Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

mert lehet fiu vagy? ;]

mellesleg: probáld meg szaküzletben. nekem ez volt a secrettel bö egy éve. vodánál rendeltem, 3 hetet vártam mire átmentem a másik városba a telefonért mert ott épp volt egy. azota nem jött az sms, hogy megjött volna a telo... 15 honapja...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) Lenry


Lenry
félisten

Tessék Mobilarénát olvasni: HTC: Kijelzőproblémák, készlethiányok

"átmeneti készlethiány lépett fel a Desire modellből is, melyet a különböző komponensek hiánya miatt egyszerűen nem tud elegendő számban gyártani a HTC."

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) JoeYi válasza Lenry (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

hát ez nagyszerű, beint a sors, ezt neked, nem HTC-t :D. No mindegy, ez legyen a legnagyobb bánatom.

(#4) Akee21


Akee21
csendes tag

Én is várom a telenortól a telefont, gyakorlatilag akkor jeleztük az igényt feléjük (flottáról van szó), amikor bekerült a kínálatukba. De még mindig rendelik... :(

Szóval türelem, azt mondták, hamarosan megérkezik...

(#5) JoeYi válasza Akee21 (#4) üzenetére


JoeYi
őstag

hónapok kérdése :))

lassan már olyan mintha autót venne az ember, megrendeli, aztán majd két hónap múlva talán

[ Szerkesztve ]

(#6) tildy


tildy
nagyúr

Order Details:

HTC Desire on £25 Internet Talker 500 (24mths) + £15 Automatic Cash Back
Cost: £FREE
Insurance: No Insurance Requested
Order Status:
Order Placed on 9th May 2010 at 00:29
Confirmation email sent to t.....................a@gmail.com on 9th May 2010 at 00:29
Order in processing.
Your application for a mobile phone is being processed. You will recieve an email when this is complete.

No comment.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) JoeYi válasza tildy (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

számomra az a vicc, hogy a kis noname boltok, meg itt a hardveraprón is páran simán szereznek új készülékeket, a mobiltársaságok meg nem.

Már komolyan gondolkodok, hogy én is inkább megveszem telenoron kívül

(#8) Akee21 válasza JoeYi (#7) üzenetére


Akee21
csendes tag

Ma kaptam hívást, hogy jövő héten még egész biztosan nem lesz (vidéken, de elvileg BP-en sem lehet szerezni), pedig tegnapra ígérték, hogy szereznek...

Egyébként már én is megvenném inkább máshol, akárhol, de a leendő jó csomag miatt muszáj lesz még tovább várnom. :(

(#9) tildy válasza Akee21 (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

szinten zenesz... EMiatt varok en is. 25os csomag nagyon jo itt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) JoeYi válasza Akee21 (#8) üzenetére


JoeYi
őstag

hát ez nem jó hír. Ahogy tildy írta korábban, tök szocializmus feelingje van. Érthetetlen, hogy valamiből több ezerre van írásban adott igény, mégsem képesek legyártani

[ Szerkesztve ]

(#11) user137 válasza JoeYi (#10) üzenetére


user137
őstag

mi kaptunk 2 hete a telenortól egyet... :B
akkor mostmár ne is rendeljek?

(#12) JoeYi válasza user137 (#11) üzenetére


JoeYi
őstag

és meddig kellett várni rá?

(#13) user137 válasza JoeYi (#12) üzenetére


user137
őstag

nemtom, kollégának jött. én is bekértem egyet, meglássuk mi lesz.

(#14) JoeYi


JoeYi
őstag

hát ezen a héten se lett Desire-m

(#15) tildy válasza JoeYi (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem lett.ma hoztam el a 3tol.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) JoeYi válasza tildy (#15) üzenetére


JoeYi
őstag

gratula. Boldogság? :)

(#17) tildy válasza JoeYi (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyelore omg:)
Tanulgatom hasznalni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) tildy válasza tildy (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

link

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) JoeYi válasza tildy (#18) üzenetére


JoeYi
őstag

ó hát ágyba bújtál vele? :D

(#20) tildy válasza JoeYi (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Simán:D

Hát ne tudd meg milyen érzés volt, hónapnyi várakozás után kézbekaparintani.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) JoeYi


JoeYi
őstag

állítólag a héten az enyém is megjön

(#22) tildy válasza JoeYi (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Kiralysag. :D Nem fogsz te sem kikelni vele az agybol. Iszonyat jo.
Leirhatatlan:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) JoeYi válasza tildy (#22) üzenetére


JoeYi
őstag

én is ettől félek :)

(#24) JoeYi


JoeYi
őstag

végre megjött a drágaság :)

(#25) paha válasza JoeYi (#24) üzenetére


paha
csendes tag

Az enyém is megvan elvileg (holnap kapom meg :), nem volt egyszerű.

Nagyon kíváncsi vagyok...

bye, paha

(#26) JoeYi válasza paha (#25) üzenetére


JoeYi
őstag

jó kis cucc, meglepetések nem értek, naggyából minden olyan amit a tesztekben olvastam.

Az akksija szuper szar, viszont a kijelzője bőven használható szikrázó napsütésben is, semmivel sem rosszabb mint az N95-ömé volt.

Kemény használattól igencsak forrósodik a hátulja és néha hajlamos belassulni is.

De tényleg korrekt cucc

(#27) tildy válasza JoeYi (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

:Y :C :C :C :C :C :C
Advanced task killer. Rakd fel, és állítsd be, hogy bizonyos időközönként lője ki ami a háttérben fut, nem sokat de két napot így tán elmegy:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) JoeYi válasza tildy (#27) üzenetére


JoeYi
őstag

ma 9 órát aludtam, egyszer 6-ot meg ráhúztam még hármat. Az első hat alatt 5%-ot merült az akksi, a második 3 alatt 2%-ot.

Ezzel nem azt akaro mondani, hogy ha kevesebbet alszok akkor kevesebbet fogyaszt, hanem hogy ha kilövöm a wifit, mobil netet, gps-t és a frissítést akkor papíron 5 napot is kihúz stand by-ban. Ez így már jól hangzik.

Erősen gondolkodok, hogy rootolom és teszek rá freki csökkentő appot..

Apropó ha vki tud hozzá idehaza beszerezhető docking station pls szóljon

[ Szerkesztve ]

(#29) tildy válasza JoeYi (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Kb 10 font itt , juli vegen egyunk haza, tudok vinni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) JoeYi válasza tildy (#29) üzenetére


JoeYi
őstag

kép van? Te használod? Jó?

(#31) tildy válasza JoeYi (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Amazonról rendelhető. Még nem vettem, de fogok:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) tildy válasza JoeYi (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Reggel óta néha használtam csak, 88%. Jó ez az autokiller....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) JoeYi válasza tildy (#32) üzenetére


JoeYi
őstag

Ki kéne próbàlnom hogy mi van ha ráülok a kezemre és nem nyomkodom egész nap. Az éjszakai fogyasztása alapjàn akár 5 napot is működne sima háttérképpel és kikapcsolt cextrákkal. Amúgy most is róla írok. Fölöslegesnek látom bekapcsolni a laptopot, tökéletesen helyettesíti a dézi a webes funkciókban és a szórakoztatás terén :)

(#34) tildy válasza JoeYi (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

Na én ATK-t bekapcsoltam, így most 1.5 nap után 55%os az akku:D Ez eddig a legjobb, első napokban 9 óra alatt 0-án volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.