Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166) Kobe válasza dabadab (#165) üzenetére


Kobe
veterán

szted hülyeség, szerintem a véleményem és személyeskedés amit írtál :) amit úgy általában nem veszek föl.

Hogyan kapcsolódik a honvágyhoz ? Hát, szerintem manapság a mi kis országunkban jelenleg olyan helyzetek uralkodnak, hogy azért maradni felesleges. legalábbis aki komolyan gondolkozik a külföldre távozásban - még ha időlegesen is - szerintem nyugodtan vágjon bele. Nem árt, ha világot lát az ember. Csak egy furcsa magyar mentalitás, hogy amikor nem voltunk EU-s tagok, akkor azért sírtunk, hogy engedjenek a zsírosbödön közelébe minket is, magyarsággal nem nagyon törődve. Aztán amikor unió van, lehetőség, akkor meg hirtelen mindenki a magyarsággal jön, meg a honvággyal. Azért meg szerintem - nem érdemes éhen dögleni.
A honvágyat meg túl lehet élni. Őseim úgy vannak külföldön, h faterom pl évente jó, ha egyszer hazajön. Bevállalta. 6-7-8x akkora fizetésért, 50 év fölött. Már eleget látott itthon. Aki meg fiatal, menjen, az még eleget láthat majd itthon, ha akar. Mert nem hiszem, hogy van olyan ember aki erre a mostani időszakra nagyon emlékezni akar.
Körülbelül így kapcsolódik

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.