Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoltn


Zoltn
senior tag

Mondjuk ezzel csak az a baj, hogy a hátsó gombokat így nem lehet használni. Köszi MS. :U

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2) Gergo28 válasza Zoltn (#1) üzenetére


Gergo28
tag

Ugyan nem az a lényeg, hogy mindent tökéletesen lehessen használni rajta, hanem a tipik fejlesztői hozzá állás, hogy "majd mi megmondjuk hogy neked mi a jó" ;]

(#3) janika1988 válasza Zoltn (#1) üzenetére


janika1988
tag

Sztem ezt azoknak találták ki 80$-ért, akiktől nincs pofájuk 130$-t elkérni úgy, hogy megvették a Series 2-t, és állandó probléma volt a stick kúszás, nem reagáló gombok, stb. Gariban küldtek újat szó nélkül, de félek, hogy az se bír ki még egy-két évet, és az Y ráadásul már akadt az elejétől (nem minden szögből vette be). Ha kiadják tok meg minden kallantyú nélkül 80$-ért, olcsóbb, mint javíttatni (sajnos), és az összes kieg eleve megvan. Ez ilyen szempontból kedves húzás, más szempontból meg elég gáz, hogy ennyit bír egy Elite 2. De remélhetőleg tényleg újragondolták a stickeket és strapabíróbb lesz, mint az elődje (nem). Szóval annyiból örömteli, hogy nem kell 130$-ért megvenni úgy az újat, hogy a régi (akármilyen okból) tönkrement és a kiegek úgyis adottak.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 eladó

(#4) Klusi86 válasza janika1988 (#3) üzenetére


Klusi86
tag

Rosszul értelmezted a mondatot:
"Ha ez így elfogadható, akkor összesen 50 dollárt lehet spórolni az amúgy 130 dollárért árult Xbox Elite Controller Series 2 Core megvásárlásával"
Nem 80, hanem 130$ az ára a core-nak. Az sima elite akkor 180$

(#5) Zoltn válasza janika1988 (#3) üzenetére


Zoltn
senior tag

Igen, valószinűleg így van ahogy írod. Bár én az enyémet már lassan 2 éve nyúzom és semmi baja. Bár nem vagyok HC gamer. De amúgy imádom.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#6) JasL válasza Zoltn (#1) üzenetére


JasL
senior tag

3D nyomtatok neked jópénzért :D

(#7) janika1988 válasza Klusi86 (#4) üzenetére


janika1988
tag

A kurwanyjikat, igazad van. Ki van ez találva, mikor vettem az Elite 2-t, akkor az volt 51-53 ezer talán. Most a core edition annyi, hála szar huf :(

Pixel 8 eladó

(#8) Damien.


Damien.
tag

Sziasztok! Szemezek ezzel az elite 2 core controller-rel. Aki használ ilyet, mik a vélemények? Hallottam hogy elég jó csak félek a hibásodástól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.