Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Tv-n hogy lehet firmware-t frissíteni?

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ne felejtsük el, hogy a többségnek nem nagyon hiányzik még ma sem a sokféle HDR szabvány támogatása. Szóval talán késtek, de a vonat is késett így még el tudták érni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) adm válasza #06658560 (#1) üzenetére


adm
őstag

Menüben bekapcsolod hogy keresse, és jelentkezik ha van. Tavasszal a 4 éves panám jelentkezett hogy frissítene.

16core - 32thread - 64gb

(#4) #72042496 válasza adm (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Plusz az offline alternatíva, hogy kiírja az ember pl. egy pendrive-ra, és USB-n frissít. (De a netes szerintem egyszerűbb.)

[ Szerkesztve ]

(#5) rsf válasza adm (#3) üzenetére


rsf
senior tag

Az enyém is!
Pedig 2hónap múlva lesz 5éves.. :)

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#6) adm válasza #72042496 (#4) üzenetére


adm
őstag

Na az régen pl. nem volt a pana erőssége. Mindenféle ftp szervereken, átláthatatlan struktúrában, kellett keresgélni. Talán a hoteleknek szánt vagy láncoknak gyártott fw verziókkal lehetett volna játszani.

16core - 32thread - 64gb

(#7) #72042496 válasza adm (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Oh, ezt például nem tudtam. :)

(#8) Gabesz84 válasza adm (#6) üzenetére


Gabesz84
őstag

Mennyire régebben? Nekem 2012-es pana tv-m van, simán online frissít(ett amíg volt frissítés).

(#9) #72042496 válasza Gabesz84 (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ő is azt írta, hogy online simán ment. A letölthető fájlt volt macera megtalálni.

(#10) rsf válasza Gabesz84 (#8) üzenetére


rsf
senior tag

Én azon lepődtem meg, hogy 4év szünet után egyszer csak jött egy frissítés a TV-mre..
Meglepődtem de azért jól esett. :)

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#11) adm válasza Gabesz84 (#8) üzenetére


adm
őstag

2014-es modell, igen a tv nagyon flottul megoldja magának. Az offline frissítéshez szükséges fw beszerzése volt a problémás.

16core - 32thread - 64gb

(#12) Lt.Glove válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


Lt.Glove
csendes tag

Ugyanezzel a hasonlattal élve, az egy dolog, hogy késett a vonat, de jelenleg, csak a mozdonyvezető tudja, hova megy, az utasok egy része pedig csak a közértbe akart menni kenyérért, és nem is értik, hogy miért ülnek vonaton.

(#13) Z10N


Z10N
veterán

A japan oldalon kell keresni az offline FW-ket. Latom meg az ujabbaknal is BSD-t hasznalnak.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#14) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Gondolom véletlenül sem azért vártak eddig, hogy a türelmetlenebbek televíziót cseréljenek és lehetőleg tőlük is vásároljanak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) nap


nap
addikt

Legalább kiforrta magát mostanra a technológia.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.