Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Nekem hozott 5-10% pluszt elég sok helyen. :K

(#2) snecy20


snecy20
veterán

Közröhej hogy az nVidia szervere milyen lassú tud lenni. :-/

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) Trailblazer válasza snecy20 (#2) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az még inkább, hogy korábban mindenkinek ilyen 15 meg 32 MB méretű csomagokat kínált fel. Következésképp korruptan kerültek fel a telepítők, több helyütt olvastam a problémáról.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4) b. válasza Trailblazer (#3) üzenetére


b.
félisten

aztán ezt hol és mikor ?mert nekem konkrétan majd 400 megát szippantott le.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) bobalazs válasza b. (#4) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

537 mb szed le a gf. exp. jelen pillanatban.

(#6) Shing


Shing
őstag

Az tök jó, hogy ilyen madvr-es hibák is eljutnak hozzájuk és kijavítják.

(#7) twollah1976


twollah1976
őstag

Kivancsi vagyok, hogy mikor adjak ki a hotfis drivert ami ennek a drivernek a hibait javitja ki.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) b. válasza bobalazs (#5) üzenetére


b.
félisten

Lehet hogy annyit, nem tudom pontosan ,de nem 15 vagy 30 megát.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) b. válasza twollah1976 (#7) üzenetére


b.
félisten

mekkora beszólás, még egyetlen egy driver hírnél sem olvastam ezt...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) core i7 válasza b. (#9) üzenetére


core i7
addikt

:DD :DDD :Y :C :C :C :C

+1hsz all közelebb PH! addikt ranghoz

kb minden drivernél elhangzik xd

[ Szerkesztve ]

(#11) twollah1976 válasza b. (#9) üzenetére


twollah1976
őstag

Az uj driver megjelenesekor mindig az az elso gondolatom, hogy felrakjam vagy varjak inkabb a hotfixre.

Azt meg tenyleg nem ertem, hogy minek hotfix driver, nem lenne egyszerubb egy picivel magasabb verzioszammal kiadni a hotfix drivert?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) b. válasza twollah1976 (#11) üzenetére


b.
félisten

Miért milyen sűrűn találkozol hotfix driverrel? idén volt egy + tavaly volt egy májusban. [link]

Azért elég sok kártyagenerációt, operációs rendszert, szoftvert és szolgáltatást kell karbantartani, folyamatosan változik minden.
Folyamatosan frissíteniük kell a drivereket hol a Windows aktuális verziójához, hol az éppen érkező új játékokhoz, az új hardverekhez satöbbi.Azért elég sűrűn dobálja Nv az új hardvereket mostanában..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Archttila válasza Shing (#6) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen hálás koszonet a doom9 forumos sracoknak akik folyamatosan nyoszogatjak az egyik belsos NV emberket. :D mert amugy magasrol szarik a HTPC-re. :) az NV! 2 kepernyos rendszereknel mar honapok ota stuttering gondok vannak... (most /pill nincs)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14) Trailblazer válasza b. (#8) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem konkrétan 32 megát akart leszedni, úgyhogy személyes tapasztalat. Azért már külön elnézést kívánok, hogy nem tudok screenshotot produkálni a hitetlenkedésed eloszlatásához... :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#15) twollah1976 válasza b. (#12) üzenetére


twollah1976
őstag

Volt mar 2015-ben, 2016-ban, nem csak az elso oldalt kell nezni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) M.T. válasza Trailblazer (#14) üzenetére


M.T.
senior tag

Ne aggodj nekem is kb 20 ad szorra szedte le a jót volt 11,30,75,112,205 megás file om is elötte...

[ Szerkesztve ]

(#17) Phoeniҳ


Phoeniҳ
tag

Aki Rainbow Six Siegezik ne telepítse a drivert! Nem láttam még olyat, hogy "Removed from the game corrupted memory" az elmúlt 4 év alatt mióta Siegezek. Újratettem a játékot , valid files mindent. Aztán kiderült ez a driver okozza. Visszatettem az előzőt és minden ment szépen. Valamiért Cheatnek érzékeli a Battle Eye ezt a drivert.

[ Szerkesztve ]

(#18) snecy20 válasza M.T. (#16) üzenetére


snecy20
veterán

Szintén. Órák alatt sikerült csak leszedni többszöri nekifutásra az nV szerveréről.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#19) BiP válasza twollah1976 (#15) üzenetére


BiP
nagyúr

Most az, hogy nagyságrendileg évente van egy, max. 2 hotfix, ami nem a normál driver update-ek között jön ki, az szerintem nem akkora probléma, gyakorlatilag elenyésző gyakoriság.

