Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

“kompatibilitást az S Pennel” :Y
Szentségtörés! :DDD

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) AliceWake válasza smc (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Note9-en írtam a cikket, freudi ;]

Non omnis moriar.

(#3) Stabi83


Stabi83
senior tag

Az Apple behozta a lemaradást. A konkurenciának van hajlítható telefonja nekik meg hajlítható tabjuk :))
Azért az komoly hogy nem ment tönkre a kijelző.
Ha lenne eszük beleraknák egy gumi házba és eladnák mint valódi innovatív terméket.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Na, az ember ezt várja ettől a cégtől. A minit amúgy is jó vételnek tartom, így meg pláne.

(#5) Drp81


Drp81
aktív tag

Igen, ez az Apple válasza a hajlítható telefonokra :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Kicsi is, meg a régi alu kád design megtörés vagy furat nélkül az oldalán, semmi meglepő nincsen benne, hogy nem törik, mint a ropi.
Az új pronál meg agyatlanok voltak, már megint. A következőn gondolom majd átteszik a csatlakozókat más helyre, meg tesznek kicsit több anyagot bele. Addig meg spaniferezni kell, hogy ne tekeredjen el. :DDD

(#7) Stabi83


Stabi83
senior tag

Gondolkodok egy új tab vételén és ez is számításba jött de még nem döntöttem. Mindenesetre tetszik.
Azért egy USB-C-t el tudnék viselni rajta...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#8) prolad


prolad
őstag

Ez jeles? Nagyon jó indulattal elfogadható, ne a pro legyen már a mérce, ami már néha szállítás közben meghajlik.

(#9) nozs23 válasza prolad (#8) üzenetére


nozs23
addikt

Mutass már kérlek olyan tabot, ami nem hajlik meg ennyitől.

(#10) Polarstar válasza nozs23 (#9) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Panasonic Tough?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) prolad válasza nozs23 (#9) üzenetére


prolad
őstag

Nem tudol, nem szoktam tableteket hajlítani, de még ha az összes tablet törik is, akkor se ez a jeles. Ha meghajlik, de ugyanolyanra visszall, akkor oké. De itt nem ez történt, ez épp csak nem tört el.

(#12) Narancskoma


Narancskoma
tag

Nem túl életszerű teszt...

(#13) Narasim válasza nozs23 (#9) üzenetére


Narasim
aktív tag

az eddigi összes ipad. :K

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#14) hemaka válasza prolad (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az hagyján, de a marhák szerint ez normális, a gyártási folyamatból adódik és nem befolyásolja a használatot. Utóbbi igaz is, de azért amikor kiperkálsz érte 3-400k-t és gyárilag el van tekeredve... :DDD

(#15) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Szegény iPad Mini. Elhagyta Kínát és a családját, hogy világot lásson, erre ez a hentes derékba törte a karrierjét.

Amúgy a régi iPadek voltak igazán jók. Azokat nem lehetett így hajlitgatni. Az iPad PRO-hoz képest persze szuper. De a régieket szinte meg se lehetett hajlítani. [Videó]

(#16) Stabi83 válasza Narancskoma (#12) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nem ismered a lányomat :))

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#17) nozs23 válasza Narasim (#13) üzenetére


nozs23
addikt

Ez nem igaz.

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

"Jelesre vizsgázott az új iPad Mini"

Ez nálam bőven nem jeles, szóval megtévesztőnek tartom a címet.

(#19) noro79 válasza Fred23 (#18) üzenetére


noro79
tag

Más táblagép hogy viselkedik? Mert nagyon le van szólva megint....

(#20) Fred23 válasza noro79 (#19) üzenetére


Fred23
nagyúr

Fullra nem érdekel, hogyan viselkedik más táblagép, ha az összes vacak számomra, akkor az összes elégtelen minősítést kap. Ha az lett volna a cikk címe, hogy 'Kis jóindulattal elégségesre vizsgázott...", megértőbb lennék. Azt persze elfogadom, hogy ez a minőség sokaknál megérhet egy jelest is, de nálam nagyon távol áll attól.

Látom, más is pedzegette már! :D

hemaka: Nem veszek tableteket. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) hemaka válasza Fred23 (#18) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jó, persze majd hengerelt acélból legyártják csak neked, de elbírni nem fogod, de örülsz. :DDD

(#22) Stabi83 válasza hemaka (#21) üzenetére


Stabi83
senior tag

Minden igényre van válasz :DDD

Na ezt hajlítsad meg :DD

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#23) Kokzor válasza hemaka (#21) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ott vannak a régi iPadek. Azok nem hajlottak így. Csak addig vékonyítanak, plusz spórolnak a gyártáson, hogy ez az eredmény.
Ha rajtam múlna, ezt én sem engedném át a minőségellenőrzésen.

[ Szerkesztve ]

(#24) nozs23 válasza Kokzor (#23) üzenetére


nozs23
addikt

Ipad Airtől biztos meg lehet őket hajlítani (mindegyik modellt), annak pedig már 6 éve lassan. De nem emlékszem, hogy anno a régebbi ipad-ekről lett volna bend teszt, ez az i6 után lett népszerű.

