Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Dominó85


Dominó85
veterán

Jó cikk lett kolléga, grat. Külön köszönet a cikkem terjesztéséért. Cserébe én is beteszlek az enyémbe, ha gondolod. :K

Gyári ICS lapozás
Én is csoportokba szedtem az apk-okat a főképernyőkön és lecseréltem a gyári launchert Apex Pro + Miui X4 Pro-ra. Megérte :K Így már abszolút nem akad az oldalak közti mászkálás és a dizájn is szebb lett (kinek melyik launcher és téma jön be az szubjektív).

GPU + HD kijelző
Igen van amikor már kevés, de jelenleg csupán pár játéknál van jelentősége. A jól vagyok informálva, akkor a PowerVR SGX531 qHD (960*540) felbontásig megfelelő. A benchmarkokban is a G3 a HD (1280*720) felbontása miatt nem villant nagyot. Egy 544MP elfért volna benne.

Jó hír: A kínaiak kiadják a G3-at MT6589-es 4 magos SoC-val és az ahhoz tartozó erősebb iGPU-val.

Képek + Videók
Ahogy a kollega is írta, a pillanatok megörökítésére elég. A képek kicsit olajfestmény szerűek, de kellő képpen kontrasztosak, az élsimítás jó és nem zajos a kép. Tájat csak megfelelő fényviszonyok mellett fotózzunk vele. :P Videónál is "működik" az elmosó algoritmus, de a minőségre nincs különösebb panasz. Nem hullámzik és nem fókuszálja agyon a videót a telefon.

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.