Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Hmm... úgy tűnik tanultak a G5 fiaskójából. Helyes! :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) sanyijedi


sanyijedi
őstag

"LG idén igen sietve piacra dobta lehújabb csúcsmodelljét"
melyik régiókban?

Magyarországon vicces, hogy se híre se hamva.. míg a múlthéten bejelentett S8 már beárazva mindenhonnan előrendelhető..

és akkor arról, hogy a Veletech-re nem jönnek, ne is beszéljünk..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) #16820480 válasza sanyijedi (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Bizony, ezt néztem én is, hogy amennyi előnyük volt a korábbi bejelentéssel, teljesen elherdálták.

(#4) tommygunn84 válasza sanyijedi (#2) üzenetére


tommygunn84
csendes tag

UK-ban is még csak pre orderen van.

(#5) sanyijedi válasza tommygunn84 (#4) üzenetére


sanyijedi
őstag

elhiszem, de pl nekem a kezdőlapom a http://www.vodafone.co.uk/
és se híre se hamva, még csak a pre-ordernek sem.. ellenben az S8 al.
ami nem baj, nem zavar, csak az hogy a bemutató hamarabb van egy telefonnak nem hiszem hogy segít annak az eladásában..

aztán lehet kínában már hetek óta kapni és semmi értelme az okfejtésemnek

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6) #16820480 válasza sanyijedi (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként most ránéztem, hogy így írtad, elvileg kapható, van készleten, kb 256 ezer forintért.

(#7) Shyciii


Shyciii
veterán

Most kapcsolok, hogy az elő és hátlap is üveg, mint a Honor 8-asnál? Mert akkor ez is úgy csúszik, mintha teflon bevonatú lenne, ergo ez is kiesik nálam a köv. telók közül.

(#8) julius75


julius75
aktív tag

Szingapúrban pénteken az egyik legnagyobbnak számító elektronikai bolt mobilos osztályán még bemutató darabjuk sem volt, április 20.-a utánra várják..... Pedig ha itt sincs, akkor nem igazán tudom hol lehet.... Furcsa az LG mostanság.

(#9) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Tök szépek ezek az új flegship telefonok,de minek,ha tok kell hozzá? :U

(#10) Juhaszatti válasza Shyciii (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A fém sem csúszik kevésbé, sőt. Az üvegnek egy idő után jobb lesz a tapadása, mert jobban zsírosodik a kezedtől amitől tapad.
Ilyen szempontból a bőr volt igazán jó, bizonyos műanyagok, a sandstone talán (ezt nem ismerem annyira), meg a mattüveg lenne az igazi.

(#11) hemaka válasza Medocsabi (#9) üzenetére


hemaka
nagyúr

Na ezaz... Ezért nem használok semmilyen tokot. 2 évet úgy is kibír, max karcos lesz, na bumm, azért vettem, hogy használjam eredeti formájában...

(#12) Shyciii válasza Juhaszatti (#10) üzenetére


Shyciii
veterán

Honor 8-asról Huawei P9-esre váltottam. Fém hátlap, és kevésbé csúszós. Honor 8-ast ha leraktam a kanapéra, akkor szépen magától vándorolt... Azt se tudtam hogy leejt az űlőlap míg nem volt Honor 8-asom. Ráadásul míg az ebédlőasztalnál ültem, a Honor 8-as kicsúszott a zsebemből hangosan koppanva a kövön...Ezekközül soha egyetlen egy telefonnál sem fordult elő ilyen (Huawei P9 fém hátlapjával sem). Úgyhogy nekem soha többet full üveg. Az meg egy másik tészta, hogy az ujjlenyomatoktól, zsírosodástól meg iszonyat csúnya lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13) Juhaszatti válasza Shyciii (#12) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Letéve valóban így van erre nem is gondoltam, csak hogy kézbefogva jobb csúszósság szempontjából az üveg a legtöbb fémhátlapnál. Persze különböző szálcsiszolásokkal lehet ezen segíteni, de nem minden fém telefonnál van ilyen.

(#14) #16820480 válasza Shyciii (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk teszel rá egy átlátszó fóliát, és meg van oldva a csúszás.

(#15) #06658560 válasza #16820480 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Tudom fokozni:
LG-t a német voda nem árul. Telekom nem árul. O2 nem árul. Tegnap a Samu S8/S8+ már MM-ben ki volt téve. Huawei P10 több mint egy hónapja kinn van, a P10 Plus is megérkezett, kézbe vehető. Fogunk csodálkozni, ha nem fog menni?

(#16) Shyciii válasza #16820480 (#14) üzenetére


Shyciii
veterán

Sőt. Ha tokot teszek rá, akkor sem csúszik, vagy ha kikötözöm valahova, akkor meg pláne nem csúszik. Az állítólagos átlátszó víztiszta fóliákat is lehet látni, és nem is kell csak bizonyos szögekből forgatnom, úgyhogy ezt megint csak elvetettem. A tapintásról nem is beszélve mikor kézbeveszi az ember. A full üveg tipikus esete a design mindenekfelett a'la marketing, közben meg a használhatóság rovására megy.

