Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Érdekes lehet, de ezt a hátteret nem tudom melyik marketing-guru találta ki, olyan mintha hibás lenne a kijelző...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) pusszycat válasza Graphics (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert hibás is, csak így nem olyan feltűnő... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Az eredeti is csak egy Lite, nem?

;] :P

(#4) Silenzio


Silenzio
addikt

Láttam egy príma review-t a simáról, eléggé dícsérték, de a végén föltették a kérdést, hogy "Ti milyen gyakran nézegetitek a telefonotok hátulját? Én soha."
Egyetlen hasznos funkciója az, hogy meg tudod vele világítani a makrókat. De olyan gyenge a ledek fénye a villanóhoz képest, hogy pl. videónál nem oszt nem szoroz. Szerintem semmi érvágás nincs ebben.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5) janeszgol válasza Silenzio (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Én egy időben (pár éven át) mindig kijelzővel lefele tettem le a telefonom. Ezen a szokásomon 1-2 éve változtattam. Most a hozzászólásodról jutott ez az eszembe.

(#6) akaido


akaido
addikt

Amennyiben az "átlátszóság" lenne a fő szempont a "Sziamiaú" a Mi8 Explorer Edition-tól a Mi9 Transparent Edition-on -t a Mi10 Utráig fel tud mutatni egy kis családfát. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#7) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Első dolgom volt kikapcsolni a disco fényt.

(#8) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Még a semminél is kevesebb...

(#9) johnny500 válasza janeszgol (#5) üzenetére


johnny500
tag

Ázsiában nagy divat úgy letenni a telefont, de én sose értettem :) Hogy látod, hogy milyen értesítés jött így? (Persze okosóra nélkül)

(#10) janeszgol válasza johnny500 (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Sehogy nem láttam. Ez egy szokásom volt. (Akkor még divat volt a hangszórót hátra tenni mindenféle emelés nélkül. Ezért csináltam. Ez még 2013 és 2018 között volt.)

(#11) pècsimunkás válasza johnny500 (#9) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn a mai napig elolappal lefelé teszem le a telefont, ha nem otthon vagyok.
A kijelző le van fóliázva, nehogy valami ősszekarcolja a kamerát, azért teszem le fordítva.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#12) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mi a fenének??? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Ha kiadnák pár hónapon belül akkor nem is tagadhatnák hogy a BBK keze benne van a dologba.Elég csak olvasni a discordjukat és a twittert a mostani updatek több bajt okoznak mint hasznot.Így sincs kapacitásuk felesleges még egy telefon.
Vagy az lehet a pakliban,hogy nem fogy úgy ahogy várták és kell a pénz.
Indiát fő piacnak szánták erre a lesajnált Oneplus az úr. :DDD + Összeségében is Indiában az Oneplusnak van a legnagyobb jelenléte.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#14) *RLaci* válasza Linkin1994 (#13) üzenetére


*RLaci*
addikt

Két frissítés jött eddig, hibát nem tapasztaltam.

(#15) Linkin1994 válasza *RLaci* (#14) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Most jött a harmadik és nem lett jó.Az Indiaiak sírnak eléggé szóval van baj. :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#16) *RLaci* válasza Linkin1994 (#15) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ha ide ér, kiderül.

(#17) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

az alap modell is egész jó ár/érték aránnyal bírt, a led hátlap sztem full értelmetlen, a wireless töltés szintén, így ezek nélkül, ráadásul olcsóbban, best buy lehet középkategóriában.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#18) ghiottone válasza *RLaci* (#7) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pixelek után átnyergeltél? milyen?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#19) *RLaci* válasza ghiottone (#18) üzenetére


*RLaci*
addikt

Bejön eddig. Jó minőségű anyaghasználat, stock droid, jó point and shot kamera, fingerprint hibátlan, kijelző szép, akku rendben. Semmi kiemelkedő, de összességében egyben van, egy jó középkategóriás. A hangot szarozzák sok helyen, nem olyan rossz, egy P5höz képest hifi.

[ Szerkesztve ]

(#20) ghiottone válasza *RLaci* (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

"P5höz képest hifi" :DDD - na azt elhiszem.
Gondoltam rá, hogy ki kellene próbálni, de inkább egy P6a lett átmenetileg, ami meg az ismerős P5-ösét váltja majd, pont a hang miatt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) UnA válasza johnny500 (#9) üzenetére


UnA
Korrektor

Pont azért teszem le úgy, hogy ne lássam, ha értesítés jön. ;)

(#22) pusszycat válasza UnA (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

DND

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) Shyciii válasza pècsimunkás (#11) üzenetére


Shyciii
veterán

A kijelző le van fóliázva, nehogy valami ősszekarcolja a kamerát, azért teszem le fordítva.

1. A kamerát még a büdösn életbe nem karcoltam össze azzal, hogy a háttal tettem le a telefont bárhova is, pedig évtizedek óta így teszem le a telefont
2. A kamerára, meg hátlapra is lehet kapni fóliát, üvegfóliát, zselés fóliát, nano védőréteget stb.
Tehát ezért kijelzővel lefele lerakni az asztalra, csak hogy védve legyen a kamera a karcoktól, és ezért lemondani a gyors képernyő feloldásáról (ha kijelző alatt van) telefon felvétele nélkül, vagy az értesítések kijelzéséről elég nagy badarság.

