Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) motrola


motrola
aktív tag

Szia

A leírás nagyon jó és ezek alapján sikerült is a root.
A TWRP is működik kicsit furcsa fájlokat ment de gondolom így jó.
Az előző telefonon egy hagyományos CWM recovery volt ami jól végezte a dolgát.

Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt a leírást.

motrola

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#2) Gloob válasza motrola (#1) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Örülök neki, hogy sikerült! Így már megérte dolgozni vele. Megmondom őszintén, hogy más telefonjaimon csináltam recovery-ből mentést, de csupán kíváncsiságból. Soha, egyetlen telefonomon, egyetlen mentést nem használtam. Inkább újra raktam a ROM-ot. Az adatok pedig megvoltak az SD kártyán, meg itt ott..

Samsung Galaxy A52S

(#3) motrola válasza Gloob (#2) üzenetére


motrola
aktív tag

Szia

Régebbi telefonjaimon LG GT540, Alcatel 559 én is cserélgettem a ROM-okat de a THL W11-hez nem találtam és a rajta levő gyári rom-mal használtam, és használom most is. A recovery egy jó mentési lehetőség.
Erről a telefonról sajnos még MTKdroidtools mentést nem tudtam csinálni.

motrola

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#4) Gloob válasza motrola (#3) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Itt az OUKITEL K6000 Pro V8.0_20160607 gyári ROM. Innen tölthető. A link a NeedRom oldaláról származik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5) motrola válasza Gloob (#4) üzenetére


motrola
aktív tag

Szia

Nekem ezzel a verzióval jött a telefon.

motrola

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#6) Gloob válasza motrola (#5) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem is ezzel jött. Csak gondoltam, hogy bizonyos esetekben jól jöhet. Én minden esetre leszedtem.

Samsung Galaxy A52S

(#7) motrola válasza Gloob (#6) üzenetére


motrola
aktív tag

Én is letöltöttem mivel ha esetleg kell már nem kell keresgélni.

Köszi a linket.

motrola

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#8) Demolator


Demolator
tag

Ezer köszi ! végre sikerült ! :D xposed sdk23 arm64 kell rá ugye?

A reklám helye

(#9) motrola válasza Demolator (#8) üzenetére


motrola
aktív tag

[link]

Ezzel nekem működik. Az első indítás eléggé lassú legalább 5 perc de lehet több is.
Nem biztos, hogy végleg rajtamarad, de egy próbát nekem megért.

motrola

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#10) Demolator válasza motrola (#9) üzenetére


Demolator
tag

Felraktam és megy is mellé youtube backgorund player és youtube adaway és gravity box.
Eredmény: örülünk fél napig aztán döbbenet, Azz akksim úgy merül hogy rossz nézni leszedtem a gravityboxot mert olvastam hogy attól lehet de nem anélkül is merül mint atom Xposed miatt van? komolyan nemértem hogy lehet hogy 6000Mah lasasn örülök ha 1 napot kibír.... megjelent az akksinál olyan hogy Telefon tétlen eddíg ez nem volt és eléggé 20% körüli fogyasztásokat generál és a wifi is elkezdett zabálni... tapasztaalta valakinek hasonló? megoldás rá?

A reklám helye

(#11) motrola válasza Demolator (#10) üzenetére


motrola
aktív tag

Nem tudom, nekem már nincs fenn mert bizonytalankodott a telefon és inkább megváltam a modder programoktól.
Az alap android van rajta, igy az üzemidő jó. ( A TWRP természetesen fenn van és jól működik )

A változtatások általában rontani szoktak az üzemidőn.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#12) Gloob válasza Demolator (#10) üzenetére


Gloob
addikt

Hát ez nem valami jó így. Sajnos a buherának néha ez az eredménye. Az Xposed-et soha nem használtam, úgyhogy nem tudom. Én minden esetre recovery-ből csinálnák egy cashe, Dalvik-cashe törlést.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#13) Elek70


