Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyrel


Tyrel
őstag

Kapható ez nálunk bárhol?...

Turenkarn

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Jók ezek a komolyabb Wraith hűtők, kár hogy nálunk alig kapni... vagyis horror áron. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#3) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Bárki használja egy 2700X-hez a gyári hűtőt huzamosabb ideig?

Egy 100K feletti procihoz csak veszek már valami "rendes" hűtést is.

(#4) Abu85 válasza antikomcsi (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Használják bizony. Bizonyos, gaming piacot célzó OEM-ek a Wraith Max és Prism hűtőt használnak AMD-re, mert egyszerűen nem jobbak még a drágább 3rd party megoldások sem. Ezek amúgy eleve Cooler Master tervezésű hűtők, az AMD licenceli őket, hogy gyárthassák. A Cooler Masternek ez nyilván ott éri meg, hogy elég komoly fix pénzt kapnak, miközben a 3rd party hűtők piaca döglődik, amire nyilván rásegítenek azzal, hogy a "rendes" hűtéshez hasonló minőségűt terveznek megrendelésre, gyári csomagoláson belülre.
Nem véletlenül hozta amúgy külön is forgalomban az AMD Wraith hűtőket. Az olcsóbb Ryzenek esetében főleg ezekre cserélik a Spire típusú megoldásokat. Eredetileg nem hittek benne, hogy ebben ekkora üzlet lesz, de most már nagyüzemben tolják. A Cooler Master meg nyilván örül, mert még több pénz üti a markát a licenc által.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) #16820480 válasza Abu85 (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk még a venti hangján kicsit dolgozhatnának, mert elég kerregős szegény Wraith.

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Meretek, zajszint vagy valami?😂

(#7) AxBattler válasza Abu85 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Azért a 15k HUF-os ár elég durva külön a Wraith-ért, főleg ha a ventit is cserélné rajta az egyszeri júzer.

Akkor már inkább veszek egy komolyabb Phanteks, vagy Noctua hűtőt...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) Abu85 válasza AxBattler (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A piac nem így működik. A Wraithnak nagyon el van találva a világítása. Különösen a Prism RGB-je. Kompatibilis mindegyik alaplapi megoldással, és ez húzza nagyon az eladásait. A többiek nem gondoltak arra, hogy ez mennyire fontos tényező, amikor ömlik az RGB-hype. A Noctua és a Phanteks például egyáltalán nem ült fel erre a vonatra, pedig az a helyzet, hogy jelenleg ez generál eladásokat, bármennyire is szomorú. Világítás nélkül a Wraith valószínűleg egy tucattermék lenne, de a Prism az RGB-vel nagyon betalált.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) paprobert


paprobert
senior tag

Teljesítményre biztos elegendő, de a kompaktságnak legtöbbször zaj az ára.

Illetve személy szerint nem szeretem a forró levegőt az alaplapra fújatni...

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#10) solfilo válasza #16820480 (#5) üzenetére


solfilo
veterán

Jó nagy a kavarás egyébként, Van 5 meg 7 lapátos is. Előbbi elvileg halkabb.

AMD oldalán 7 lapátosok vannak:

De itt pl 5 lapátos van a fotón.

Jó lenne rendet tenni a témában. :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#11) AxBattler válasza Abu85 (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát köszi. A sima, RGB nélküli Wraith Max-nak lehetne viszont normálisabb árazása...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#12) #92006144 válasza paprobert (#9) üzenetére


#92006144
törölt tag

"nem szeretem a forró levegőt az alaplapra fújatni"
Ennek a mentalitásnak csak a lapgyártók örülnek, mert a toronyhűtések egyáltalán nem adnak légáramot a tápellátásnak. Szóval pont a hírben is szereplő gyári hűtés jobb hosszútávon az alaplapnak.

(#13) #16820480 válasza solfilo (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Na igen. Meg ezek nem is olyanok, amin annyira egyszerű lenne ventit cserélni sajna. Pedig amúgy elég lenne a gyári nekem is simán.

