Hi​r​det​é​s

2018. február 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Jhonny06

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2yk76Wa

(#2) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Mennyiért?

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011 జ్ఞా

(#3) KISDUCK válasza Jhonny06 (#1) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)

Miért írsz a saját bejegyzésedhez "semmitmondó" első hozzászólást, mi értelme van ennek? (Tényleg kíváncsi vagyok.)

Kapcsold ki az oldalon a reklámblokkolót, mert ennyit tehetünk az oldalért! Köszönöm!

(#4) dugø válasza KISDUCK (#3) üzenetére

dugø
(PH! kedvence)

Mert akkor megjelenik az oldalsávban aktív topikként és az is idetalál, akit egyáltalán nem érdekelne a főoldal -> blogok lista alapján...

Mint én. ;]

[ Szerkesztve ]

Fórumtopikba illő kérdésekkel ne privátban keress, nem válaszolok.

(#5) KISDUCK válasza dugø (#4) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)

Értem, köszi.

Kapcsold ki az oldalon a reklámblokkolót, mert ennyit tehetünk az oldalért! Köszönöm!

(#6) Jhonny06 válasza D1Rect (#2) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

97e

dugø: + hatásvadász cím -> több kattintás -> több pénz az oldalnak reklámokból. Gyakorlatilag belőlem élnek.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2yk76Wa

(#7) D1Rect válasza Jhonny06 (#6) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Eu express?

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011 జ్ఞా

(#8) Jhonny06 válasza D1Rect (#7) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Vonattal jön Kínából. Még soha nem rendeltem így semmit, 2 másik srác azt mondta, hogy vámkerülős megoldás, legalább nekik semmit nem kellett fizetni. Cserébe elég sokáig tart. Bár szintén a Gearbest-ről egy drón EU-expressz-szel 2 hete egy helyben áll, szóval ezek a nagyobb cuccok mostanában problémásnak tűnnek, bárhogy rendeli az ember.

[ Szerkesztve ]

(#9) lezso6 válasza Jhonny06 (#6) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Jaaa, még te teszel szívességet. :DDD

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#10) M0ng00se

M0ng00se
(senior tag)

Csak , hogy freddyD-t idézzem : „A mi időnkben a rollereseket megverték.”
Jaj, csak nehogy én kapjak most ezért :DD

5GHz

(#11) Armahun

Armahun
(PH! addikt)

Se pedál se ülés, téged jól átvágtak. ;]

Mindig óta. Mindenhez is.

(#12) moha21

moha21
(PH! kedvence)

Színvonal ------>le

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#13) FLATRONW válasza dugø (#4) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

És megjelenik az Itt szóltam hozzá listában is, így látni lehet ha valaki hozzászólt a témához.

(#14) milangfx

milangfx
(őstag)

Ennyiért inkább egy elektromos longboard. :)

(#15) total90

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Ezmiez?

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#16) milangfx válasza total90 (#15) üzenetére

milangfx
(őstag)

(#17) Thusor

Thusor
(őstag)

Egy tesztet kérhetnénk róla? Engem is érdekelne a cucc, csak eddig nem igazán mertem megrendelni, főleg a minőség, akksi és a vámoltatása érdekelne.

Dell U2312HM monitor / Logitech M570 egér / HP Workstation z600 / Genius SP-HF2000X 2.0 hangfalpár / DELL PowerEdge T20 / Xbox One / Xiaomi Redmi 2 PRO

(#18) total90 válasza milangfx (#16) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Hm... nem az én világom, vagy is nekem nem tudnám elképzelni.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.