Elek70
újonc

Sziasztok!
Elkeseredésemben írok ide. :F 4 hete vette, egy k6000 pro-t átázott ruhában zárlatos lett....!!!!
Miért? A forgalmazó, gyártó nem reagál (kína).
Egy "mobilbuherátor" srác próbál vele valamit tenni - leégett, valószínű kuka.
A cseppállóság (porállóság) hazugság!
Ez miért az én veszteségem ez a hazugság? - mert ha egy 5000 Ft-os telóról lenne szó lesz@rnám.
De ez egy 150$ dolog....
Kinél lehet szerintetek még ez ügyben érdeklődni?

Köszi a válaszokat előre is.

(#14) Gloob válasza Elek70 (#13) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Megpróbálok válaszolni, de a választ ne vedd bántásnak! Először is hol, kinél vetted? Gondolom kínai rendelés volt, de kitől? Első sorban a forgalmazónál kellett volna érdeklődni, vagy a gyártó oldalán a support, vagy service pontok alatt. Viszont a világon sehol nem érvényesítik a garanciát beázás esetén. A telefonokban van egy indikátor lap, ami egyértelműen mutatja, ha beázásról van szó. Igaz ugyan, hogy a telefon IP64-es védelemmel van ellátva egyes specifikációk szerint, de ez nem jelent vízállóságot! Ebből a számból a második szám, a 4-es, határozza meg a telefon víztűrő képességét. Az pedig fröccsenő víz ellen védett minden irányból - ennyit jelent. Tehát én inkább cseppállónak mondanám, mint vízállónak. Nagyon nem mindegy. Azok az eszközök, ahol a töltő csatlakozó, és a fülhallgató csatlakozó nem zárt, soha nem lesznek vízállóak, hiába is írják rá a legnagyobb IP fokozatot. Esetleg még lehet a PayPal-on keresztül egy vitát kezdeményezni, persze csak abban az esetben, amennyiben PayPal számlával fizettél. Le kell írni, mi történt, hivatkozni kell az IP64-es fokozatra, aztán majd kiderül. A PayPal megkeresésére majd fog reagálni a forgalmazó! Mellesleg az lenne a jobb, ha nekik sem válaszolna. Ebben az esetben ugyanis 30 nap letelte után a PayPal visszafizetné az árat.
Persze van itt egy másik lényeges dolog, amin el lehet bukni, és nem akarlak elkeseríteni, de nagy valószínűséggel el is fogsz sajnos.
"Egy "mobilbuherátor" srác próbál vele valamit tenni - leégett, valószínű kuka." - no ezt ugyan miért kellett addig, amíg nem dől el a sorsa garanciális szempontból? Ugye nem kell megmagyarázni, hogy ez a szerviz szempontból mit jelent? A legjobb esetben is a telefont vissza kell küldened szervizeltetésre. Ők pedig vissza fogják dobni, hogy nem garanciális, mivel belenyúltak!
Kívánom Neked, hogy ne legyen igazam, és járj sikerrel!
Esetleg meg lehet keresni az Oukitel facebookos oldalát is, hátha ott mondanak valamit.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#15) SJaika


SJaika
tag

Helló

Segítsetek légyszi.
Feltelepítettem a drivert ahogy a leírásban van, elindítom a flastoolt. Bettalózok mindent ahogy kell, de mikor rádugom a telefont, az csak elkezdi az akut feltölteni és más nem történik.

Mit csinálhatok rosszul?

Poco F5

(#16) SJaika válasza SJaika (#15) üzenetére


SJaika
tag

A számítógép újraindítása után sikerült :D
:R

Poco F5

(#17) yaksi


yaksi
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

yaksi

(#18) tááo


tááo
csendes tag

Jó estét!

Az lenne a kérdésem, hogy a fent említett módszer lehetővé teszi, hogy az oukitelt "lássa' a pc-m? Akárhogy próbálom nem sikerül kommunikációra bírnom a két eszközt egymással. :U

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.