Én inkább azt várom, hogy mikor lesz inkrementális update. Hogy ha mindig frissen tartom a drivert, akkor ne szedjen le mindig 500Gigákat, csak mert hozzáadtak 3 profilt, meg frissült pár dolog a driverben.
Elbírja a net, nem is az, csak tök felesleges az 500-ból ugyanazt a 499MB-ot leszedni, meg telepíteni, ami nem változott semmit. Úgyis atomlassú a telepítés folyamata, még tartalomellenőrzéssel is gyorsabb lehetne.
Főleg most lenne értelme, amikor az nv szervere nem is bírja a terhelést.

[ Szerkesztve ]

(#20) sb válasza BiP (#19) üzenetére


sb
veterán

Ez főleg amiatt bosszantó, hogy leteszi az install csomagot vmelyik win könyvtárba. És elég sűrűn jönnek a friss driverek ahhoz, hogy az ember találjon 4-5db 500mb-os csomagot a C-n mikor elfogyott a hely. :)

(#21) Puma K válasza core i7 (#10) üzenetére


Puma K
veterán

:N

twollah volt már PH! nagyúr csak a bácsi valahol és valamikor rossz fát tett a tűzre aztán beszürkült.

Tud vicceseket is írni. Korábban használtam aláírásként valami sikítozós lábrázós szöveget amit ő írt valami programmal kapcsolatban, de már nem emlékszem teljesen az egész mondatra.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ma kikerült a Dell support oldalra is egy új GeForce driver, de az még csak 419.72 ...

(#23) b. válasza twollah1976 (#11) üzenetére


b.
félisten

jah az más, valóban évente egy hotfix valóban kemény, bocs. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) Fandango válasza Archttila (#13) üzenetére


Fandango
veterán

Szerintem inkább a madVR készítőjének, aki kapcsolatban áll azzal a bizonyos nVidiás emberkével. ;)

(#25) #07746304


#07746304
törölt tag

Displayportra csatlakoztatott LG 27M59G IPS Gaming Monitor aktív G-SYNC mellett MSI GTX1060 ARMOR 6G OCV1 videókártyával néha pillanatra elsötétül a kép. Valaki nem tapasztalt ilyesmit?

(#26) Kean_Sorbo válasza #07746304 (#25) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem is volt, csak DELL monitorral (Zotac 1070). Átállítottam a bemenet kiválasztását fixen display-re, azóta hála nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#27) #07746304 válasza Kean_Sorbo (#26) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nálam a DDU kezelés oldotta meg :)

(#28) bobalazs válasza twollah1976 (#7) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Eszembe jutott a hszed.j
De MENNYIRE neked lett igazad!
Az röhög ugye aki a végén nevet!
Mert valóban hibás néhány esetben ez a driver, magas cpu terhelést okoz néhány esetben.
Többet között nálam is, tegnap fedeztem fel a hibát.

Itt a hotfix hozzá.

(#29) BiP válasza bobalazs (#28) üzenetére


BiP
nagyúr

Teszem fel én is, mert nálam videólejátszásnál néha akadozott, mint amikor elfogy alatta a gép, ami egy Skylake i7 esetében normál esetben nem igazán indokolt. Bár nem néztem utána, de én is a driverre gyanakodtam, mert a legfrissebb driver óta jelentkeztek a gondok.

[ Szerkesztve ]

(#30) bobalazs válasza BiP (#29) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nekem muszáj volt clean installal újratelepíteni, akkor még nem tudtam a hotfixről; az megoldotta.

(#31) BiP válasza bobalazs (#30) üzenetére


BiP
nagyúr

Pedig én mindig clean installal rakom fel a drivereket, mégis jelentkezett a hiba.

(#32) bobalazs válasza BiP (#31) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Régebben olvastam hogy két csapat dolgozik a drivereken, azt nem tudom hogy még ma is így van ez. Így aztán belekavarnak egymás munkájába, én ezzel magyarázom hogy hol ez hol az nem működik rendesen.

(#33) Truman válasza Phoeniҳ (#17) üzenetére


Truman
senior tag

Köszi. Jó hogy megtaláltam a hozzászólásodat. :D Keresztfiamnak is gyengélkedett az új driverrel a Rainbow Six Siege. Mivel videokártya csere, meg SSD upgrade után újra lett telepítve a Windows 10. Mindenre gondoltam csak erre nem. Régebbi driverrel minden OK.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.