(#17) tomboy0013 válasza Shyciii (#16) üzenetére


tomboy0013
veterán

Lehet pont olyan fóliát is tenni rá mint a telefon színe. Van szálcsiszolt alumínium hatású meg csillogós fehér és fekete is.

(#18) #16820480 válasza Shyciii (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én az OP3-ra is tettem fóliát, mert a fém is marhára csúszik. Nem annyira, hogy magától lecsússzon az asztalról, de kézből simán kiesik nélküle. Vannak átlátszó fóliák, és színesből is választhatsz olyat, ami illik a telefonhoz. Ott a dbrand.com és xtremeskins.co.uk is ilyen célokra, ha a sima átlátszó nem felel meg.

(#19) amoledus


amoledus
aktív tag

Tanulhat tőlük pár gyártó a mesésen hajló házaik tervezésekor (és közben a készülékük 300.000körül van) :K

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#20) Goxi válasza Juhaszatti (#10) üzenetére


Goxi
tag

A régi nexus 5 gumis műanyag hátlapja nagyon jó volt.
P8 nagyon csúszik.

[ Szerkesztve ]

(#21) slimshady


slimshady
senior tag

Pirospont jár a példás kivitelezésért.

üdv.: SlimShady

(#22) Ádám16


Ádám16
addikt

Probaltak elonybe kerulni azzal, hogy hamarabb bemutattak, es piacra dobjak, mint a Samsung az S8-at, ezert S821 került bele S830 helyett. Erre tenyleg hamarabb kaphato lesz kb az S8... hihetetlen balfszság.

Viszont ez annak ertekebol nem von le, hogy az elso tesztek alapjan tenyleg kivalo készülék lett.

[ Szerkesztve ]

(#23) utomi


utomi
senior tag

Elbaszta de rendesen ezt a termékbevezetést az LG. Ugyan tudni lehetett , hogy milyen lesz a S8/S8+ és, hogy mikor lesz bemutatva de egy-két embert elszipkázhattak volna egy azonnali elérhetőséggel. Erre mi van? Jelen állás szerint hamarabb lesz mindenkinél S8 vagy S8+ mint LG G6. Ez bizony siralmas. Elvileg pont azért használták az S821-et mert hát siettek. (Na meg a Qualcomm visszatartja az S835-öt mindenkitől kiv. Samsung de ez más tészta.) Hát így megint csak nem lesznek brutál eladások mert hiába a király kis kamera ha addigra mire megjön piacot tarol a Samsung.

(#24) Matada2.3 válasza sanyijedi (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pontosan, amennyire sietve meg előre be lett ez jelentve, annyira fog késni mint a többiek. Ez arra volt jó, hogy az S8 érkezéséig rivaldafényt kapjon.

Finn the human

(#25) aelod


aelod
veterán

Ezeket az összeb..szott telefonokat én megvenném Jerrytől :)

Viccet félretéve a mostani csúcsgépek között nekem ez tetszik a legjobban. Nem haszontalan edge és tepsi mint az s8. Kamerában is elvileg jobb. Többi feature meg nem vonz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#26) ForRedGlory válasza aelod (#25) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Nem haszontalan edge és tepsi mint az s8"

Te miről beszélsz? Nézd meg meg az S8 és az LG G6 méreteit. Lehet meglepődnél, hogy melyik is a tepsi. :W

(#27) #16820480 válasza aelod (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tényleg, mekkora tepsi az S8 :))

(#28) Fejvadi válasza Shyciii (#16) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Tépőzár a megoldás. Egyik fele a markodba, a másik a telefonra. :)

(#29) Dr. 444Hertz válasza Shyciii (#16) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Érdekes módon sose éreztem csúszósabbnak az üveg telefonokat, mint a fém társait.
Meg tudok vigyázni a készülékeimre, szóval én előnyben részesítem a dizájnt.

Fejvadi: ragasztó nem jobb? :DDD

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#30) Fejvadi válasza Dr. 444Hertz (#29) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor nem tudja letenni. :)

(#31) Dr. 444Hertz válasza Fejvadi (#30) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

De biztos, hogy nem fog leesni :))

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#32) SkyLine3000 válasza #16820480 (#27) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A G6 nekem sokkal szimpatikusabb arányaiban. Ezt a vacak lefelé hajló kijelzőt eleve rühellem. Az S8 ezekkel az arányokkal majdnem úgy néz ki, mint egy piskóta...

