Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Hát... Nehéz erre értelmesen reagálni. Nem az ideg miatt, és nem is azért, mert nem érdekel. Egyszerűen ez már olyannyira egy szánalmas generáció, hogy nem nagyon lehet mit mondani (kinek nem inge...). Még azt sem nagyon lehet rájuk mondani, hogy kamaszodnak, még nem érett a gondolkodásuk. Az nem itt kezdődik. Ami főleg sokkolt, az a videóban szereplő nem kamasz korosztály. Ott van az az emlős (nőnek ilyet nem hívok), aki még adja is a fia alá a lovat, és reagál a "szúrnálak" nevű okosságra. Igazi szülő... Aztán majd csak néz, mikor esetleg a gyereke agyonveri, mert kell a pénz bulira, stb. A másik ez a Kancsó -tudom, hogy Dancsó-. Ránézésre 20 éves rég elmúlt. Ennek ellenére nyilvánosan anyázik, és ez viccesnek van beállítva. Hát tényleg, majd leestem a székről, úgy -nem- röhögtem.

Többen is mondták már, én is mondom: Be kéne vezetni, hogy csak egy bizonyos szintű intelligenciaszint felett tudjon bárki is internetet használni. Hasonló kéne a gyereknevelésre is, bár ez már talán egy kissé durva. De az ilyenektől, mint az említett "anyuka", simán elvenném a gyereket. Ha saját magával nem bír, akkor a gyerekből sem lesz egy épeszű ember. Mondjuk ez meg a gyereknek ártana.

Egyébként megragadnám az alkalmat egy kis játékra. A feladat: Nézni kell a videót, de a hang nem lehet levéve, és nem nézhetsz máshová. Aki a legtovább bírja megállítás nélkül, az nyer. Én 2:02-nél meg kellett állítsam.

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.