Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

De hát az pita! :D Jól néz ki amúgy, biztos finom. Frissen sült cuccok + friss ropogós zöldségek, nyami.

(#2) JoeYi válasza kemotox (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

lehet annak is nevezni, de hidd el jobb mint buciban! Fergeteges ízharmónia (amúgy ahogy én sütöttem nem olyanpuha mint a pita, kifejezetten tartása van, gerincet ad a burgernak)

[ Szerkesztve ]

(#3) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

A második képen ott a fekete szig. szalag ;] Mondom ne má', hogy azzal lesz rögzítve a burger, de szerencsére nem. :DDD

Nem minden vándorút céltalan...

(#4) hoffman_


hoffman_
nagyúr

[link]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5) Hieronymus válasza JoeYi (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez csak olyan, mint a pita.
Amit e készítesz, az egyfajta indiai kenyér. Eredetileg olajban sütik meg, mind a két oldalát.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) lapa válasza Hieronymus (#5) üzenetére


lapa
veterán

igazából majdnem tök mindegy, a kenyér csak arra van, hogy ne koszold össze a kezed, minimálisnak célszerű hagyni. az ilyen böszme fényes hambizsömlék pályát tévesztettek.

amúgy minek az a sok alkatrész a húspogácsába? abba normál esetben zsiiros hús meg fűszerek kellenek. múltkor már itt a logouton valaki lefasiirtozott egy húspogácsát... persze finom, csak már határeset.

(#7) JoeYi válasza Hieronymus (#5) üzenetére


JoeYi
őstag

lehet, bár őszintén szólva semmi különleges nincs benne, tényleg csak amit leírtam, és kb minden pékárúnak ez a legalapabb változata. Viszont nagyon illik ehhez a kajához mert van tartása, viszont nem túl vastag úgyogy minden izlelőbimbó a husira figyelhet :)

(#8) JoeYi válasza 3.Aragorn (#3) üzenetére


JoeYi
őstag

persze, reszeltem bele hogy összetartsa :D

(#9) Hieronymus válasza lapa (#6) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Érdemes tudni, hogy pontosan mi az, amit készítesz.
Kellemetlen meglepetésektől kíméled meg magad és a vendégeidet.

Abban teljesen egyetértünk, hogy a hamburger húspogácsája, teljesen egyszerű.
Darált marhahús, sóval, esetleg borssal fűszerezve. (Legfinomabb, ha grillezve van.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) lapa válasza Hieronymus (#9) üzenetére


lapa
veterán

ez akármi lehet, a pizzatészta is ugyanez (abban esetleg van még kis cukros lé). minden nép tud vizet meg lisztet keverni, minden népnek van valami neve is rá. mivel nem akarja hambizsömlének eladni a vendégek előtt, ezért nem annyira téma minek van hiivva.

(#11) JoeYi válasza lapa (#10) üzenetére


JoeYi
őstag

veled értek egyet, teljesen felesleges ráeröltetni hogy indiai....

És igen, pont így csinálom a pizza tésztát is, csak teszek bele egy kis olajat meg némi fűszert is.

És ha nem lapítom ki akkor meg sima kenyércipó lesz belőle, azt is csináltam már.

(#12) DEJVID


DEJVID
őstag

(#13) Luck Dragon

Már is megéheztem :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.