(#14) DanD88 válasza Abu85 (#4) üzenetére


DanD88
tag

Vagy mégsem fogyott olyan jól 50 dolcsiért és most valahova el kell sózni?

antikomcsi (#3) - tehetsz a ryzenekre bármilyen gyártótol bármilyen hűtőt, az eredmény OC-ban max +100-200mhz lesz a gyárihoz képest, így is megérti kiadni 15+k-t, még akkor is ha éppenséggel 100k volt a proci?

(#9) paprobert az alaplap tápellátása üzemi hőmérsékletének a felső határa 125-150 fok. Ennek egy jelentős részét az alaplapban lévő réz vezeti el. Ha kap egy kis 40-95 fokos "hideg" levegőt hálás lehet, Főleg hogy a 40-95 fokos légmozgás is jobb mintha egyáltalán nem lenne légmozgás körülötte.

(#15) Lacc


Lacc
aktív tag

Na, pont egy honapja vettem 2700-at azzal a rossz gyari hutojevel, erre kiderul, hogy ingyen adjak oda masnak a Wraith Max-ot. Megyek reklamalni. :DDD

(#16) solfilo válasza Lacc (#15) üzenetére


solfilo
veterán

"A MAX csomagok részeként viszont csak 20-30 dollár közötti felárra lehet számítani" :)

solfilo

(#17) Looserke


Looserke
őstag

Lehet ezt a csomagot valahol is kapni Magyarországon?

(#18) paprobert válasza #92006144 (#12) üzenetére


paprobert
senior tag

(#14) Ideális esetben a ház ventije keringeti a szobahőmérsékletű levegőt, ami a VRM-et is éri, nem pedig a hűtőbordáról leszakadó 70 fokos levegővel pácoljuk tovább.

Persze csak ideális esetben. Egyébként közel mindegy.

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#19) Goblin12 válasza Abu85 (#8) üzenetére


Goblin12
őstag

Én nem régen vettem Noctua-t direkt azért mert nincs rajta RGB és az egyik legjobb hűtő, és komolyan ha a CM csak az RGB miatt tudja eladni a CPU hűtőt, akkor úgy kell nekik. Remélem a dobozra rávan írva, hogy RGb miatt a CPU gyorsabban számol. :(

(#20) Lacc válasza solfilo (#16) üzenetére


Lacc
aktív tag

Igen, es en megvettem kulon 40 dollarert. (Ez az internet szolgaltos fele akcio, a regi ugyfelnek magas aron, ay ujnak olcsobban, nesze neked huseg).

Egyebkent jo, ezert az arert talan van jobb is. De gond nelkul betudod epiteni - Azonos aru Noctuahoz, Be Quiethez kepest - aki mar reg szerelt annak is konnyu betennie, nem kell merecskelni, szamolni.- , nem utkozik a ramhoz, nem magas, utobbinak az az elonye, hogy alacsonyabban van a sulypontja is, nem nehez, nem terheli az alaplapot.
A 2700-as csak egy 65wattos proci, nalam alapalapotban 35fokos a cpu, 50%-100% terhelesnel 40-50fokos.
Ezaltal a zajszintje is alacsony - egy gtx 1080 tarsasagaban es egy nagyon forro nvme mellett - igaz mesh hazban meg 5db haz venti is forog pwm-ben. Igy a levego aramlas is sokat segit.

Tipp: Phantek es Fractal Design ventiket cserelni kell amit kap az ember a hazhoz, eszmeletlenul hangosak. Eleinte azt hittem hogy a gtx vagy a wraith max huto volt ilyen hangos, de kivettem a fractal design ventijet es mennyien halk lett, terheles alatt hangosabbak, de akkor is szepen duruzsolos hangja van igy a rendszernek.

