, mert jönnek új(abb) modellek és a régi készletet ki kell söpörni.
A G3 meg a MM-al állítólag egész jó lett.

(#29) janeszgol válasza M5Norbi (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Annyira nem komoly. Ismert hiba a G4-nél, nem szaroznak, azonnal alaplapot cserélnek. Meg amúgy az LG szervize szerintem igen jó. Ha mondjuk a 100 ezer alattiakra lenne 1 év és a felettiekre 2, nem szólnék egy szót sem.

(Bitang kényelmes egy telefon a G4. Marha jó kézben fogni.)

[ Szerkesztve ]

(#30) Crogan


Crogan
tag

Hmm.A telenor oldalán nem találom az lg mobilokat watch urbane-el.De a lenovo vibe pm 1-t se.Sőt a Lumia 535-t se.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#31) noro79


noro79
tag

Én ma mondtam fel mind az 5 előfizetést a telenyomoréknál 8 év után. Egy kártyást jobban megbecsültek mint minket! Drágábban tudtam volna mobilt venni,mint aki beesik az utcáról a boltba és vesz e telefont.

(#32) Beri78


Beri78
őstag

szép esések a nagyok háza táján :Y

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#33) Xaels válasza noro79 (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem töröm magam, hogy újra aláírjak náluk. A nyárig a tabletes csomagot kivéve minden lejár. Már hívogatnak, hogy régi ügyfélként most válthatok tarifát díjmentesen és rám akarják tukmálni a MyTariff csomagjukat... Ebbe ki is merül a kedvezmény. Ettől függetlenül nem rohanok másik szolgáltatóhoz mert egy kutya mind.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) Csapoati válasza noro79 (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez mindegyiknél így van ám.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) cappa72 válasza Xaels (#33) üzenetére


cappa72
nagyúr

mert egy kutya mind.
+1. Ahogy teccik' mondani.

és rám akarják tukmálni a MyTariff csomagjukat...
:DDD Akkor neked is kijutott belőle.
"önnek elavult a tarifacsomagja, váltson"... "... csupán 7500Ft, amiben van 500MB adatforgalom"
Erre én: " jelenleg 5600Ft-ot fizetek, amiben 1GB adatforgalom van. Ön szerint megéri a drágább csomag fele annyi adatforgalommal?"
Volt egy pár másodperces hatásszünet... ;]
(Az árakat biztos nem jól írtam le, de a lényeget szemlélteti)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#36) Xaels válasza cappa72 (#35) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam 1,3GB-ot ajánlanak az 1-el szemben igen ám csak az a különbség, hogy a MyTariff-ban ha elfogy akkor nuku internet, míg a régiben ha nem is sok de a lényegre elegendő lassított netet biztosítanak. Épp erről vitáztunk a telefonban, hogy szerinte nem használtam ki az 1GB-ot sem ami részben igaz mert amióta egy LG L7II-re vagyok kárhoztatva azóta nem pörög úgy az internet a telefonon, de amint lesz normális telefonom akkor 2-3GB is kevés lenne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) M5Norbi válasza Xaels (#26) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hát ha nem vagy becsípődve hogy csakis a legújabb,legmenőbb,leggyorsabb cucc kell akkor szvsz mind a Note4-el mind a G4-el jól járhatsz.

A kettő közt inkább ízlés kérdése a döntés.

És amit írsz még.....
Megértem a nyilatkozatát. Telefonok terén viszonylag kevés a nagy újítás (ez látszik az eladásokon)
Míg a VR és a hordozható/viselhető cuccokat van hova fejleszteni.

Janeszgol: Igen a két év gari a komolyabb cuccokra jól hangzana.
Nekem ez az ami az Apple-nél is ellenszenves.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#38) Tigerclaw válasza Keil Walker (#27) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A telenornál nincs feltüntetve készülékenként a garancia...legalábbis én nem találom. A FAQ-ban viszont ez szerepel:

Meddig érvényes a garancia/jótállás?

Az új eszközökre az értékesítéstől (online megrendelés esetén az átvételtől) számított 1 évig, az újszerű eszközökre pedig az értékesítéstől (online megrendelés esetén az átvételtől) számítva a hirdetésben szereplő időre jótállást vállal.

Egy régebbi LG garanciajegyen az olvasható hogy 1+1 év ha a Telenornál vásároltad. A második évben már vannak megkötések a garanciát illetően, azért is nem 2 év, hanem 1+1. Persze lehet hogy ez ma már nem érvényes és más a eljárás.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#39) Xaels válasza M5Norbi (#37) üzenetére


Xaels
félisten

Nem vagyok becsípődve ilyen téren, de vannak más rigojáim bőven. Szerettem volna idén egy S820-as telefonra beruházni amivel kihúztam volna 2évet minimum, de egyelőre a tapasztalatok és az előjelek kezdenek erről az elképzelésről letéríteni.

