Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Na hát ez....hogy is mondjam....ütött.... ;]

(#2) saelin


saelin
veterán

Az üzemidőn javíthatnak úgy, hogy a tarkómba teszik az akkut! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Goll-r válasza saelin (#2) üzenetére


Goll-r
tag

Felesleges, rákötődnek az idegpályádra és elszipkázzák a fölös energiádat + átveszik az uralmat feletted ha bekapcsolod a távoli hozzáférést. ;]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#4) .mf


.mf
veterán

Még mintha lenne bő egy hét ápr. 1-ig, nem volt ez egy kicsit korai? ;]
Mármint nem a tény, hogy a gyártók rárepülnek (az várható volt), hanem azt, hogy bármely magára valamit is adó gyártó egy ilyen előnytelen kombinációt / képet kiadna...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Google Wayfarert mindenkinek a fejére

(#6) b.


b.
félisten

Így biztos még megfizethetőbb lesz :D ;]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Továbbra sem értem hogy miért épp kiemelik az eszközt ilyen otromba módon, ahelyett hogy az elrejtésén fáradoznának. Vagy ha már ez az irány, vegyenek mintát valamelyik borgról a Star Trekből és ha már lúd legyen kövér. Az átlagember nem szereti az aszimmetriát se látni, se hordani.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) haxiboy válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Szerintem ha elrejtenék akkor túl sok visszaélés lenne...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) Tigerclaw válasza haxiboy (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem kifejezetten elrejtésre gondoltam, amit amúgy is nehéz lenne megtenni, hanem arra hogy kicsit jobban beleolvadjon a hagyományos szemüvegkeretbe. Ezek meg a fekete keretnél direkt más színnel ki is emelik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Romvr válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


Romvr
őstag

Ez azoknak jó akik menőznek. "Nézd milyen karaj vagyok, itt figyel rajtam egy Gugoló Glász" ezért is emelik ki más színnel, hogy méterekről láthassa mindenki, ki a "naccsávó/csaj".

Én egy szolid fekete verziót tudnék elképzelni, felvételt jelző piros fénnyel (fotó/videó), LED villanóval, ami flashlight funkcióval is bír. Ha pedig, akkor meg már lehetne 2 teli fekete üveges napszemüvegbe is tenni, meg kicsit nagyobb kijelzővel. Nem használtam még ugyan, de ez a felfele bandzsítani megoldás, szerintem nem áll szemre :(

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#11) 0xmilan válasza Romvr (#10) üzenetére


0xmilan
addikt

A felvételt jelző LED valószínűleg kikapcsolható lenne, ahogy a laptopoknál már láthattuk...

(#12) Romvr válasza 0xmilan (#11) üzenetére


Romvr
őstag

Nem nagy kunszt úgy kötni a LED-et és a kamerát hogy csak egyszerre működjenek. Persze erre kicsi az esély, max az emberjogi aktivisták lobbizhatnak ki egy szoftveres megoldást, amit az első Cyanogenmod -al ki lehet lőni opcionálisan :)
De hát ilyen világot élünk.
Én jelenleg több értelmét látom egy épkézláb okos-órának mint egy szemüvegnek.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#13) haxiboy válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


haxiboy
veterán

Na igen...Bár szerintem ha kicsit ráfeküdnének megoldható lenne a teljesen átlátszó LCD panel és kapásból lehetne azt lencsének használni. Persze megfelelő felbontás mellett...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#14) cskris74


cskris74
újonc

Sziasztok.
Melyiket kell választanom, hogy ne fizessem itt 27% ÁFA-t? Majdnem 90€ értékű Ray-Ban napszemüveget szeretnék rendelni a dutyfreeislandshop.com oldalról. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.