Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Jatszani csak olyan jatekokkal szoktam amire az 5750 is eleg. CS:S , QL , Portal , Mirrors Edge. ... Ha tobbet jatszanek akkor 5850 lenne a dologbol de igy meg az is lejet hogy pwnzkidobas lenne:(

(#2) infakt


infakt
csendes tag

Abbol a 20kbol vegyel egy fasza alaplapot . A tobbi tokeletes.

(#3) albert8 válasza Jim-Y (#1) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem cseréld le a lapot valami szépre :))
és tegyél el sokat
ha megjön a ház akkor moddold vagy moddoltatsd
plexi,fekete belső stb.... nem lesz az olyan olcsó
+vennék harisnyát vagy hosszabitókat
valami jó,szép,halk ventiket és megcéloznám vele a pc-style-t :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4) infakt válasza albert8 (#3) üzenetére


infakt
csendes tag

20kbol nehezen fog olyan modot csinalni hogy felkeruljon a Pc Style-ra , foleg ugy hogy a penz 3|4-e az alaplapra menne el <ebbol viszont nem art jot venni> .

(#5) Jim-Y válasza albert8 (#3) üzenetére


Jim-Y
veterán

A lap+cpu+coller triot -gariztatas utan- szeretnem eladni, es venni belole egy asrock lapot i3-al vagy i5-tel , ahogy kijon majd... Clr nelkul -azt majd kesobb-. Ha ez osszejonne, akkor ebbol a 20k-bol tenyleg hosszabbitokat, ventiket, sata kabelt (ezt mar megrendeltem) vennek, illetve lehet eladnam a csifit es vennek egy corsair hx450-t :).

Sok a "ha" ... Tudom :)

(#6) albert8 válasza infakt (#4) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem simán lehet
eladja ezt a lapot és pótol bele
majd vesz kb 5k-ért hosszabitókat ami harisnyázott és a többiböl meg kifesteti+plexi oldal
de a plexi nem is muszáj :)

Jim: hát na :D mér nem jó azámd?
szerintem a chieftec is jó meg a cpu se rossz

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Én vennék bele egy jó vinyót ha már úgysincs benne :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) Ice!?


Ice!?
őstag

idd el : )

(#9) Jim-Y válasza albert8 (#6) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, én szeretnék minél erősebb procit a gépembe, a vga nem izgat:)
Az intel SB pedig szimpatikus. Az asrock a színe miatt tetszik, az AMD-vel nincs bajom, de később már lehet hogy el sem tudnám adni, lapnak már csak olyat vennék amin van működő USB3 ,mert van hozzá eszközöm.

Végülis ha megoldom harisnyázott hosszabbítókkal akkor nem is kell új táp, a csifi nagyon halk, abszolút meg vagyok elégedve vele csakhát nem a legszebb:/
Ha már pcstyle lenne a cél, akkor egy szebb cpu-cooler sem lenne rossz, valami fekete, meg a ramokra egy fekete hűtőborda, vagy egyből 4,8 giga fekete ram. Amit eddig összeírtam az t.k az, hogy az egészet cserélem xD Na ezért kérdeztelek meg titeket, mert tervben én már mindent lecseréltem, ami persze nonszensz, hogy összejönne :)

(#10) Jim-Y válasza Ice!? (#8) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem vagyok túl iszákos sajna, szóval ez nem opció ^^ Meg ha nem költöm el akkor barátnőm se perc alatt eltünteti :O :D

(#11) Jim-Y válasza kraftxld (#7) üzenetére


Jim-Y
veterán

^^ Az SSD-vel is kacérkodok, egy intel x-25V 40giga elég is lenne, bár ... most van 3 játék is a gépen, bár mintha azt más partíción is tarthatnám nem csak a Rendszeren ugye?!

