Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Mondjuk ha az árral van baj (érthető) akkor a Note20 nem a legjobb ötlet lesz a gazdasági kihívásokra.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) zozzo72 válasza jacis (#1) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Lesznek ott egyéb gondok is.

(#3) dutrás


dutrás
őstag

Pedig nagyon igyekszik a vásárlók kedvében járni. [link]

P50 pro/P40 Lite

(#4) janeszgol válasza dutrás (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ciki.

(#5) joey04


joey04
titán

Következő negyedév jó sz_r lesz... mindenkinek mondjuk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) #24536576


#24536576
törölt tag

Őszintén szólva, nem sajnálnám ha koppannának egy jókorát.

(#7) papi77 válasza #24536576 (#6) üzenetére


papi77
addikt

Mire gondolsz? Exynos 990?

Az első: NOKIA 1611

(#8) #24536576 válasza papi77 (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

Sok olyan döntésük van ami nekem nem jön be. Exynos az egyik, igen.

(#9) doooo válasza #24536576 (#6) üzenetére


doooo
veterán

Sajnálod vagy sem, az egész piaccal meg fog történni... és nem hiszem, hogy bárki is olcsóbban adja majd a termékeit, hisz óriási profitoktól esnek majd el így is... A piaci részesedések nem fognak nagyban változni, nem kell marakodni a vevőkért, így nem is valószínű, hogy olcsóbbá teszik a készülékeket. Legyen szó bármelyik gyártóról.

(#10) Schuler888


Schuler888
senior tag

Nem hittem volna, hogy a leszallo trendben levo mobil agazatban tudnak ilyen jo negyedevet zarni, ugyes. Habar a korabbi eladasi szamokat osszegzo cikkekben is jol latszott, hogy a samsung zuhant a legkevesbe be az elen. Az meg hogy nem fogy ugy, az S20 csalad, mint 1 eve az s10 abszolut nem meglepo a jelenlegi helyzetben, illetve, az S10/+/e 2019ben android fronton abszolut a legkelendobb volt a csucskategoriaban, esszeru arazas mellett, iden elgurult a gyogyszer az ultraval, en is inkabb masra csereltem az s10+t, bizok a note20ban, de lehet hogy ebben az evben nem eri meg kijonni ultimate megoldassal, vagy max nagyon dragan..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#11) Razzul válasza dutrás (#3) üzenetére


Razzul
senior tag

Érdekes cikk, köszönöm, hogy linkelted. Ahogy látom a Samsung oldalán ez az ajánlat csak az USA-ra érvényes.

(#12) Szakiii válasza dutrás (#3) üzenetére


Szakiii
addikt

" Az ajánlat nem egyedülálló, hiszen hasonló program évek óta létezik"

(#13) dutrás válasza Szakiii (#12) üzenetére


dutrás
őstag

Attól még ciki hogy csak így tudja tartani az eladásokat szinten tartani. Gondolj bele hogy meg csappanna a vásárlói kedv ha ez a kedvezmény is megszűnne.

P50 pro/P40 Lite

(#14) Szakiii válasza dutrás (#13) üzenetére


Szakiii
addikt

Az alapján amit kolléga írt: "Érdekes cikk, köszönöm, hogy linkelted. Ahogy látom a Samsung oldalán ez az ajánlat csak az USA-ra érvényes." Nem tudom, ez az akció hogy jön a jelenlegi helyzethez. Évek óta van, és nem is itt hanem csak usaban.

Bár még egyszer elolvasva, nem csoda hogy itt nincs hisz itt mindent vissza lehet küldeni amit online veszel 3 napon belül tehát ennek az ackiónak semmi értelme nem lenne itt.

[ Szerkesztve ]

(#15) dutrás válasza Szakiii (#14) üzenetére


dutrás
őstag

Gondolj bele hogy majdnem két évig használhatnál telefont majd visszaveszik.
Visszaküldés itthon illetve elállás 3 illetve webes vásárlás esetén 14 nap. Van külömbség.

P50 pro/P40 Lite

(#16) doooo válasza dutrás (#13) üzenetére


doooo
veterán

Nagyon ciki... tényleg... hú, hogy nem szakad meg az összes dolgozójuk... pofátlanul ciki...

Bocs, kifelejtettem valamit? Ja igen: cikiii

És persze még véletlenül sem az az, ami te művelsz. Ennyire erőlködve.
Elárulom, hogy a Huawei akkor sem fog több mobilt eladni, ha éjjel-nappal prédikálsz másik gyártók ellen. Örülhetnek ha az 5. helyett tartani tudják majd. Az is ciki talán? Ja nem, az véráldozat... (ez amúgy is aktuális az évnek ebben a szakában)

Azt ugye ilyen, cikiségek terén jól tájékozott delikvenseknek meg sem kell említenem, hogy az Apple-nek is van ilyen programja... vagy épp a Motorolának... Ja és legjobb esetben is az 50%-át kaphatja valaki vissza az eredeti árnak, nem többet. Szóval egyáltalán nem az évszázad üzlete, max annak, aki tényleg képes megőrizni a készülékeket, és hajlandó két éven belül visszaadni. Ha szerinted ezért fogynak tízmilliók a fenti gyártók mobiljaiból, akkor az már végképp ciki.

