Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Huawei haterek akik szerint a "videó kamu mert állandóan csalnak a képekkel is", 3...2...1...

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Jól "hangzik", de inkább a tesztekre leszek kíváncsi.

(#3) tixem


tixem
addikt

Ettől még a szigetes noccs is jobban néz ki. Olyan, mint a légyszar. Tragédia.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Hát ehhez a selfiekamerához se fér el egy normális 3D arcazonosítás, az biztos.

(#5) doooo


doooo
veterán

A Pro-t elég szépen sikerült samsungosítani... legalábbis a notch-tól eltekintve.

(#6) Ixion77 válasza doooo (#5) üzenetére


Ixion77
őstag

Jaja. Kár érte.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7) reddevil1975


reddevil1975
csendes tag

Ha netán még vízálló is lesz biztos ezt veszem mint az s10 plust😃

(#8) joey04 válasza hogabesz (#1) üzenetére


joey04
titán

Már az első kommentben elkezdték. :P :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) gabesz839


gabesz839
senior tag

Nekem a pro kellene, de az induló ára váá...

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#10) Silenzio


Silenzio
addikt

Ilyenkor szokott jönni nálam az erős kattogás, néha még a szemem is tikkelni kezd. Elgondolkozom azon, hogy nem kellett volna megvenni az S10-et, pláne S9+ után. Meg kellett volna várnom a P30-at. Aztán ilyenkor szokott az lenni, hogy gyorsan eladom, és megveszem azt, amiről azt hiszem, hogy jobb. De aztán kiderül, hogy pl. nem kompatibilis a Filmic Pro fícsörök felével, hiába a remek kamerák, nem tudom kihasználni, még a Log módok sem működnek (pl. P20 Prónál sem enged semmi egyedi beállítást a szoftver). A Samsungban meg manuális videómód nincs immár gyárilag. Ebbe bele lehet őrülni. :W
Aztán eszembe jut, hogy átlag 3 évente forgatok valamit, így valószínűleg egyik telefon kamerás képességeit sem fogom kihasználni soha. :U

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#11) hogabesz válasza joey04 (#8) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ne szórakozz, tiszta csalódott vagyok. 10 hozzászólás és még semmi ilyen :( :D

Komolyra fordítva, nekem a pro iszonyatosan tetszik, bár a face id-t kicsit hiányolom, de ha jól fog működni a fp akkor "túlteszem" magam rajta. Mondjuk az árán már kevésbé. Azt nem tudom mi lesz a mate 20 pro-val? Mert még akkor is az lesz - elvileg - a csúcskészülék miután kijönnek a p30-ak, viszont azonos árazással elég gáz a dolog.

(#12) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ki ez a csávó amúgy aki minden poént lelő?
Nem tudom, nem ciki-e a gyártónak ezekben az esetekben, hogy a saját bemutatójuk előtt meszelik le a lényeget?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13) erahurka


erahurka
félisten

Gratulálok a notch-hoz és az árazáshoz, ez így nekem nem fog kelleni :R

(#14) rajd válasza Silenzio (#10) üzenetére


rajd
tag

Megértelek. Én még nyúzom kicsit az S9+om és majd a Note / mate PRO párost megvárom ősszel, addig hátha ezek a kameralyukak / félszigetek is kikopnak ;)

(#15) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Az mondjuk nem egy jó dolog, hogy a telefon feloldásához, ha ujjlenyomattal akarom 2x annyi mozzanat, mint egy simánál... (felvillant és felold) Nem egyszerűsödnie kellene a dolgoknak, minél előrébb haladunk az időben?
Nah mindegy... remélem ha a helyszínen lesztek a telefonbemutatóján (leszámítva, hogy megnézhetitek mellé Párizst is) egyből 3 telefonnal jöttök haza és 1 hét már kész is mind a 3 teszt. :D

(#16) #86973952 válasza rajd (#14) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tuti nem fognak. Legalábbis Note10 -nél már látható mire lehet számítani. Lyukas kijelző. Engem meg baromira zavar...

Szerintem Mate is noccsanni fog, de majd meglátjuk.

Mindegyik esélyes nálam, de szerintem végül mindegyiket kihagyom. Persze nem csak a noccsolás döntő nálam.

Az a bajom (ami az én bajom...), hogy tökéletes telefon nincs. Viszont kellő figyelemmel mindent személyre lehet szabni, alakítani. A gond viszont az, hogy a Huawei is már egyre jobban bezár szoftveresen a custom -olás ellen. Nem csak hardver részen, ami most már több komponnenst is érint. Pl. NM card vagy Kirin.

[ Szerkesztve ]

(#17) El Gringo


El Gringo
senior tag

ezt az "operál" szót nem akarjátok végre elfelejteni? :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#18) atike


atike
nagyúr

Durván jó a "reklám" videó...

(#19) A2lite válasza INGJOKE (#15) üzenetére


A2lite
csendes tag

:O ez mekkora marhasàg tényleg.

(#20) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem tetszik, de a kamerára kíváncsi leszek nagyon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) noro79 válasza doooo (#5) üzenetére


noro79
tag

:W ;)

(#22) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nálam az edge miatt 0 esélye van a pro-nak. Na meg ugye a mérete is a sima 30 nak a jobb.
Kiváncsi leszek mi lesz ebből kamera fronton. Az árak persze elszálltak. Így sose lesz új Huaweiem. Mondjuk eddig is csak használtat vettem...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23) borand


borand
aktív tag

Hát a teardrop notchot még mindig a Oneplus oldotta meg a legjobban. Ez valami belógó csecsbimbó lett inkább. Valahogy idétlenebb,mint a kameralyukas megoldás. Pedig a View20 után lefogadtam volna, hogy ők is azt fogják nyomni. Mondjuk akkor a Pro 1/1 S10+ lenne elölről.