(#12) sbazsi válasza Jim-Y (#10) üzenetére


sbazsi
veterán

És 20k-t csak gépre lehet kolteni :F

(#13) Jim-Y válasza sbazsi (#12) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát... attól függ mire gondolsz :D persze.. nem csak gépre de valamennyire időtálló dologra költeném, ha gépen kívül költeném valamire akkor azok ezek lennének:

egy 24 Kg-os kettlebell, vagy egy 5 kg-os 100% Whey Protein Professional, vagy 1 Paul Wade: Convict Conditioning, vagy egy Sushi készlet, vagy egy SwitchEasy RebelTouch (bár pont ma installáltam a ZAGG Invisible Shieldet szv ez kérdéses) asszem ennyi a kívánságlista ^^

mod: vagy egy fokkal újabb telefon (mostani egy 4-5 éves SE K510i, bár ha cserélném akkor is valami nokia 1616 szintűre, iTouch mellé)

[ Szerkesztve ]

(#14) kraftxld válasza Jim-Y (#13) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vegyél egy üveg jófajta Single Malt Whisky-t :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15) albert8 válasza Jim-Y (#13) üzenetére


albert8
addikt

A tápot le lehet festeni feketére az nem gond :)
a 212 meg szerintem elég jó nem muszáj fullosnak lennie a gépnek csak el legyen rendezve
mondjuk a sandy-ben lehet valami ,abbol pedig az asrock az jóféle

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#16) Kassadin


Kassadin
addikt

Összeteném a kezem, ha ilyen gépem lenne. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) Jim-Y válasza Kassadin (#16) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jó hát érted, ez olyan dolog, hogy nekem van ilyen gépem, neked meg van kocsid/biciklid/tv-d/hifid stb .. :)

(#18) KDSH


KDSH
tag

Valami hangkeltőre? :)

(#20): Alapvetően hangfalakra, de ha már van, akkor valami jó hangkártyára. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Kassadin válasza Jim-Y (#17) üzenetére


Kassadin
addikt

Se kocsi, se bicikli. :DDD
Amúgy értem, mire gondoltál. Szerintem proci, ram, videókártya tökéletes, ha még tényleg szar az alaplap, akkor nem lehet kérdés, mit cserélj. :P

Szerk: Ja hogy intelt akarsz...

[ Szerkesztve ]

(#20) Jim-Y válasza KDSH (#18) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hangkeltő alatt mit értesz?^^ Hangfal, hi-fi, mp3?

Kassadin: mondjuk az nem lenne hülyeség, hogy venni egy lapot akkor a hibás nyugodtan tölthetne akár több időt is a szervízben, ha megcsinálják akkor meg el lehet adni :)

Hát ha sikerülne eladnom akkor váltanék intelre, de csak amiatt mert azt most jobbnak érzem, később könnyebben eladhatónak .

[ Szerkesztve ]

(#21) Kassadin válasza Jim-Y (#20) üzenetére


Kassadin
addikt

Nyárra terveztem 955 vásárlását, de addigra lesz már bulldozer is elvileg... Én viszont se i3-ba, se i5-be nem fektetnék pénzt, minimum az i7, csak hát annak meg is kéri az árát az intel. :P

(#22) KDSH válasza Kassadin (#21) üzenetére


KDSH
tag

Pedig már az i3 is van olyan erős, mint a 955.

(#23) Jim-Y válasza Kassadin (#21) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, én meg i7-et nem vennék :) az i5-2500K egy nagyon jól sikerült batár erős proci lett [link]. Ha azt nézem, hogy amikor vettem az X4 955-öt az 35K volt, és egyből kellett hűtőt cserélnem, mert egyébként rotor volt a gyári. Az ugye +7000 = 42.000.
Most a 2500K 44-45K, akkor nem kérdés, hogy egy ilyet vennék ^^ Ennél erősebb proci nekem nem kéne, ha egy ilyet sikerülne beszereznem, akkor jó ideig nem érezném igényét a procicserének..

(#24) Jim-Y válasza KDSH (#22) üzenetére


Jim-Y
veterán

Most látom, hogy szerkesztetted a hangkeltős hsz-t. Hangfalam van, egy régi hifitornyot kötöttem a gépemre, nekem az megfelelő. Hangkártyára nincs szükségem mert nem szoktam zenét hallgatni gépen keresztül, csak mp3-on. Igazából egy hangkártyát csak akkor vennék, ha már nem nagyon tudnék mit fejleszteni^^

(#25) KDSH válasza Jim-Y (#24) üzenetére


KDSH
tag

Sztem, ha megcsinálod a váltást Sandy-re, abszolút nem lesz semmire se szükséged.
Ez a "^^" ez mi? :)