(#21) Geller72


Geller72
veterán

Semmi nagy durranást nem látok ebben a hűtőben.... Főleg nem annyit, amennyit elkérnek érte...
Akik alulfeszelnek, nem húzogatják a procit, azoknak a sima gyári is jó, akik meg igen azok úgy is mást vesznek ár egyből. Csak ezért nem fognak sorban állni, hogy 20-30 dodóért többért vegyék meg a procit.

"A MAX csomagok részeként viszont csak 20-30 dollár közötti felárra lehet számítani, és ilyen áron hasonló hatékonyságú alternatívát nem lehet találni utólag"
-Ebben sem lennék azért annyira biztos..lásd első bekezdés első mondata. Pár darab headpipe, és ennyi. :U

(#22) scarabeus86


scarabeus86
tag

R5 2600-at tervezek venni félpasszív 3rd party hűtővel, de ha X-hez ilyen gyári hűtőt adnak, akkor azt veszem inkább, kivéve ha nagyon hangos. RGB hidegen hagy.

(#23) crazykid83 válasza paprobert (#18) üzenetére


crazykid83
csendes tag

Jaa, hogy a 90+ fokon üzemelő VRM-eknek a 70-es levegő már pácolást jelent?
Én használtam mindkét hűtőfajtát, a ház ventije az ég világon semmit nem segít a VRM-ek hűtésébe, ellenben az a 70 fokos luft igen...

Más tészta, hogy szükség-e van egyáltalán (extra)hűtére a VRM-eknek.

(#24) Lacc válasza Geller72 (#21) üzenetére


Lacc
aktív tag

Wraith Max halkabb mint a Wraith Spire - gyari amit adnak hozza. Nincs mero eszkozom, de fullel hallani a kulonbseget, nem eget rengeto, zart hazban nem hallani, de ha racsos a hazad akkor jol jon. Ezt a kulonbseget tapasztaltam. (Meg nalam a fesz, automatara van allitva)

(#25) kago akira


kago akira
tag

Nekem a 2600Xhez Spire volt adva de abból az 5 lapátos nem pedig a 7es. nekem a legnagyobb bajom az volt hogy maxon is kevés volt a venti fordulatszáma mert simán még 3-400at rá lehetettvolna még adni mert olyan siri csendben volt a hütő.

Ez a wraith, meg max is jó lenne 5 lapátosban :)

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#26) D.Va


D.Va
senior tag

Sajna a Rizsa 5 2600-hoz csöves hűtő járt (persze az is jól hűt), de ha lett volna eleve Wraith Max kiadás akkor biztos azt veszem és nem kellett volna +15k-t kiadnom pofásabb hűtőre... (PC mod folyamatban azért kellett csinosabb hűtő mint a csövi Wraith Spire... :B

Végül MasterAir G100M, avagy az UFO lett belőle :P

[ Szerkesztve ]

(#27) Fred23 válasza AxBattler (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Aprón szokott lenni Max/Prism 5k-ért, én már a harmadikról maradtam le. :DDD

(#28) #16939776 válasza paprobert (#18) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha nincs kényszerhűtés (áll a ventilátor vagy 65C° van a dobozban), akkor lehet 70C°-os a levegő ami a bordáról jön. :U

(#29) AxBattler válasza Fred23 (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi a tippet! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#30) MSI.Navi válasza paprobert (#18) üzenetére


MSI.Navi
tag

A proci hűtő max 50 fokos levegőt fúj a 80-90 fokos VRM -re, abszolút jól hűti, saját tapasztalat, a ház venti neked soha az életben nem hűti a VRM -et pláne ha nincs rajtuk borda.

(#31) Locutus


Locutus
veterán

Egy jó Fop32, az kéne hozzájuk.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32) CsyGaBiKa válasza Abu85 (#8) üzenetére


CsyGaBiKa
csendes tag

A led, RGB témára egy kis gondolat. Régebben is voltak ezek a fényárban úszó gépek, fénycsöves időszak. Akkoriban még úgy egy picit felnéztek rá, tehetősebbek vásároltak ilyen cuccokat. Most meg szinte "utána dobják", tukmálják mindenfelé az RGB-t, bárki hozzájuthat. És ebben látom azt a dolgot, hogy ennyire lefitymálják, ezeket az egyébként jól kinéző alkatrészeket. Ha már nem csak az elit teheti meg, akkor új divat kell, mert nem tűnnek ki. Egyébként én haszontalannak tartom, mert wattokat égetnek a szépség oltárán.

