Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sose nézz hátra, a jelenben élünk, ezzel nem lettél kevesebb és attól, hogy másnak nagy a pofája ezen a téren nem jelenti azt, hogy igazat is mond. Láttam már én sok bránermájsztert akik egy lányt sem mertek leszólítani ha arról volt szó, de lányt is láttam már hasonló szituációban! Így sikerült neked, bevallottad önmagadnak, kaptál némi önbizalmat és ez elegendő löket! Fel a fejjel és nyiss az élet felé! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#2) moha21


moha21
addikt

Nem tudom mennyi idős lehetsz, de ha ez lehet normális, majd idővel elmúlik. : )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Érdekes írás! :K
Azt hiszem, tetszik!
Fel a fejjel! Majd eljön a te időd is, mikor nemcsak azért csinálod, mert "kényszerít" a piából nyert jó hangulat, hanem mert szerelmes vagy és kapcsolatotok már olyan szintre lépett, aminél feljebb már csak a testi együttlét megpecsételése lehet! ;)

Sok sikert kívánok neked a továbbiakhoz! :R

(#4) #51736960 válasza moha21 (#2) üzenetére


#51736960
törölt tag

inkább nem... :)

[ Szerkesztve ]

(#5) moha21 válasza #51736960 (#4) üzenetére


moha21
addikt

hmm? / igaz most olvasva elég idétlen mondatra sikerült./

Arra értettem, ha túl fiatal akkor ez normális dolog.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6) jimmy399 válasza mexicanraven (#1) üzenetére


jimmy399
senior tag

PErsze, hátra azért érdemes nézni, mert azért történnek a dolgok, hogy azokat megértsük amennyire lehet. Viszont, már sokkal jobb a hangulatom, a kedvem :) Jól telt a naom, és elmúlt a mélypont :)

Igen, nagyot könnyű mondani, de bevallani magunknak azt, hogy kudarcot vallottunk, és elfogadni azt, úgy hogy abból épüljünk is nehéz.

Igen, haladok tovább, az Élet Szép. :)

--- N/A ---

(#7) jimmy399 válasza moha21 (#2) üzenetére


jimmy399
senior tag

Bevallom 24 éves vagyok. Igen, elmúlik, el fog múlni :)

--- N/A ---

(#8) jimmy399 válasza művésznő4 (#3) üzenetére


jimmy399
senior tag

Köszi a hozzászólást. Köszi, hogy tetszik. PErsze, a fejjel mindíg felfele kell nézni, de ha mindíg felfelé néze, akkor fejreesel, ezért is kell időnként mély hangulat, magunkba roskadás, és befelé nézés, hogy a végén ismét felfele tudjunk nézni.

Áh, ez a neveltetésem, és jellemem miatt van, hogy nem nyílok meg annyira, de ezt idővel szerintem a jellemem további alakulásával majd elhagyom, már most is sokat hagytam el a régi dolgokból, amit sosem hittem volna,. :) Iszonyat jóérzés. Volt már komoly kapcsolatom, úgymond, de az sajnios befuccsolt, és lehet ezért is vágtam bele ebbe az egész elsőzésbe.

Igen, a szex érzelmek nélkül is mehet akár, de érzelmekkel a legeslegjobb. Sőt.

A sikert köszönöm, de ehhez még akarat, és kitartás, várakozás, hit és nyitottság szükséges. Ami azt hiszem szépen lassan egymá után elkövetkeznek, és akkor valószínűleg minden szép és jó lesz. De egyenlőre csak élek bele a világba, de mostmár szeretnék igazából élni...

--- N/A ---

(#9) jimmy399 válasza moha21 (#5) üzenetére


jimmy399
senior tag

Sajnos, vagy nem sajnos, nem vagyok túl fiatal, amit korábban is írtam 24 vagyok.

--- N/A ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.