(#17) dutrás válasza doooo (#16) üzenetére


dutrás
őstag

Bocs nem prédikáltam senki ellen. Egy szóval nem mondtam olyat hogy problémás a gyártó avagy a készüléke. (ellenben veled)
Egy fórumtársal beszélgettem és igen én személy szerint cikinek érzem hogy az eladási példányszám ilyennel van növelve. Azt ugye te is olvastad hogy bizony elmaradnak az eladási számok a várttól az új S20 család esetében.
A másik oldala viszont pozitív hisz simán használhatsz egy komoly telefont akár 20 hónapig is majd úgy döntessz hogy visszavásároltatod.
Nem gondolom hogy ezzel a megjegyzésemmel bármi rosszat tettem volna.

P50 pro/P40 Lite

(#18) doooo válasza dutrás (#17) üzenetére


doooo
veterán

Mutass majd egy 2020 első felében debütáló mobilt, amelynek nem "maradtak el az eladási példányszámai a várttól".

(#19) Szakiii válasza doooo (#16) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem ő írta, hogy ciki. Nekunk usereknek egyebkent ez csak jo, hogy probalkoznak megynerni minket. De az is tuti, hogy ciki nem ciki mindenkinek nehez idoszak jön es aki hamarabb felvallalja es ad valamit cserebe a usernek az jobban johet ki belole eladasok teren, szoval szerintem inkabb nem ciki. :) Most sokkal de sokkal megfontoltabbak lesznek a vasarlok mint elmult evekben.

(#20) doooo válasza Szakiii (#19) üzenetére


doooo
veterán

De, ő is mondta: "Attól még ciki hogy csak így tudja tartani az eladásokat szinten tartani."

Mindazonáltal igazad van.

(#21) Schuler888 válasza doooo (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

songoku utan az egyik legnagyobb huawei fan, nyilvan tamadja ami a kedvence folott all, ez megy egy ideje.. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#22) joey04 válasza Schuler888 (#21) üzenetére


joey04
titán

son goku japán :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Schuler888 válasza joey04 (#22) üzenetére


Schuler888
senior tag

akkor a kek haju kinai masolata :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#24) janeszgol válasza Schuler888 (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Gogeta, God szinten.

(#25) Schuler888 válasza janeszgol (#24) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koszi az infot, gyerekkoromban neztem utoljara :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#26) janeszgol válasza Schuler888 (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Pedig az felnőtt mese. Gyerekek nem sok mindent értenek meg belőle. Anyám 40 évig volt óvónő, az a típus, aki az utolsó napig szerette a munkáját (még utána is sokszor a gyerekekkel foglalkozik). Ő háromszor nézte végig nyugdíjas korában. Imádja. A karakterek jelleme, és az ők közötti kapcsolat nyűgözte le, nem a bunyó. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Schuler888 válasza janeszgol (#26) üzenetére


Schuler888
senior tag

azert neztem gyerekkent, mert akkor volt ra idom, 3-4eve ujra elkezdtem, de az a vontatottsag egy harcnal, hogy 3-4epizodon keresztul tortenik 5percnyi dolog, es hogy a narrator mindig ugy adja elo, hogy most aztan tenyleg nehez helyzetben vannak, vajon tulelik?! Ha lenne egy sallangoktol mentes verzio, ami porog es nincs vontatva, lehet nekiesnek, de nekem igy egy vegtelen tortenetnek tunik amire max nyugdujasan lesz idom :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#28) janeszgol válasza Schuler888 (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Dragon Ball Kai elvileg ilyen. Én azt nm néztem meg, csak az eredetit. (Mivel a manga lassabban haladt, mint a rajzfilm, ezért lettek töltelékek is benne.)

"2009. februárjában a Toei Animation bejelentette, hogy újra nekilátnak a Dragon Ball Z-nek 20 éves évforduló alkalmából. Ez tulajdonképpen az eredeti epizódok digitális felújítása volt, kivágva belőle szinte minden olyan részt, amit az animátorok utólag tettek hozzá, tehát csakis olyan dolgok maradtak meg, melyek a mangában is olvashatóak. A premier április 5-én volt a Fuji TV-n. 98 részt sugároztak 2011 márciusáig, ebből 97 részt sugároztak hivatalosan, a 98. részt DVD-n adták ki. A 2011-ben történt földrengés és cunami miatt nem folytatták a sorozatot, így 2011. március 27-én sugározták az utolsó részt. 2014 februárjában bejelentették, hogy folytatják a sorozatot az utolsó történetszállal a Majin Buu-történettel szintén fillermentesen. A Dragon Ball Kai 2015. június 28-án fejeződött be 159 résszel."

[ Szerkesztve ]

(#29) Schuler888 válasza janeszgol (#28) üzenetére


Schuler888
senior tag

Imadlak :)) ralesek :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.