Lassan veszedelmesebb kifejezés a Gamer piacon RGB-t neki!, mint az "Atomot neki!" :D

U.I.: Alpenföhn Brocken 3 az igazi.

(#33) #07746304 válasza AxBattler (#7) üzenetére


#07746304
törölt tag

Azt kérdeném meg, hogy ez felveszi e a versenyt egy Be Quiet! Pure Rock! típussal?

(#34) turistakolbi válasza #07746304 (#33) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

wraith max 125W TDP. a Pure rock 150W papíron nem.

https://www.twitch.tv/muerte188

(#35) imibogyo válasza paprobert (#18) üzenetére


imibogyo
veterán

Ideális esetben a ház ventije keringeti a szobahőmérsékletű levegőt
Már ha van... Sokakat nagyon zavar a ventik zaja. A gépeimben átlagosan 3 darab venti található (proci + dVGA + tápegység), a kisebb teljesítményűekben (i3-i5 + mondjuk egy GTX750Ti), vagy a vízhűtéses gépeimben meg talán 1 darab (tápegység), vagy annyi sem (és ezek közül is van ami már 6 éves és köszöni szépen jól van).

a hűtőbordáról leszakadó 70 fokos levegővel pácoljuk tovább
Ha neked a bordáról 70 fokos levegő "szakad le", akkor ott hatalmas bajok vannak... A procid magjai ebben az esetben már 90 fok körül járnak. Az adott esetben 70 fokos levegő pedig még hűvös is a VRM alkatrészeinek, mert a 100 fokon járó procid VRM-je lesz sokkal hűvösebb... ;) :DDD

A top-flow hűtők nagyon hasznosak az alaplap egyéb komponenseinek és a házak bizonyos részein tapasztalható megszorult levegővel szemben is hatékonyan tudnak fellépni. Általában viszont nem csúcsteljesítményűek, mint pl. egy Noctua D14/15 stb. inkább csak jó közép-felsőközép kategóriát ütik meg (mondjuk nekem most is egy 4790K-n csücsül a sajátom egy 800 RPM-es ventivel :DDD ). De ha az ár/érték arányt nézzük (amibe én a közvetett hűtést is beleveszem gondolatban), akkor messze ezek a hűtők nyernek. Vannak (sokkal) jobb toronyhűtők, de azok alatt akár még "fulladozhat" is a VRM (ergo plusz hűtés/venti kell, ami plusz zaj), a vízhűtések sokkal-sokkal jobbak viszont 10-15x drágább kiépíteni egy normális (nem játékvíz) rendszert. Szóval összességében én már évek óta a top-flow hűtőket preferálom a passzív (mert még mehet rá venti valamikor a jövőben) és a félpasszív/aktív hűtésű gépeimben is. :K

[ Szerkesztve ]

(#36) antikomcsi válasza crazykid83 (#23) üzenetére


antikomcsi
veterán

Bizonyos esetekben igen.

Nekem a jó öreg FX 8350-en AIO víz van, így a cpu foglalat körül nincs túl nagy légmozgás. És hiába van szép nagy hűtőborda a VRM-eken ha megtekerem a procit, akár csak egy komolyabb játékkal elég hamar lefagy az egész hóbelebanc. Kénytelen voltam egy 80as ventit ízlésesen a hűtőborda fölé rögzíteni, szinte közvetlen ráültetve. A hőmérő érzékelője a bordák közé van dugva, így nem a VRM hőfokát mérem ugyan hanem a bordáét, de már alap fordulatszám mellett is sokkal alacsonyabbak az értékek. És ami fontosabb, hogy nem makkan meg a rendszer, nyugodtan mehet az aknakereső is akár.

