Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Olyan Gigabyte-os...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#2) Tomate válasza MZsoltee (#1) üzenetére


Tomate
veterán

Blu-ray edition :)) (ránéztem elsőre az északi hídra :) )

(#3) Enton


Enton
addikt

Szépek, szépek. :C
És még generáció átfedés is van bőven benne, aki váltani akar am2-ről am3-ra de nincs egyben pénze rá annak ideális.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) .mf válasza MZsoltee (#1) üzenetére


.mf
veterán

Akkor nem csak én gondolom így :D

Az viszont nem tetszik, hogy egyre kevesebb slot kerül rá. ATX és mindössze 5 slot? Lassan beéri a mATX-et, ami 4 slot, viszont majd' 10 centivel rövidebb lap :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) Komplikato


Komplikato
veterán

"az SB700 déli vezérlőhidakat használó termékek" :U
Francnak nem tettek rá legalább SB710-et?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) madgie válasza Komplikato (#5) üzenetére


madgie
titán

Ugyanezt akartam kérdezni. Egyrészt fejlettebb, másrészt adott a sláger-eladásokkal bíró Phenom II, aminek az X3-as tagjai nagy hype-ot kaptak az esetlegesen aktiválható negyedik mag miatt. De ahhoz kell az ACC a BIOS-ban, ami egyik SB700-asban sincs meg.

Érthetetlen, komolyan :(

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Mekkora TDPju CPUkat lehet az alaplapokba tuszkolni?

(#8) karmester


karmester
senior tag

Szerénynek tűnik az északi és déli hidak hűtése... így nem valószínű, hogy a tuningosok kedvence lesz... arra ott vannak a Gigabyte, Asus, MSI deszkái...

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#9) schwanz


schwanz
tag

Valóban rakhattak volna rá egy komolyabb hűtést, meg egy ACC-s déli hidat, viszont ez a hibrid memóriakezelés kellően alacsony ár mellett sok átlagfelhasználó számára vonzóvá teheti.

Szvázi tag

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

szépnek szép, csak ilyenkor mindig dilemmázok, hogy ez egy sli lap, vélhetőleg az vesz ilyet, aki bele is akar dugni 2 vga-t... (tegyük fel minimum 2slotot foglaló izomkártyákból akar sli rendszert összerakni) márpedig, ha belerakja a kártyákat, akkor a pcie slotok melletti pci/pcie 1x slotokat nem nagyon tudja használni, mert a 2 kártya közé egy kisebb pók sem férne már el :) (hacsak nem akar vizezni) ha pedig gyengébb kártyákból akar sli-t építeni, akkor használhatja a kimaradt slotokat is, de teljesítményben 1db 1slotos erősebb kártyával lehet h jobban járhatna... :) kicsit logikátlannak érzem az ilyen sli lapok felépítését...(vannak azért kivételek, de nem sok... cf helyett meg sli-t használok előszeretettel, mert lényegében ugyanaz a 2 dolog)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) LackoMester


LackoMester
addikt

csak a szine hasonlit a Giga,minöségben altta :N
valahogy,nemvennék ilyen deszkát :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12) Killing


Killing
addikt

Végre AMD-s alaplapok a hírekben. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#13) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Nagyon szép kis csicsás lap, AMD is jöhetne valami brutál procival és lappal.

(#14) Zso2


Zso2
őstag

valahogy nem jön be ez a tiszta kék.. inkább akkor, a piros vagy a fekete.
egyáltalán nem csicsás sztem, inkább snassz. Valami szép nagy hűtés feldobta volna :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#15) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Intel edisön? Azért tehettek volna rá szerintem SB710-et is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16) v.tom


v.tom
őstag

Jöhetnének szép jóféle 790FX lapok is. :K

(#17) Gyuri27 válasza lezso6 (#15) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bizony az nem lett volna utolsó. Ugaz nekem a 700-l sincs bajom.
Am2-be ezt a hirt már megemlitettem. :DDD

Mostmár csak egy jó am3-s x2 kéne. Meg egy ddr2 vs ddr3 teszt.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#18) #65675776 válasza mephi666 (#10) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ebben pl nem valószínű, hogy SLi-t építenél... Szerencsére egyik sem nFos-os.

Enton: AM2-ről AM3-ra váltáshoz egy átlag AM2+ lap is megfelel.

(#19) #19617792 válasza mephi666 (#10) üzenetére


#19617792
törölt tag

A SLI elég nehezen menne benne, mivel CF-s a lap, de amúgysem lenne megfelelő CF-hez, mert csak 16x/4x üzemmódban menne, CF-hez meg 8x/8x vagy 16x/16x kell.

(#20) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Mint két tojás...

sweetlou6.wordpress.com

(#21) Ayg0 válasza LackoMester (#11) üzenetére


Ayg0
senior tag

biztos sok jetway deszkád volt már, vagy sokat olvashattál a termékeikről, hogy ilyen okos kinyilatkozást tettél... :)

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#22) dezz


dezz
nagyúr

Hmm, ez már nem az első lap (ráadásul nem is alsó kategóriás!), amit újabban látok, aminél a gyártó visszatér a teljes szilárdelektrolit kondenzátor készletről arra, hogy csak a CPU energiaellátásában alkalmazza azokat, a többi meg sima elkó. :(

(#23) langward


langward
tag

Hát, nekem nem jön be egyik sem!

Amúgy nem értem miért nem csinál az AMD végre valami értelmes alaplapot...

(#24) Gyuri27 válasza langward (#23) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az amd nem csinál alaplapot. A gyártól rendelkezésére bocsájt chipseteket. A gyártók izlés szerint (majdnem) párositják az sb-t + az nb-t. Chipset terén pedig igen jó a felhozatal már az sb 600 óta.
Szóval tessék ezt átgondolni alaposabban. Esetleg fejsd ki érthettőbben mi a problémád.

Amd - Radeon - Ryzen

(#25) langward válasza Gyuri27 (#24) üzenetére


langward
tag

na chipsetre gondoltam... :DDD

meg miért nem tudnak már valami ütős IGP-set csinálni amivel lehetne Hyrib Crossfire-ben egy 4850-et is akár bekötni, performance mod-ba, mindez egy mATX-es lapon, hadd legyen már egy "kicsi a bors de bika erősöm"... :DD

[ Szerkesztve ]

(#26) Gyuri27 válasza langward (#25) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha ez kell vegyél laptopot. Gondolom azért kellene az igp, hogy mikor nem kell a 4850 ereje az lekapcsoljon. De igaziból ez megvan oldva. Hiszen a pp2 korrektül vissza vesz mindent 2d-ben. Ha nem te magad is tudsz ezen állitani.
Ha meg mobil 4850-t akarsz cf-be kötni 4850-l akkor az meg butaság. Hiszen nem kicsit drágitani a lap árat a rá integrált vga.

Amd - Radeon - Ryzen

(#27) Borokafa válasza Ayg0 (#21) üzenetére


Borokafa
őstag

Én kellemesen csalódtam a Jetway HA06-ban. ;)
Talán Te is hasonló véleményen vagy :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.