(#24) Griff55


Griff55
senior tag

A sima változat simán elmenne Mi9-nek is. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#25) Postas99


Postas99
senior tag

Csak halkan jegyzem meg. hogy ahhoz mértékű digitális zoomhoz eléggi kicsi a bemozdulás ha feltételezem, hogy emberünk kézben tartotta a telefont.

A video igencsak jól sikerült. Várjuk meg mi lesz belőle.

(#26) Aryon87


Aryon87
félisten

Erős tűrtőztetés fog kelleni a Mate30Pro-ig úgy érzem..
A fekete színen kívűl mindegyik állati, főleg a tűz/naplemente színében született újdonság.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27) <Lacy85> válasza hogabesz (#1) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én inkább azon lepődök meg, ha tényleg elhiszed, hogy simán kézben tartva ilyen videót fogsz csinálni a telóval.
Ez egy reklámvideó. Ha tényleg a telóval készült (aminek kb. 50% a valószínűsége), akkor is profi cuccokat használtak (állvány, stb.)

(#28) k1ll3rIMi válasza <Lacy85> (#27) üzenetére


k1ll3rIMi
csendes tag

Én is kizártnak tartom, hogy az egész végig kézből lett lőve. Túl fluid az egész, főleg ahol pl lépcsőzik, vagy valamilyen járműben van.
De valahogy el kell adni a terméket.

[ Szerkesztve ]

(#29) etohun


etohun
tag

Külön köszönet a cikkírónak, hogy nem pazarolt el az összetartozó, egymáshoz közel álló cikkekre/leak-ekre több bejegyzést, mint pl. a gsmarena :)

(#30) Jeanne d'Arc

Kíváncsian várom mit alkottak.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#31) KRobi88


KRobi88
kezdő

A [Huawei P30] és P30 Pro új dizájnja nekem bejön, de az árakat (ha valóban azok lesznek amiket hallani) kicsit sokallom. :(

-

(#32) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Megkérdezhetem, hogy az ujjlenyomat olvasó mit operál? Szívet egy törött lábat vagy egy levágott ujjat? Ráadásul rögtön a következő bekezdésnél és a műtőasztal mellett van.

[ Szerkesztve ]

(#33) El Gringo válasza ricsi0307 (#32) üzenetére


El Gringo
senior tag

végre valaki! Valamelyik nagyokos elkezdte használni az operált, azóta mindegyik így akar nagyfickóskodni, hogy állandóan operáltat :D azt hittem, csak nekem szúrt szemet

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#34) Tidzsimon válasza k1ll3rIMi (#28) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Hát egy z3 compacttal is csinálok ilyet, amiben csak szoftveres van, patakon átkelve köveken egyensúlyozva, szóval nem hiszem, hogy fake.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#35) fuze válasza ricsi0307 (#32) üzenetére


fuze
őstag

-

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#36) Metal213


Metal213
tag

Volt a kezembe, és nem sok különbség volt a Samsung S9+ és P30 között. Szinten ugyan az a ház. Samu kicsit kerekebb alul, de a képernyő szélén a lekerekítés pont ugyan az!

archaic.bandcamp.com

(#37) cH1


cH1
aktív tag

Hétvégén kicsit nyomkodtam a P30 Prot és annyira hasonlít a Mate 20 Pro-hoz hogy ha ugyan olyan kamera elrendezésük lenne akkor szerintem mehetne rá ugyan az a tok.

(#38) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hol nyomkodtatók ti P30-at? Még meg se jelent.....

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#39) #86973952 válasza 7Heads Drago (#38) üzenetére


#86973952
törölt tag

Több boltba már kiküldték őket, így elég sok belsős meg tudta nézni (néha nem csak azok). Pl. MM is kapott.

Azt nem mondom, hogy ő onnan látta/tapogatta, de ez is egy opció.

[ Szerkesztve ]

(#40) Ricardo válasza #86973952 (#39) üzenetére


Ricardo
félisten

Remélem a tesztek is megvannak már, és a bemutató után sorra jelennek meg. Kíváncsi vagyok .

(#41) #86973952 válasza Ricardo (#40) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem az újságírók nem kapják meg a bemutató előtt a készülékeket. Vagy legalábbis több napos használatból eredő teszt nem biztos, hogy lesz.

Illetve Huawei -nél szerintem 1 frissítést még érdemes rászámolni a kamerára. Nem mindig sikerül jól az első verzió.

Kíváncsi leszek. A bemutató már tart, csak időm nincs követni.

Szerk.:
Na tessék. :D Szerencsé(D)re tévedtem. :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Ricardo válasza #86973952 (#41) üzenetére


Ricardo
félisten

"Szerintem az újságírók nem kapják meg a bemutató előtt a készülékeket."

P30 pro teszt :U

(#43) atike válasza Ricardo (#42) üzenetére


atike
nagyúr

Aztaq.... :)

Irány olvasni.

(#44) #86973952 válasza Ricardo (#42) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, közben javítottam. :)

Ahogy látom már kb. 1 hete náluk van. Minimum.

(#45) Aryon87 válasza #86973952 (#39) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyugodtan megirhatod.
MediaMarktban ki vannak rakva, megtekinthetoek a telefonok. Baromi jok, hat meg a kamerakepessegek:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#46) #86973952 válasza Aryon87 (#45) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jah, közben más is mondta nekem. :) Kíváncsiskodtam közben több helyen. Személyesen még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.