(#33) Konfigos


Konfigos
őstag

Valaki árulja már el,hogy lehet az hogy ez a telefon még mindig nem kapható,holott azért lett előbb bejelentve a start rá hogy az s8 előtt jelenjen meg.Ezzel szembe az s8 előrendelhető már a sarki fűszeresnél is..Valaki tudja mi ennek az oka?Engem roppant bosszant. :(((

(#34) SkyLine3000 válasza Konfigos (#33) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Engem nem érint sem a G6, sem az S8, de ez nekem is magas. Tudtommal azért akart az Lg a G6-al előbb megjelenni, hogy elorozzon egy raklap vásárlót a Samu elől. Ehelyett az S8 már itt van a spájzban, a G6 körül meg hullaszag van...

(#35) #16820480 válasza SkyLine3000 (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, de a G6-hoz képest nem hogy nem tepsi, de még kisebb is az S8.

(#36) Dr. 444Hertz válasza #16820480 (#35) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ráadásul a G6 azokkal az oldalsó kávákkal nagyon vaskos telónak tűnik az S8 mellett...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#37) tomboy0013 válasza #16820480 (#35) üzenetére


tomboy0013
veterán

Csak keskenyebb.

(#38) Dr. 444Hertz válasza tomboy0013 (#37) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

"(A G6) nem haszontalan edge és tepsi mint az s8."

Erre reagált, hogy az S8 messze nem tepsi a G6 mellett.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#39) aelod válasza ForRedGlory (#26) üzenetére


aelod
veterán

Igen de az s8 méretei kijelzője a hajlítással nem tetszik. :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#40) Dr. 444Hertz válasza aelod (#39) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Attól, hogy neked nem tetszik, nem változtat azon a tényen, hogy a két telefon közül nem az S8 az, amire jobban illik a jó magyar tepsi kifejezés.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41) Konfigos


Konfigos
őstag

Méret viták elkerülése végett szerintem nincs komoly eltérés a 2 telefon között:

G6 Dimensions 148.9 x 71.9 x 7.9 mm
S8 Dimensions 148.9 x 68.1 x 8 mm

Ha valakinek az egyik tepsi,a másik is az.Akinek nem az vagy samsung vagy lg szemüveget visel.Én régóta vacillálok hogy g6 vagy s8.Páromnak s7 van nekem pedig g4. Lg felé húz a szívem,mert kinézetre jobban passzol hozzám és maga az s7 kicsit se tetszik,de ameddig nem tapogattam meg nem vagyok biztos benne,az ár is döntő tényező lesz,vagyis lenne..ha kapható lenne.Ez talán a legbosszantóbb az egészbe,hogy van is nincs is.Szerintem mindenki tisztába van vele hogy eladás szempontból kb ameddig egy g6ot eladnak majd addig megvesznek 10 s8-at,nincs is ezzel baj,mindenki azt vesz ami neki jobb,azzal már igen hogy miért nem kapható ennyivel a "start" után se a g6. Van erről valami hivatalos állásfoglalás,hogy mégis mi a fene zajlik a háttérbe?

(#42) dementor


dementor
senior tag

Engem meggyőzött. :K És továbbra is az egyik legszebb mobilnak tartom.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#43) kromatika


kromatika
veterán

Nagyon tetszik,de itthon igen csak késve érkezik.

(#44) SkyLine3000 válasza #16820480 (#35) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Teljesen mindegy. Olyan, mint egy piskóta, vagy egy nyalóka, ennyi. Tök mindegy az a 3 darab mm széltében, meg pár gramm. Kocsiban sem vennék mondjuk Renault Thaliát, mert randa, mint a dög. Inkább egy Passatot. Hiába nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#45) Dr. 444Hertz válasza SkyLine3000 (#44) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Lehet piskóta, de nem tepsi.
A vita eredetileg arról szólt, tepsibb-e az S8 a G6-nál vagy sem.
Nem az.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#46) SkyLine3000 válasza Dr. 444Hertz (#45) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én egy szóval sem írtam egyikre sem, h tepsi. Sőt. Nem is érdekel. G3-am van...
Én csak az S8-ra írtam, h formára, mint egy piskóta. Ennyi.

(#47) Dr. 444Hertz válasza SkyLine3000 (#46) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Csak fura volt, mert úgy tűnt, mintha állandóan helyesbíteni szeretted volna sheratan kolléga megjegyzéseit, holott igazából mindketten egyetértetek abban, hogy nem tepsi :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48) #06658560


#06658560
törölt tag

Németeknél jelenleg csak 32GiB-es kapható, az S8-hoz 50 euró a különbség.

(#49) SkyLine3000 válasza Dr. 444Hertz (#47) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Fel sem merült bennem, h akármelyik is tepsi lenne. Csak sokszor úgy van az ember, hogy ránéz valamire és asszociál. Hát én megláttam az S8-at és mindjárt egy piskóta ugrott be. :D Az meg elég messze van egy tepsitől...

[ Szerkesztve ]

(#50) Dr. 444Hertz válasza SkyLine3000 (#49) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:) :)
A piskóta finom.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.