A VR-al az a baj, hogy ahhoz, hogy igazán megvillantsa a foga fehérjét ahhoz kell egy komoly háttér, a GearVR is ideig-óráig jó poén de komoly igazi tartalom picsafüst. Ehhez a Vive-hoz pláne kelleni fog és ezzel erősen le is redukálódik a vásárlói célközönség. Az okosóra piac meg nagyon nem akar felpörögni eladásokat tekintve és akkor a CES-en olyanok szálltak be a buliba mint a Casio, Fossil, TAG és volt még 1-2 másik versenyző is. A már piacon lévő LG, Huawei, Samsung, Pebble, Apple készülékekről ne is beszéljünk. Ezekkel szemben mit tudnak felmutatni, hogy milliós eladásokat tudjanak produkálni? és ezzel kirángassák magukat a szarból?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) pengwin


pengwin
addikt

Ez mind szép és jó, de a Telenornál minden készülék csak részletre vehető meg. :W
Legalábbis az én felfogásomban az, hogy 2 évig magasabb a havidíjad ha telefont is veszel az azt jelenti, hogy a telefonért 24 havi részletet fizetsz ki... :U
Pl. MyTariff M mellé 24*1000 HUF pluszt fizetsz ki egy Lumia 532-ért, vagyis nem 0Ft a készülék, hanem 24 ezer.
Pont most gondolkodok szolgáltatóváltáson (jó drága a magenta...), és gyakorlatilag olcsóbb kártyafüggetlen telefont venni, mert minden szolgáltató lehúz valahogy a készülékért cserébe.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#41) ben11 válasza pengwin (#40) üzenetére


ben11
őstag

Burkoltan, de valóban ezt jelenti. Én is pár hete megörültem, hogy veszek egy A3-mat, amikor kiderült, hogy emelkedne vele az előfizu. Úgy már kb. 65-70 ezerre jött volna ki, ami nem mondható akciósnak/kedvezményesnek..

Most viszont már beneveztem egyre, így már elfogadható az ár. Én úgy is maradok telenornál család miatt, szóval a hűség/rabság nem igazán érint meg, ahogy az 1 simfoglalat sem.

(#42) M5Norbi válasza Xaels (#39) üzenetére


M5Norbi
őstag

Kinek nincsenek rigojái :D

Mi a baj a 820-al??? Ennek is lesz valami baja?

A VR szerintem még gyerekcipőben jár.
Majd pár év múlva jó.lesz de még nem adnék érte pénzt.
Ahogy te is írtad tartalom.sincs igazán.

Az okosóra piacot nem ismerem. Minden kütyü érdekel kivéve az okosórák,kicsit sem.mozgatnak meg. Lehet hogy öregszem de nekem ezek nem tűnnek hasznos dolognak,egyáltalán nem adnék érte pénzt,de még ajándékként sem igazán tudnék neki örülni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#43) daniel909


daniel909
addikt

Nem tudom mennyire érdemes not 4 venni. Csak egy eves telefon gagyi ujjlenyomat olvasóval. Persze nem rossz telo de nem hiszem h kap ket ev supportot meg. Ami azért elvárható szerintem.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#44) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én a G3-on gondolkodtam el nagyon. 55öt azért megér az előfizumhoz. Főleg, h kamatmentes részletre is lehet. Mondjuk megvan hozzá a keret.
Nem érdekel a 2 év sem, úgysem váltok.

(#45) pengwin válasza SkyLine3000 (#44) üzenetére


pengwin
addikt

Csak te is add hozzá a G3 árához azt, amennyivel drágább lesz az előfizetésed... :P
Sacc/kb. úgy már valahol 80 ezer körülre jön ki a telefon ára.

Üdv, pengwin

(#46) Xaels válasza M5Norbi (#42) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs semmi baj az S820-al, az alap hardverrel nem lesz gond csak a körítés amitől tartok. 200K-ért nem elég, hogyha csak a SoC tekintetében van izgalom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) decyy válasza pengwin (#40) üzenetére


decyy
csendes tag

Dehogyis!
Kifizetheted egyben is. Ez egy plusz díj. A vodánál is van. Mondjuk ott nem 1500 hanem 3000.

Minél inkább hiszünk abban, hogy csak rajtunk múlik a siker, annál könnyebben elérhetjük. / Giacinto Facchetti /

(#48) decyy


decyy
csendes tag

Semmi baja a g3-nak. Páromnak fél éves és még csak meg se döccen a rendszer. Egyszerűen szuper vétel ennyiért!
Csinálják a helyet a G5-nek! :D
Lehet tudni valamit a V10 európai forgalmazásáról?

Minél inkább hiszünk abban, hogy csak rajtunk múlik a siker, annál könnyebben elérhetjük. / Giacinto Facchetti /

(#49) SkyLine3000 válasza pengwin (#45) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Honnan szeded ezt a hülyeséget? Ha 55 az ára, akkor az annyi is lesz. Nem először vennék részletre telót. Itt van előttem a friss árlista a fizetési konstrukciókkal. Kamatmentes részlet! Még sosem fizettem többet, mint amit kellett. Egy fillért nem fog emelkedni az előfizum, max a havi törlesztővel. Pár hónap alatt úgy is ki szoktam pörgetni a részleteket a telenor online-on.
Mivel jó ismerősöm a helyi tnoros, nem valószínű, h nem mondaná el, ha vmi sunnyogás lenne a háttérben...

[ Szerkesztve ]

(#50) Teo. válasza SkyLine3000 (#49) üzenetére


Teo.
aktív tag

Emelkedik a havidíj meg nem is.
Ha megveszed részletre és 12 hónap felett törlesztel akkor ugrik rá a + 1 000 Ft.
Tegnap felhívtam az ügyfélszolgálatot ott mondta a kedves hang.

Próbáltam rendelni G3-at, de a note4-el együtt nem lehet online .... .
Pedig nem hülyeség mert akkor csak 25 000 Ft.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.