Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) távcsőves


távcsőves
senior tag

Óó, köszi a leírást, hasznos!

(#2) JoeYi válasza távcsőves (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

szívesen :) Az akció még tart, bár már ritkulnak az elérhető méretek, de érdemes szétnézni.

Ja és ami kimaradt: visszaküldésnél nem kell indokolni, de lehet. Elbírálásnál pedig semmilyen interakcióba sem kellett lépnem velük, szóval nagyon gördülékeny volt.

(#3) joey04


joey04
titán

szemeztem már a bolttal, köszi a tapasztalatot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Digital


Digital
addikt

Én kétszer rendeltem tőlük, az első cipőnél 15k-t spóroltam!
Gyorsak, pontosak, csak ajánlani tudom őket!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) UnA


UnA
Korrektor

Pont az ilyen történetek miatt nem ér sokat az online cipővásárlás, mert egy ismeretlen modell esetén nagy eséllyel nem lesz jó a méret. Persze egy bevált gyártó cipőivel már kevesebb gond van.

(#6) Digital válasza UnA (#5) üzenetére


Digital
addikt

Az első cipő amit tőlük vásároltam egy Asics GT-2000 futócipő volt.
Szaküzletben ajánlották, de ott 45k lett volna az ára, nagyon beleszerettem, gondoltam majd összespórolom az árát. Párom ajánlotta az ecipo-t, ott kedvezőbb áron meg is vettem a csukát. Persze tudtam mekkora méretet szeretnék.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) Lauda


Lauda
félisten

Köszönöm a tippet és a bemutatót!

Esetleg nem ismersz olyan oldalt, ahol biztonságosan lehet rendelni/vásárolni márkás eredeti (adidas, nike stb) melegítőket, ruházatot?

[ Szerkesztve ]

(#8) Lauda válasza Lauda (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Közben látom van nike store , innen gondolom csak eredetit küldenek és ingyenes a szállítás.

(#9) Lauda


Lauda
félisten

Helló!

Olvasom az ecipo-n, hogy 30 napig ingyenesen vissza lehet küldeni a dolgokat. Ezt próbáltátok már? Ha 9990 forint felet vásárolunk, ingyenes a kiszállítás. Na most ha a visszaküldés is ingyenes, akkor kockázat nélkül lehet próbálgatni.

(#10) Alvin76


Alvin76
tag

Ezért kell előtte felpróbálni cipőboltban, aztán megrendelni...2 hetente biztos van valami kupon, akció stb....
ami a playersroomban 30000e Ft, azt az ecipőn 20000ért meg lehet venni...

(#11) dugo_ válasza Alvin76 (#10) üzenetére


dugo_
veterán

Ez tök jó, aztán majd nézel 5-10 év múlva, hogy bezárt az összes cipőbolt bevétel hiányában... ;]

(#12) Alvin76 válasza dugo_ (#11) üzenetére


Alvin76
tag

Te fizetsz 30% felárat csak azért, hogy jó fej legyél?

Sőt, feleségem Nike Vomero futócipője sportboltban 43000Ft Sportsdirect-ről 23000Ft.. ez konkrétan majdnem a fele.

változnak az üzleti modellek..
20 évvel ezelőtt mindenki szidta a multikat, (tesco, mediamarkt, plázák.. ) hogy a kiskereskedőktől elveszik a lehetőséget... most meg a webshopokkal van ugyanez...
az élelmesek bemennek megnézik a TV-t, és megrendelik a neten.

Ruhából, cipőből tudom a méreteket, műszaki dolgokról meg inkább már teszteket videókat nézegetek, időt és pénzt spórolok..

Szoktam boltokban is vásárolni, nem vagyok fillérba**ó, de ahol 10-20 ezret tudok spórolni, esetleg nagyobb a szín/méret választék, lelkiismeret furdalás nélkül lépem meg az előzőekben leírtakat.

(#13) dugo_ válasza Alvin76 (#12) üzenetére


dugo_
veterán

Félig viccesen arra próbáltam célozni, hogy ezzel a mentalitással később tényleg nem lesz hol felpróbálni a cipőt, megnézni a tévét, mert nem marad fizikai bolt talpon.

Nyilván sarkítás, mert ezt a termékkategóriát mindenki vásárolja, így nem egy rétegigénytől függ a boltok fennmaradása, ugyanakkor ennek a tendenciának a következményeit meg lehet nézni a budapesti kerékpárboltok példáján.Tömegével bezártak, a maradéknak pedig minimális az árukészlete, mert a "bemegyek felpróbálni, majd megrendelem online" emberek nem termelnek nekik elég bevételt.

(#14) Lauda válasza Alvin76 (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Megnézném ha nem lennének üzletek hol próbálgatnál ruhákat, méreteket, színeket, ruha összeállításokat. Ja sehol. Az pedig, hogy bemész és ott van előtted a ruha, az pénzbe kerül. A kínálat, az üzlet, az alkalmazott, a fűtés, a többi apróság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.