Egyébként való igaz, hogy még egy cpu hűtő bordájáról ráfújt "meleg" levegő is nagyon sokat tud segíteni, de a hátsó venti és a felette lévő ventik a radiátoron nálam sem értek semmit ebből a szempontból.

(#37) Tyrel válasza imibogyo (#35) üzenetére


Tyrel
őstag

Egy normálisan szellőző házban simán lehet toronyhűtő is és nem lesz semmi baja a VRM-nek, + a jobb toronyhűtőkön az alaplap felé túl lóg kicsit a venti, pont azért hogy a légáram belekapjon a VRM bordába is.

Pl. nekem 2600X + B450 Tomahawk + Thermalright True Spirit 140 Power + Phanteks Enthoo Pro konstrukcióval (ami azért valljuk be egyik részegységét tekintve sem felső kategória) 55°C felett még nem mért a "VR MOS" szenzor... Az ilyen 70-90-100 fokos VRM-eket nem is értem hogy lehet összehozni, ott valamit nagyon rosszul kell csinálni, vagy maga az alaplapi VRM by design egy hulladék lehet... :U

Turenkarn

(#38) CsyGaBiKa válasza Tyrel (#37) üzenetére


CsyGaBiKa
csendes tag

Te a M5A97 Le R2.0 ról beszélsz? :DD Mármint a "hulladék alaplapi dizájn."
Én így oldottam meg a meleg helyzeteket.: [link]

[ Szerkesztve ]

(#39) X Factor


X Factor
addikt

Vajon tegnap rendeltem-e gyári cooleres 2600x-et...

Make things work

(#40) Tyrel válasza CsyGaBiKa (#38) üzenetére


Tyrel
őstag

FX proci alá bordamentes VRM? Ezt jól átgondolta a gyár... :W

Jó persze nekem is volt anno hasonló, hűtés nélküli VRM-el szerelt Asus lapom, de abba 65W TDP procik mentek, nem ilyen ~100W körüliek...

Turenkarn

(#41) Tyrel válasza X Factor (#39) üzenetére


Tyrel
őstag

Lehet hogy nem vesztettél vele semmit, eddig csak itt láttam Ryzen MAX-ot és messze túl drága...

15k körül/alatt már kapni olyan hűtést ami elbánik egy 2600X-el, pl. Thermalright, Alpenföhn, esetleg Scythe is csinálnak tök jókat, csak náluk nem kell külön fizetned még a márkanévért is, mint pl. egy Noctua vagy egy Be Quiet! esetén... :U
Már félreértés ne essék, pl. a Noctuák nagyon jók, csak befutott név és 2x annyit kérnek érte mint a valós értéke...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#42) CsyGaBiKa válasza Tyrel (#40) üzenetére


CsyGaBiKa
csendes tag

Amíg lószar van veréb is van. :K Tesóm vette egykoron ezt a csodát, nem tudom, hogy az én tanácsomra-e. De végül nálam landolt. :O :DD Most egy 8300-as van benne 4,1-re sikerült húzni, nekem így jó, bár Prime95 alatt nem sem stabil csak 4 Ghz-en. De mivel nagyon nem használják ki a programok a 8 magot, engedem hadd hajtson a labilis. :D

(#43) #07746304 válasza turistakolbi (#34) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nálam is Pure Rock van ;) Köszi ;)

Csak azért írtam, mert volt egy olyan kijelentés a cikkben, hogy árában nincs versenytársa.

