Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szőröscica


szőröscica
addikt

Nem szokásom, de megnyitom a fórumtémát, fontos lenne.

(#2) Samus


Samus
addikt

Talán ez a video segít: [link] Egy kép (térképről), Paint és egy ingyenes videoszerkesztő kell hozzá. Ha nem jó, a javaslatok között találsz még millió ilyet.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) szőröscica válasza Samus (#2) üzenetére


szőröscica
addikt

Szuperjó, köszönöm szépen! Ez nagyon egyszerűnek tűnik! :)

(#4) szőröscica


szőröscica
addikt

Lehet, hogy én vagyok láma, de ez az új Movie Maker valami tragédia. Annyira sikerült leegyszerűsíteni, hogy használhatatlan lett. Egy rendes timeline nincs benne.

(#5) Ice!? válasza szőröscica (#4) üzenetére


Ice!?
őstag

sony vegas?

ha jól rémlik, van topicja is.

[ Szerkesztve ]

(#6) Samus


Samus
addikt

Movie Maker-t soha nem használtam. Régebben Nero Visionnal nyomtam, aztán meguntam a csicsát, egyszerű videóhoz VirtualDub tökéletes (főleg szalagos DV-hez, van benne deinterlace szűrő), konvertálásra is ezt használom, nagyon komoly mennyiségű beállítást lehet megcsinálni benne, DivX Pro kell hozzá és LameMP3 kodek (na igen, hátránya, hogy nincs beépített kodekbázisa), a Sony Vegas egy kicsit komolyabb videószerkesztő...aztán ha a csúcs kell, akkor Adobe Premier Pro...igazából nagy tudású ingyenes programot nem ismerek...Exsate VideoExpress-t fogom kipróbálni legközelebb, az ingyenes Capture nagyon jó...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) szőröscica válasza Ice!? (#5) üzenetére


szőröscica
addikt

Pinnacle Studio lett végül, kevesebbe is fájt, mint a Vegas.

És szuperül meg is tudtam csinálni vele, amit szerettem volna, így már kőkemény két és fél perc elkészült a videóból. :)

Nagyon köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.