(#24) pècsimunkás válasza Shyciii (#23) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Mint írtam, otthon kijelzővel felfelé rakom le a telefont. Viszont, ha olyan helyen vagyok, ahol nincs sima, tiszta felulet- pl cègnèl, kocsmában, akármi, akkor teszem le fordítva.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#25) Shyciii válasza pècsimunkás (#24) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor újra írom én is:

1. A kamerát még a büdös életbe nem karcoltam össze azzal, hogy a háttal tettem le a telefont bárhova is, pedig évtizedek óta így teszem le a telefont
2. A kamerára, meg hátlapra is lehet kapni fóliát, üvegfóliát, zselés fóliát, nano védőréteget stb.

Tehát továbbra is teljes őrültség kijelzővel lefelé lerakni azért, hogy ne karcolja a kamerát. Teljesen mindegy, hogy hol rakod le.

[ Szerkesztve ]

(#26) danbenzin válasza Shyciii (#25) üzenetére


danbenzin
csendes tag

Nekem már karcolódott össze hátlapi kamera üveg. Nem mondhatom biztosra, hogy attól, hogy a hátlapján feküdt, simán lehet, hogy zsebben hordástól. Védőfólián/üvegen azóta sem gondolkodok, mert az a plussz réteg is ront a képen.

(#27) Shyciii válasza danbenzin (#26) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor ehhez külön gratulálok neked. Nekem közel 12 féle márkájú telefonom volt, de egyiknek se sikerült megkarcolnom. De aki hozzám fordult ismerettségi körből mobil ügyben (használhatatlanságból visszahozni), azoknak se volt megkarcolva. A gyűrű körül levő festék előbb kopott le, mint hogy a kamera üvegje megkarcolódjon.
De mondhatnám a barátnőimet is, nekik se karcolódott meg soha, pedig hát tudjuk, hogy mi minden x.r van a női táskákban...

[ Szerkesztve ]

(#28) Timer


Timer
veterán

Én is arcra teszem le a mobilt. Azért, hogy ha nem vagyok ott, ne lássák az irodában lévők, hogy ki hív, ki ír, stb. Néha ránézek magamtól, vagy rezeg az okoskarkötő, és akkor nézem meg.

Tudom, hogy van arra beállítás, hogy zárolási képernyőn mit mutason, mit nem, de otthon például szeretem látni az üzeneteket, a munkatársakra viszont nem tartozik, állandóan állítgatni meg nincs kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#29) UnA válasza Timer (#28) üzenetére


UnA
Korrektor

Így van :)

(#30) Polarstar válasza Timer (#28) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Érdekes amit mondasz. Teljesen ki lehet kapcsolni a jelzés megjelenítést. Volt rendszer ahol nem. Voltak ám gondok! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#31) Timer válasza Polarstar (#30) üzenetére


Timer
veterán

Igen, ki lehet, de nem akarom, mert otthon meg háton fekszik a telefon, hogy lássam, ki írt, fontos-e, stb. Azt a suttyóságot meg nem nézem ki a kollégákból, hogy piszkálják a cuccomat, de ha ott állnak a készülék mellett, és látják az üzenetet, azt szerintem lazán elolvassák. Nyilván ez nem mindig szerencsés...

[ Szerkesztve ]

(#32) Elit3Zotya válasza pècsimunkás (#11) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

+1 Én is így szoktam, ha nincs rajta tok. Mert a kamera keret nagyon hamar kopott tud lenni és a karc a rémálmom kb..

(#33) Hbal33


Hbal33
csendes tag

sziasztok!

Lehet kicsit off, de csak érdekelne, hogy lesz teszt majd a sima nothing telefonról?

Amúgy nálam is pont az a legzavaróbb tényező a telefonban, amivel reklámozzák, de egyébként szerintem nem tűnik rossz vételnek - pl. a nothing ear fülesét használom már egy hónapja, és abszolút elégedett vagyok vele (bár tény, hogy elég jutányos áron, kb. 20e Ft-ért tudtam beszerezni :D)

Köszi előre is!

(#34) Graphics válasza Hbal33 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bog-ék ígérték, hogy beszerzik, illetve hazai forgalmazása is felmerült már.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) *RLaci* válasza Hbal33 (#33) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az ne zavarjon, kikapcsolod, ahogy én is tettem.

(#36) johnny500 válasza Timer (#31) üzenetére


johnny500
tag

De rossz lehet ilyen helyen dolgozni :( Nem tudok olyan üzenetet elképzelni amit féltenék a kollégáimtól. Sőt, ha valakit a felesége hív és vagyunk úgy még fel is vesszük ha véletlen nics ott a kolléga (vagy ilyen esetben azért barát már :D ) . Mondjuk régen ott dolgozik mindenki.

(#37) Timer válasza johnny500 (#36) üzenetére


Timer
veterán

"Nem tudok olyan üzenetet elképzelni amit féltenék a kollégáimtól. "

Asszony küld egy szexi képet, csak úgy? Na ugye.

[ Szerkesztve ]

(#38) Graphics válasza Timer (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ki hogy éli meg a szexualitást :DDD mindenki abban főz, ami otthon van.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) Timer válasza Graphics (#38) üzenetére


Timer
veterán

Az biztos! :-D De viccet félretéve, szerintem mindenki kapott már olyan üzenetet, képet, emailt, amire semmi szükség, hogy más is rálásson. Például a naptár is dobhat fel értesítést, amihez semmi köze másnak (Szifilisz vizsgálat holnap! ;] ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.