Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24889344


#24889344
törölt tag

sírva röhögős

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Nabaszki...

Ui: Neménvótam'... :D

(#3) Raucher


Raucher
tag

Hasizomgörcsöt kaptam a röhögéstől.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem kacsa.

"Odaállok a wc-hez, és nagy dilemmával állok szembe: nagydolgot és kisdolgot is kell intéznem ÉS merevedésem van!!! Most mi van? Melyiket rendezzem először? "

Hol a probléma? Leülök a klotyóra, mindkét output használható egyszerre. A merevedés sem probléma, kézzel helyén tartom a brét, és kész.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) danih


danih
addikt

Láttam már valahol, ismerős sztori...
Mekkora hipster vagyok ám!

(#6) Agostino


Agostino
addikt

Azt, hogy a story fake-e vagy sem, nem tisztem eldönteni, viszont a történet nem eredeti. Évek óta kering kint az angol változat, a tag csak lefordította, a sok friss netes meg még nem ismeri és rötyög rajta.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#7) Jofi81 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Jofi81
őstag

Így van, én sem látom itt a problémát.

(#8) JetiRulez válasza Agostino (#6) üzenetére


JetiRulez
őstag

Mondhatni Én még friss netes vagyok, hiszen csupán 2004 óta van kapcsolat itthon. :)

(#4) Vakegérke
Itt a bré tartással nekem is felmerült a fejemben valami. :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) Crystalheart válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezt én sem értem. :F

Egyébként soha nem használom állva a WC-t. Mennyire undorító már, olyan nagy esésnél tuti, hogy visszacsap valami. o.O

Guszta téma. :D

(#10) mephi666 válasza danih (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is nagyon ismerős... vagy csak valami nagyon hasonlót olvastam... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ha ez igaz akkor oriási FAIL! :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) Probber


Probber
őstag

Hát ez már a tini amcsi filmek idétlen kliséin is túltesz. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.