Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Hoppá, hoppá!
Asszonynál pont ez van, FF és youtube = fagyi az első másodpercben. Chrome alatt jó.
Ám nincs fent nála az Ask toolbar.... Szóval ott valami más (is) okozhatja ugyanezt.

(#2) vans?


vans?
őstag

Nalam Chrome-nal fagy ki mostanaban allandoan a youtube...

hábm bábm

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az ilyen ask-féle spamware-eket eleve nem kéne felrakni...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) JoeYi válasza danih (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

nézd csak meg azért. Én is azt hittem hogy nem engedtem meg hogy települjön a kmplayer telepítésekor, de mégis felmászott valahogy...

Programs and features (magyarul nem tudom hogy hívják), és ott szűrés az ask-ra.

MEg a futó prcessek között is próbálj meg kilőni minden updater nevűt

(#5) danih válasza JoeYi (#4) üzenetére


danih
addikt

Tudom hogy nincs fent, mivel új cuccosa van, teljesen tiszta, én konfigoltam be egy hete, ő csak használja.

[ Szerkesztve ]

(#6) tvse1995


tvse1995
senior tag

Nekem Chrome alatt akkor fagy meg az egész böngésző ha megy a Youtube videó és úgy zárom be azt a tabot.
Nem tudom mi miatt lehet főleg, hogy nem telepítettem mostanában semmit.

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Ki az aki ilyen toolbarokat enged feltelepülni? Vagy ha fel is telepedett akkor ki hagyja ott? :F
Jó, láttam már olyat akinél ott volt, de ő kb azt se tudta mi az a toolbar.

(#8) JoeYi válasza Dany007 (#7) üzenetére


JoeYi
őstag

a toolbar le volt tiltva, mi több törölve is, de van külön egy updater modulja.

Amúgy most újratelepítettem a kmplayert és most láttam hogy külön installere indul az ask toolbarnak, amit egy az egyben meg kell szakítani (korábban azt hittem hogy ha ott cancelt nyomok akkor nem települ a kmplayer se)

(#9) danih válasza JoeYi (#8) üzenetére


danih
addikt

Installnál általában egy pipával ki lehet ezeket venni, ehhez nem kell ész nélkül nyomogatni a "Next"-et.
Ahol meg nem engedi kivenni ezeket a progikat telepítésnél, akkor cancel az egészre, majd lomtár.

(#10) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Kedves ismerős is hasonló gondokkal küzd, majd ránézek nála is ez okozza-e.Köszi a tippet! :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#11) kbencee


kbencee
aktív tag

Én is ezzel küzdöttem, hogy szétfagyott a Youtube. Toolbar nem volt fent.
Telepítettem a béte 10-es Firefoxot, és azóta hasít az egész, sokkal gyorsabb az előzőnél és a YT sem fagy :C

(#12) keIdor


keIdor
titán

Nálam is szaggat meg akad FF alatt a YT. Opera-val viszont tökéletes.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) Fecogame


Fecogame
veterán

Nálam is ugyanez volt.
Én letöröltem. Majd újra felraktam a flash-t és jó lett :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) aXXon válasza Dany007 (#7) üzenetére


aXXon
senior tag

A múltkor voltam egy helyen, valami programot telepíteni, de valami miatt fel kellett lépnem a netre. Kérdezem, hogy melyik böngészőt használja és miután a választ megkaptam, magam is azt indítottam el, majd elkezdtem jajongani :DD a fél képernyőt a toolbarok tették ki :O kérdezem, hogy hogyan tudod így használni? Te raktad ezeket ide? A válasz : én és le ne szedd őket, nagyon szeretem... :W Én : de hát a fél képernyő nem látszik tőlük?!?!?!

-Nem baj, görgetek... :Y :Y

Kíváncsi lennék mennyi gyakorlati felhasználása van azoknak a szaroknak...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15) baluka26 válasza danih (#5) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem a tök sima FF, semmiféle toolbar meg akármi és mostanában meg-megfagy...:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) danih válasza baluka26 (#15) üzenetére


danih
addikt

Akkor "megnyugodtam", abból a szempontból hogy nem nálunk szar valami :)

(#17) baluka26 válasza danih (#16) üzenetére


baluka26
veterán

A frissítési mennyiség politikája a Mozillának a minőség rovására megy, úgy látom...:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Még hozzátenném hogy a legújabb KMplayer felrakja a Pandora TV nevű nem tudom mit, annak ellenére hogy kiszeded a pipát. Ez elég pofátlan dolog, de KM player telepítése és konfigja után szépen a programok telepítéséből lehet uninstallálni :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) danih válasza Apollyon (#18) üzenetére


danih
addikt

Huh, pedig nagyon kedvelem a KMPlayert, de ez már tényleg pofátlan, kár érte.

(#20) baluka26 válasza danih (#19) üzenetére


baluka26
veterán

MPC-HC, VLC, problem? ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21) danih válasza baluka26 (#20) üzenetére


danih
addikt

A VLC-t rég eltemettem, utóbbi időben MPC-HC-t használok madVR-rel, nagyon szép.

(#22) Papesz01


Papesz01
tag

Sziasztok!
Elnézést h ide írok a problémám csak félig tartozik ide, firefoxot mikor megnyitom mindig ez jön be: [link]
2. oldalon pedig csak a google, mikor rendesen be van állítva h kezdő lapon jelenjen meg google, java telepítés óta van ez... nem tudom hogy össze függ e de valahogy nem lehetne kilőni? próbáltam már bővítmények tiltásával is.. de semmi :F

[ Szerkesztve ]

Jobb csendben maradni, és hülyének látszani, mint megszólalni és eloszlatni a kételyeket.

(#23) WonderCSabo válasza Papesz01 (#22) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Gyere át a Firefox topikba és megpróbáljuk megoldani.

(#24) betoncsabi


betoncsabi
újonc

Üdv!

Kb. két hete azt csinálja a YT hogy a (főleg jobb minőségű) videóknál nincs szinkronban a kép és a hang. Mindig a hang jár előbb pár pillanattal, és ha megállítom (pill.) a videót, akkor a videókép még megy tovább annyit amíg eléri azt ahol pill.álljt nyomtam.
Sokszor viszont akadozik a kép, és 2-3 m.percenként utol is éri saját magát.
Élvezhetetlen az egész. Főleg azoknál a videóknál ahol fontos hogy egy időben menjen a kép/hang.

Igaz nem win7 alatt van mindez, hanem xp..
Chrome-ot használok, de kipróbáltam firefox-on is, ugyanolyan rossz.
Flash player-t frissítettem, ugyanaz maradt minden.
Netes sebesség probléma szerintem kizárt mert ugyanolyan sebességgel tölti be a videókat mint eddig, stb.
Ja és nem csak YT-nál van ez, hanem minden máshol is. Vimeo, facebook video, google video, dailymotion, stb..
Remélem valaki tud segíteni! Köszönöm előre is!
_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.