[ Szerkesztve ]

(#44) imibogyo válasza Tyrel (#37) üzenetére


imibogyo
veterán

Egy normálisan szellőző házban simán lehet toronyhűtő is és nem lesz semmi baja a VRM-nek

Nem állítottam ellenkezőjét. És én sem véletlenül fogalmaztam úgy, hogy "akár még fulladozhat is", azt meg pláne nem állítottam, hogy ez bármiféle bajt okozna (legalábbis rövidtávon biztosan nem)... Vagyis ez egy worst case scenario, de én már tapasztaltam ilyet (AMD 1066T + Asrock 880g Extreme 3 (bordás VRM) + toronyhűtő), nem volt vészes, lézeresen mérve a VRM bordája 60-70 fok között változott, de mivel ez "alul" akár 80-90 fokot is jelenthetett, ezért én az élettartam érdekében léptem egy hűtőcserével. :K

És ez természetesen egy hűtőtől is függő "előfordulhat" eset és nem egy "feltétlenül előforduló" eset. Én csak azt mondtam, hogy míg toronyhűtőnél ott van az esetleges -hat lehetősége bizonyos csillagállásoknál, addig top-flow hűtőnél lényegében még ez az eshetőség sincs meg és épp ezért én az ilyen hűtőket preferálom. Nem akartam valami nagy igazságot megfogalmazni, csak a saját tapasztalatomat, szempontrendszeremet írtam le.

Mondjuk hőmérsékletben akkor is sokkal jobb a VRM-nek a top-flow hűtő lényegében közvetlen légmozgása, ha hőmérsékletileg a VRM egyébként rendben van / elfogadható értékeket mutat a házszellőzés + toronyhűtő kombóval is (ahogy nálam is volt). Nekem például a hűtőcsere -10-15 fokot jelentett a VRM-en lézeresen mérve, miközben a házszellőzésem ugyanolyan volt. ;)

(#45) Tian66 válasza antikomcsi (#3) üzenetére


Tian66
senior tag

Üdv
Nálam a 2700x saját hűtője van fent és vray render alatt megy csak 80 fok fölé. ( 83-84 ) Játéknál még nem érte el a 80-at.
Úgy voltam vele, hogy kipróbálom a gyári hűtőt és ha gyenge akkor csere, de mint látható nincs rá szükség. Hangja sincs, bár lehet azzal csak szerencsém van.

(#46) sb válasza Abu85 (#8) üzenetére


sb
veterán

Összegezve akkor ez azért jó hűtő mert szépen világít. :D

Nem tűnik nagy eresztésnek amúgy. Nekem 2600 van az ennél is gagyibb hűtővel, az pl. nem vitte el gyári defaulton.

@Tyrel
Az ilyen 70-90-100 fokos VRM-eket nem is értem hogy lehet összehozni, ott valamit nagyon rosszul kell csinálni, vagy maga az alaplapi VRM by design egy hulladék lehet
Pl. szar méréssel. Asrockon 93-4 fokot ír... de idle és OC-s prime95 alatt is. :D

(#47) antikomcsi válasza Tian66 (#45) üzenetére


antikomcsi
veterán

Helló!

Köszönöm a visszajelzést!

(#48) Razenhell


Razenhell
tag

gagyi hűtés tulságosan felkapva, ugyanaz kb mint a régi gyári amd , raktak rá LED-et és kész a wréjf MAX hütő... új áruk pedig mosolyra fakaszt :))) egy rendes arctic hütöt vagy bármit veszel ebből az árból jobban jársz.

(#49) DraXoN válasza Razenhell (#48) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Azt hiszem 1700X és 1800X mellé adták ezt gyárilag, de igen, a hűtő eredetije (RGB nélkül) még az FX cpuk mellé jelent meg. De ott se ez volt a gyári hűtő, csak "felárasként" kérhető volt ilyennel is (ott is kb. 20-30dollár felára volt.. illetve még lehet kapni mindig itt-ott).

Teljesítményben ha jól tudom kb. a CM Hyper 212 széria szintjét hozza (kicsit magasabb hangszinttel, de jobb vrm hűtőképességgel).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#50) asdgaming válasza Razenhell (#48) üzenetére


asdgaming
csendes tag

Ingyen kaptam 1700 mellé egy wraith maxot, ami 2700x-é volt. még nem teszteltem a procit, de elég lesz az neki ha nem oc-zom nem? Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.