Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vaakuum


vaakuum
addikt

Azért megerőltethették volna magukat egy kicsit, hogy faragjanak a térfogatból egy jó negyedet, vagy harmadot... :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2) ceia


ceia
őstag

Most komolyan? Kuka. Vagy legyen teljes ablak, (ne) vagy legyen teljesen fémlap. De ez a háromszög alakú bekémlelő hülyén néz ki.

        it's more fun to compute

(#3) BoB


BoB
veterán

Végre egy jó kis kockaház! Komolyan elgondolkodtam most egy cserén :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4) PCProfessor


PCProfessor
tag

Csak a fél ablak miatt nem cserélek. :(

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#5) Borisz76


Borisz76
veterán

Én is "kocka" házat használok jó pár éve....csak éppen nagyobbat amiben fekszik az alaplap és álló helyzetben van a CPU hűtő és a VGA is. Szeretem. Bár a gyári front ventiket azonnal cseréltem.

Ő lenne az : Cooler Master HAF XB

Néha gondolkodóba esek, hogy cseréljem kisebbre .....de eddig nem éreztem azt, hogy most-máris-azonnal.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#6) bartos96


bartos96
tag

Csak én nem látom az elejen a porszurot? Core v21 szerintem sokkal jobban sikerult.

(#7) PCProfessor válasza bartos96 (#6) üzenetére


PCProfessor
tag

Megjelenés óta a mai napig szolgál. Nagyon elégedett vagyok vele.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#8) BoB válasza Borisz76 (#5) üzenetére


BoB
veterán

Ebben is fekszik az alaplap, és álló helyzetben van a cpu hűtő és a vga.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9) Griff55 válasza ceia (#2) üzenetére


Griff55
senior tag

+1
2010 körüli plexis házaknál volt divat ez a kémlelőnyílásos dolog.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#10) #16939776


#16939776
törölt tag

Szerintem a legbátrabb/legizgalmasabb innováció az elmúlt 10 évben, ami történt a "kocka" házaknál.

Az ötlet tényleg hatalmas, mert k.va egyhangúak és variálhatatlanok voltak eddig.. az hogy a megvalósítás így tetszik/nem tetszik az meg ízlés kérdése. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.