(#25) Kokzor válasza nozs23 (#24) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A korábbi posztomban volt egy link az elsőről. De amúgy tapasztalatból mondom, hogy a régiek jobban bírták. Már fogásra is teljesen mások voltak. Az újaknál olyan érzésem van, hogy ha erősebben megnyomom a hátulját, akkor tuti benyomom.

[ Szerkesztve ]

(#26) nozs23 válasza Kokzor (#25) üzenetére


nozs23
addikt

Valóban annak tűntek, nekem is van egy első generációs a szekrényben, de inkább nem esnék neki. Nekem jobb így, hogy vékonyak és könnyűek, nem érdekel, hogy erővel ketté lehet őket hajlítani/törni. Elég sok tech. cuccot tönkre lehet így tenni.

(#27) satz18


satz18
őstag

A magyar cikk sokkal pozitívabb mint az eredeti cikk. Zack nem nagyon dícsérte a masinát finoman fogalmazva.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#28) Stabi83 válasza Kokzor (#23) üzenetére


Stabi83
senior tag

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#29) Noukoum válasza hemaka (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

600e is lehet ám :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) Kokzor válasza Stabi83 (#28) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Na jó :DDD

(#31) moleculez


moleculez
veterán

Hello LG G Flex...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) janeszgol válasza noro79 (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Jajj csak nem hogy bántják a pici almádat... A múltkori, a Pro jogosan lett leszólva.

(#33) CsabaZz válasza Stabi83 (#22) üzenetére


CsabaZz
tag

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#34) hemaka válasza Noukoum (#29) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ott már lehet rá kell hívni a mentőt az emberünkre. :DDD

(#35) K0vasz


K0vasz
aktív tag

wow, most ez komolyan egy hír, hogy nem hajlik meg, mire kihozza a postás? twice as amazing!

(#36) tuki2200


tuki2200
senior tag

Szép egy Clickbait cím.. a Mobilarena megint hozza a szokásos színvonalat.. ha azt értékelitek "jelesre", hogy baromi konnyen hajlik, de működőképes marad, mire értékelitek ami eleve nem hajlik? Bohózat ez a "szakmai portál"..

[ Szerkesztve ]

(#37) Freiherr válasza tuki2200 (#36) üzenetére


Freiherr
őstag

Teszt helyett már csak ilyen egy bekezdéses bullshitekkel tudnak operálni, ez az igazi szégyen.
Pedig ez a cucc megérdemelne egy normális tesztet.

XXX

(#38) Hopkins95 válasza tuki2200 (#36) üzenetére


Hopkins95
addikt

Könnyen meghajlik? Mutass már kérlek olyan mainstream tabletet, ami ilyen erőbehatástól nem hajlana meg. Szerintem igen is nagy csoda, hogy még meghajlítva is egyáltalán működőképes marad. Ha eleve nem hajlana meg, azt lehetne ehhez képest kitűnőre értékelni... Ez nem arra van, hogy hajlítgasd, én ha veszek egy drágább cuccot, arra vigyázok inkább. :U

Egyébként muszáj mindig valamibe belekötni? :(((

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39) hemaka válasza tuki2200 (#36) üzenetére


hemaka
nagyúr

hogy baromi konnyen hajlik - Wat? Egy videót néztünk? :DDD

(#40) Noukoum válasza hemaka (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem szükséges, majd az Apple Watch kihívja.:)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#41) tuki2200 válasza Hopkins95 (#38) üzenetére


tuki2200
senior tag

Sajnos úgy látszik a márka iránti elfogultságodnak vagy butaságodnak köszönhetően nem sikerült megérteni, hogy nem az iPadet szóltam le, hanem a cikket..

[ Szerkesztve ]

(#42) Hopkins95 válasza tuki2200 (#41) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ez óriási :D Nyugtasson meg a tudat, hogy egyébként nem csípem a márkát és nem is lesz almám...és igen...az Egyébként muszáj mindig valamibe belekötni mondatomat a cikkre értettem. :K Na erre mit mondasz?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#43) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Vesz még valaki ilyet?

(#44) hemaka válasza turbulencia8 (#43) üzenetére


hemaka
nagyúr

400 euroert szerintem teljesen okes, csak a regi dizajn csunyacska mar, de egyebkent eros, mint a mereg es a cerkat is kezeli a kijelzoje.

(#45) Noukoum válasza hemaka (#44) üzenetére


Noukoum
veterán

6-7éves design tényleg nem túl innovatív.:)
Persze valamivel el kell adni a pro-t, de azért ez így picit gáz.. ugyanis ezek már nem "olcsó" ipadek..

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#46) Millerchris


Millerchris
tag

Yuppi, 200-ért nem kell majd a kukába dobni.

A holnap mèg messze van!

(#47) Unbaised-Ben válasza turbulencia8 (#43) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Én akarok, mert a mini 2 már kicsit elavult, és hogy mire? Bárhova a lakásban kis TV-nek, Youtubenak. És főleg autóban, navinak, tv, youtube.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.