Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #39306496


#39306496
törölt tag

Jó kis teszt, szórakozásból megcsináltam én is, szem 10/10, hallás, 50hz-20.000hz, matek átlagba 10/8, reakcio az elsőnél 2.2-2.3, a másodiknál 35, IQ teszt 18/16, ~120 IQ, 16 év felett lehet figyelembe venni? Opp még csak 15 vok :D

(#2) JoeYi válasza #39306496 (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

van olyan ismerősöm, akinek átlagban 0.19 lett a reakcióideje és 46-ot tud összekattintani. Mondanom se kell, hogy FPS nagymenő :)

(#3) anjani182 válasza JoeYi (#2) üzenetére


anjani182
őstag

Nekem 0,207 lett a legjobb reakcióidő, ezt többször sikerült produkálni, úgy 5-ből 3x.

IQ teszt 5perc 11sec alatt 18/16.

Hallás, látás maximális. :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#4) JoeYi válasza anjani182 (#3) üzenetére


JoeYi
őstag

Ennél az IQ tesztnél nem számít az idő, és a két utolsó kérdés az igazán nehéz, azokra érdemes visszamenni elgondolkodni, ha nem sikerült.

(#5) Z-o-t-y válasza JoeYi (#4) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Én már tudom hogy színtévesztő vagyok,de azért majd letesztelem magam :)

http://instagram.com/_doublez_

(#6) #39306496 válasza JoeYi (#2) üzenetére


#39306496
törölt tag

Laptopon próbáltam, és rájöttem, ha nem egy, hanem 2 mutatoujjam van a bal gomb felett, akkor olyan 3-4 tizedet lehet javulni :P

(#7) Samus


Samus
addikt

A matek második szintjén a harmadik (vázás) kérdés megoldása hülyeség.
3. Egy régiségkereskedő vett egy öreg vázát 25 dollárért és eladta 30 dollárért. Később visszavásárolta 40 dollárért, majd újra eladta 45 dollárért. Milyen eredményt könyvelhetett el ezen üzletek befejeztével?. Először eladja, 5 $ haszon, majd miután újra megveszi, 10$ mínusz, vagyis összesen 5$ mínusz, ekkor eladja 5$-al többért, mint vette, így se haszon, se nyereség. Igaz, ha az elejét és végét is nézed, akkor 10$ nyereség van, de közben is volt pénzmozgás...vagy én vagyok hülye ehhez...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) #39306496 válasza Samus (#7) üzenetére


#39306496
törölt tag

Nem, nem. Jó a megoldás.
Megveszi -25 dezső, eladja +30 dezső, eddig +5.
Megveszi ujra -40 $, eladja +45 $, megint +5.
Össz kiadása 65 Dollár, össz bevétele meg 75 Dollár. Én is szeretnék így ilyeneket "bukni" egy egy bizniszen :D

(#9) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Hallásteszt: Hamis képet ad, a felső frekvenciák nem tiszták, a 20k lazán hallható mert a jel torz (nem tiszta szinusz jel).
Matematika tesztek: Használható, nem túl friss aggyal most ~80% sikerült.
Színlátás teszt: Ez már egyedi probléma, nekem csak egy "Hááát..."-ot dobott ki. Hááát pont eltalálta hogy színtévesztő vagyok. Monitorfüggő is, meg szemfüggő is...
IQ teszt: Mókás, el lehet vele lenni.
Reakcióidő Tesztek: Átlagos lett, 0,3 a reakcióidő, 36pont a másik teszt eredménye.

Harrrr!!!!

(#10) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

45 kattintás, 0.2-és átlag... és mindig szar voltam fps-ben :B

...csak én vagyok helikopter?

(#11) JoeYi


JoeYi
őstag

hmm, 10 hónap kihagyás után sikerült 5:14 alatt, nemtudom segít-e ilyen távolságból a memória, tudatosan nem emlékeztem, de vajon tanultan, vagy tudat alatt?

[ Szerkesztve ]

(#12) Huma


Huma
addikt

http://www.egopont.com/iq/result.php?lang=hu&goods=18&min=5&sec=32

Ha a 18-as számot bizergáljátok a linkben akkor tudjátok változtatni az eredményt. 18 a maximum.

Nekem minő véletlen pont a maximum jött ki. :DDD

Itt a bizonyíték is:

Nekem reakcióidő 0,18 lett.

Másik asszem 36 pont.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) Norman96000


Norman96000
újonc

reakción 1.8 al fps pro??? :S nekem az átlagom 1.54 De vannak fps-be nálam sokkal jobbak!

Akkora paraszt vagy a busz kétszer tankol mire beérsz a városba! xD

(#14) nem_tom


nem_tom
őstag

IQ: 8 perc 15 mp. 18/15 és 110. Szerintem erős túlzás. :U
Legjobb Reakcióidő: 0,245 Ez azért a reflexeimet nem tükrözi.
Látás: 90%
Hallás: Coming soon... vagyis holnap.
Matek: Ehhez túl gyenge az angol tudásom.

[ Szerkesztve ]

(#15) nem_tom válasza nem_tom (#14) üzenetére


nem_tom
őstag

Reakcióidő: 1. 0,242 (javítottam :D ) 2. 32 pont.
Hallás: 20-tól 20 000Hz-ig mindent hallottam. Ez mit jelent?

(#16) nem_tom válasza nem_tom (#15) üzenetére


nem_tom
őstag

Szerk.:
Reakcióidő: *2. 34 pont.

(#17) kmisi99


kmisi99
addikt

Na a színeket jól látom 21S alatt mindet eltaláltam :DDD

(#18) kmisi99


kmisi99
addikt

Jee az IQ.m 120 lett 6 perc alatt. A matekost sajnos nem tom megcsinálni mert angolból nem a legjobb vagyok :((( A hallásom meg 100% mindent hallok :)) A reakció időm meg 0,30000

[ Szerkesztve ]

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

semmit, ahogy Ndruu már írta nagyon messze van a valóságtól én örülök ha a 16-17et meghallom és az is kurvajónak számít(itt én is meghallottam a 20-at...), egy idősebb ember a 14-et is alig hallja.
az iq teszt kb. a huszadrésze egy rendesebb iq tesztnek.

(#20) Csemike


Csemike
csendes tag

Na, 16-ot találtam el az íkúsban. :D A reakcióidőm 0,275, a pozicionálás 31 pont, a hallásom rendben van, színtévesztő nem vagyok, sose voltam, csókolom. :)

(#21) kmisi99


kmisi99
addikt

Amikor iskolába volt hallásvizsgálat ilyen elég komoly cucc volt kb szart se hallottam csak úgy össze vissza integettem :D aztán jól eltaláltam és mondták tökéletes a hallásom :D

(#22) Gergő_ válasza Samus (#7) üzenetére


Gergő_
őstag

hehe sorry, de utóbbi :))
10$
nem szabad összevonni úgy a kettőt, volt pénze rá és kész még keresett is rajta, a nyereség pozitív

(#23) nem_tom válasza kmisi99 (#21) üzenetére


nem_tom
őstag

Nekem ott is tökéletes volt. :)

Amúgy érdekes hallásom van, nagyon kifinomult, mindent maghallok, de valahogy a szavak mégis gyakran összefolynak. :U

[ Szerkesztve ]

(#24) Phvhun


Phvhun
őstag

Aki akar valódi IQ tesztet irni, az [ide] nézzen be.

Amik neten iq tesztnek vannak kirakva, azok csak annak hazudják magukat. Kivétel nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.