Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

;]

(#2) Shing


Shing
őstag

Ha nem ült volna a kocsira csak mondjuk feltűnően állt volna mellette, akkor nem tudnék belekötni... de így... :DDD

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem akarok semmi csúnyát mondani a csajról, de jól kifejlett véleményem van róla.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) CloZee


CloZee
aktív tag

Aztán az ilyen kéri ki a legjobban magának, ha lekurvázzák :U

(#5) mandalor123


mandalor123
csendes tag

erről ez jut eszembe [link]

(#6) Vakegérke válasza mandalor123 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pénzszagra gyűl az ócska nőstény.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) vamzi


vamzi
őstag

Jajj már... Mindenki milyen. Pedig mindenki tudja, hogy mindig van az a pénz :P

;]

(#8) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ez aztán nem semmi. :DDD Mondjuk a mami mellé én sem mertem volna beülni, az biztos.

Nyugodj békében Integra!

(#9) Vakegérke válasza Szatyor95 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem esett volna jól a mami tömött bukszája, kényeztetése? Vagy félsz a gyengéd erőszaktól? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Szatyor95 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Inkább attól félek, hogy túl közeli kapcsolatba kerülök az első útszéli fával. :D Bár ha Ő elboldogult, talán a tizedik fáig túlélem. :))

Nyugodj békében Integra!

(#11) Lauda


Lauda
félisten

:C

(#12) vimes válasza mandalor123 (#5) üzenetére


vimes
senior tag

Basszus, és mind beszállt... most már tudják a szervkereskedők, hogy mi a jó módszer. Egyedül a fekete ruhás csajnak volt esze, a többi mind k*rva, az ilyenek ne csodálkozzanak, ha vmi történik velük.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#13) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nekem még mindig ez üt a legjobban...lehet ezt is nálad láttam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.