(#26): Ez nekem syntax error. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) Jim-Y válasza KDSH (#25) üzenetére


Jim-Y
veterán

Olyan mint a -.- , csak ^^ ezt nem ismered? d[^.^]b -> ^^

Ha sikerülne Sandyre(i5) váltanom akkor a belsőt már nem upgradelném.. szóval igazad adok neked :P

(#27) sz4blya


sz4blya
csendes tag

vegyél kormányt
játssz szimulátort (mondjuk a GTR2-t nagyon ajánlom)
megéri! :K

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#28) Jim-Y válasza sz4blya (#27) üzenetére


Jim-Y
veterán

:D eletemben nem jatszottam szimulatorral, vagyis ,egyszer amikor eldontottem hogy soha tobbet:D

(#29) Kassadin válasza KDSH (#22) üzenetére


Kassadin
addikt

És? Egy 955 is bőven elég bármelyik mai játék fullon futtatásához. Ez csak az ember pénztárjácán múlik, hogy tud-e venni újonnan 42 ezerért i5-2500k-t....Én fölöslegesnek érzem, de hát különbözünk. :P

Yim-Y:Jah hogy sandy-re gondoltál, én azt hittem sima i3-i5. Úgy mindjárt másabb a helyzet. Mondjuk én akkor is megvárnám a bulldozert, mit tud. :P

[ Szerkesztve ]

(#30) Tim82


Tim82
nagyúr

Szerintem ez a 20k legyen jövőbeli megtakarításaid alapja és igyekezzél még havi ennyit hozzátenni.

Pedig ha tényleg nem életbevágó a gépfejlesztés (és szvsz nem az, ha egyszer meg kell kérdezned, mit is fejlessz), akkor jobb, ha félreteszed.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31) Jim-Y válasza Tim82 (#30) üzenetére


Jim-Y
veterán

Még nem vagyok dolgozó ember, így a havi ekkora spórolás még nem megoldható. Ennyi az ünnepek miatt jött össze.

(#32) Sandrew válasza Jim-Y (#31) üzenetére


Sandrew
őstag

Te is csak pénz miatt mész locsolni?

Ejnye-benye

By: Borat

:DDD

(#33) albert8 válasza Sandrew (#32) üzenetére


albert8
addikt

Ki nem?

:DDD ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#34) Jhonny06 válasza Jim-Y (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én akkor is VGA-t cserélnék, a többi jó úgy, ahogy van. Az sose baj, ha jobban futnak a játékok. Ilyen monitor mellé amúgy sem árt valami normálisabb. Vagy egyáltalán ne költsd gépre.

(#35) molnarpeter válasza Sandrew (#32) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Áááá, joféleee :D

SSD/bankszámlára :D

mp

(#36) Sandrew válasza albert8 (#33) üzenetére


Sandrew
őstag

Senki :D
Vagyis mindenki azért.

(#37) Jim-Y válasza Sandrew (#36) üzenetére


Jim-Y
veterán

Fene, most osszezavartatok:) szerintem veszek egy asrock alaplapot ~15Kert a giga lapomat beadom gariztatni, hatha kicserilek egy ujra, a maradek-ot pedig most elteszem. Ha sikerult eladnom a regi alaplapOmat, akkor meghirdetem az konfigot es valtok SB-re. koszi a segitseget, mert igenis segitettetek;)

(#38) Akos96


Akos96
senior tag

Lapot cseréld mondjuk AsRock 880G Pro3/Extreme3-ra.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#39) Jim-Y válasza Akos96 (#38) üzenetére


Jim-Y
veterán

880GM-LE a kiszemelt, ha igy fejbol jol emlekszem a tipusra:) HD4250, usb3, 2 ram slot pedig eleg nekem.

(#40) Akos96 válasza Jim-Y (#39) üzenetére


Akos96
senior tag

880GM-LE-n nincs USB3.0. [link]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#41) Jim-Y válasza Akos96 (#40) üzenetére


Jim-Y
veterán

En is most neztem, fene:( Akkor 880GMH/USB3 lesz, i bet.

(#42) Sandrew válasza Jim-Y (#39) üzenetére


Sandrew
őstag

Hú de fapados :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.