Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

végülis azóta ágyból ruby on railsezek, szóval már majdnem hálás vagyok :D

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

válasz: sok az idióta

Amúgy, ha már van verda, akkor miért nem repesztettél azzal tovább? :)

[ Szerkesztve ]

***

(#3) CptMisi


CptMisi
őstag

én egy hetet voltam Londonban, mindenki emlékezhet a robbantási kísérletekre, és a sikeres robbantásokra tömegközlekedési eszközökön, és valakinek kedve támadt felhívni a rendőröket azzal, hogy az Oxford Street-en bomba fog robbani, a hatás várható volt: 5-6 tűzszerész kocsi, fél Oxford street lezárva, ezen mi a vicces? ha a jobbik esetet is vesszük, és nincs bomba, baromi nagy veszteség minden lezárt boltnak akár fél óra is, mert hatalmas a forgalom arrafelé, így is keletkezik anyagi kár, nem kell, hogy felrobbanjon a boltja....

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4) kételkedem


kételkedem
addikt

Sokan azt gondolják, hogy ez csak csínytevés, holott ez a közveszéllyel fenyegetés. Bár nem ez a gyakorlat, de akár 2-5 év börtön is kiszabható rá.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) BITBOYS válasza kételkedem (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

A ilyen ember csak akkor értené meg tettét, ha a családját vagy szeretteit riogatnák meg így.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) JoeYi válasza ollie (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

Budapesten élek/dolgozok, de hétvégére hazaugrottam szüleimhez szülinapozni, zöldellő kertben lábat lógatni, és az ő kocsijukkal tepertem ki vasútra, meg vissza... :)

Ilyenkor lenne jó saját gép, de Budapesten nagyon nem szimpi a kocsitartás, meg a belerakott pénz is "meghal" profitabilitás szempontjából :)

(#7) Wolverine válasza JoeYi (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A húgom szerint nem csak a vasút kapott ilyen telefont, hanem egyúttal az Ady téri buszpályaudvar is... :U Ez így együtt fincsi.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) CptMisi válasza Wolverine (#7) üzenetére


CptMisi
őstag

ha nincs bkv/máv sztrájk, van bombariadó :F biztos valami taknyos 3.-os, aki azt akarta, hogy ne érjen be a tanára :Y vagy valami kemény :U esetleg hülye simán (másik 2 esetben se normális...)

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#9) JoeYi válasza Wolverine (#7) üzenetére


JoeYi
őstag

jaja, totális blokkolás Szombathely ki/be menő forgalmán :)

(#10) CptMisi válasza CptMisi (#8) üzenetére


CptMisi
őstag

persze bkv-t helyi tömegközlekedésre értem :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11) Thunderzolee

Egyszer nálunk is volt a suliban.
Szombaton kellett bemenni bepótolni a kieső órákat. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.