Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stangli


stangli
senior tag

Hát vedd úgy hogy kevesebb áramot fogyasztottál, óvtad a környezeted, kevesebb decibel érte a fülkagylóidat, és ami nem elhanyagolható másfél nappal kevesebb szeméttel bombáztad elmédet. Ez több mint szerencse, ez egyszerűen csoda ami veled történt, ez egy jelenség volt amit átéltél. :DDD

(#2) JetiRulez válasza stangli (#1) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem spóroltam áramot. Mindkét gép be volt kapcsolva. Vagy LAN-oztam öcsémmel vagy valami mással játszottam, vagy zenét hallgattam. A telefon modem, a kábelmodem és a router továbbra is ment. Sasoltam mikor jön vissza a net, mikor gyullad ki az összes lámpa. És a tévé is ment.:D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3) madstunt válasza JetiRulez (#2) üzenetére


madstunt
addikt

nézd át a szerződést.Én a mi inviteles netünk szerződésében láttam hogy van jóváírás ha x időnél tovább szünetel a net

(#4) JetiRulez válasza madstunt (#3) üzenetére


JetiRulez
őstag

Hát éppen ez a bökkenő. Nincs szerződésünk. Jogos is lenne betelefonálnom. Reggel ez lesz az első dolgom. A szerelő a július 6-i beszerelés után mondta, hogy kipostázzák, de azóta semmi se érkezett.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.