Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) a2d2


a2d2
addikt

Na a level 1-es szint már megvan, csak így tovább. Én is így kezdtem valamikor.

Ezután hamar jött a termoszos megoldás. Minden ugyanaz, csak nem üvegbe kell tölteni hanem 1L-es termoszba, így a dunsztolni sem kell.

Ezután pedig kaptam pár éve szülinapomra 12 üveges elektromos joghurtkészítőt. Kb 12e Ft körül mozgott. (Azóta apósomék vettek Aldis-at talán 7 üvegeset 5-6e-ért, ez is teljesen jó).
Nagyon szeretjük, praktikus a sok kis üveg miatt, gyerekek is imádják a házi joghurtot.

Nagyon sokat kísérletezgettünk a különböző alapanyagokkal hogy melyikből lesz a legjobb joghurt. Általában sima 3,5-es tejet vettünk meg a LIDL-s 4-db-os natúr joghurtot, ami zöld kartonban volt összefogva (érdekes mostanában nem láttam pedig nagyon jó volt).
Egyszer aztán együtt töltöttünk egy hetet sógoromékkal, akik teljesen bio megszállottak és ettünk a joghurtjukból és onnantól nem volt kérdéses miből készül nálunk a joghurt: zöldfarm bio tejből és bio joghurtból. Igaz hogy jóval drágább mint a normál, de érdemes egyszer kipróbálni, mert nagyon durva anyag lesz belőle. És még mindig jóval olcsóbb mint a bolti.
Próbáltuk ilyen tejeskocsiból érkező házi tejjel is, de meg sem közelítette. Valószínűleg abból már kiszedtek addigra mindent.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.