Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reggie0


Reggie0
félisten

Hat, a xilinx fpgak sem hiresek a biztonsagukrol. A 7-es szerias FPGA-kban a HMAC kulcsot mar nem taroljak, csak az AES kulcsot es az egyik elso blokkban kapja meg azt az aessel titkositva...

Amugy a cikkben levo problema nem igazan problema, mivel az encrypt only nem a rendszer biztonsagat kivanja szavatolni, csak a szellemi tulajdon vedelmet.

[ Szerkesztve ]

(#2) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Intel termék, nincs itt semmi latnivalo oszoljanak kérem.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3) Reggie0 válasza wwenigma (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Ebbol latszik, hogy a fanboyok igenytelenul vakok es azt sem tudjak, hogy mihez szolnak hozza, csak jol meg akarjak mondani. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Pista0001


Pista0001
addikt

Jó lehetett a buli tegnap, ha ennyi hiba van a cikkben. Szóduplazás, névelő utáni szó ragozása, stb, és meg végig sem olvastam... :P

(#5) wwenigma válasza Reggie0 (#3) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ó az Altera-val kevertem. :D Nembaj, itthagyom hogy lassa mindenki milyen vakok a fanboyok!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6) gabor7th


gabor7th
addikt

Elképzelem, hogy amikor kiépül az Ipar IoT, önvezető autók stb. milyen klassz lesz majd az a hír, hogy upppsz... javíthatatlan hiba van, amíg nem lesz az összes hardver cserélve addig is... addig is mi lesz?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) tomcat78 válasza gabor7th (#6) üzenetére


tomcat78
őstag

Egy kitartó hülye, és mindmeghaluuuuunk.... :D

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#8) azbest


azbest
félisten

Szóval fizikailag hozzá kell férni

(#9) Bandit79


Bandit79
aktív tag

Azt nem értem miért kell ilyen híreket lehozni olyan hibákról ami kb minden hardverben ott nyugszik.. és bammmeg fizikailag hozzá kell jutni.Valami más ? :DD
Komoly ,hogy 2017-18 óta ezen kell lovagolni,mintha előtte nem léteztek volna ilyen sebezhetőségek..
Akkor is eléldegéltünk velük. Aki meg le akarja ragasztani a kameráját , azt se értem.. pont rád kíváncsiak a 7,5 milliárd emberből. Nyugi nem vagy olyan fontos .Mit érdekel ,ha benne vagy a hangyabolyban akik körülötted ugyan olyanok.. max meglátják a pöcsöd .. na és.. :))

[ Szerkesztve ]

(#10) Carlos Padre válasza Bandit79 (#9) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha hozzá akarnak férni fizikailag, akkor hozzá fognak férni fizikailag, ez még soha nem okozott gondot.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11) Tetsuo válasza Bandit79 (#9) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

:C :W :(
"Arguing that you don't care about the right to privacy because you have nothing to hide is no different than saying you don't care about free speech because you have nothing to say."

.

[ Szerkesztve ]

(#12) borg25 válasza Bandit79 (#9) üzenetére


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Aham, tényleg nem lehet visszaélni egy felvétellel.
Ajánlom figyelmedbe a Black Mirror S3E3-at.
Ok fikció, de gondolj bele, nincs olyan pillanat az életedben, amiről nem szeretnéd, ha az ismerőseid kapnának egy videót? Mit tennél ezért?
7.5 milliárd ember + ezekről mit lehet felvenni + egy jó kis AI ebből mit tud kihámozni, hogy mi lehet elég szaftos ahhoz, hogy mehessen a bitcoint kérő levél. Az algoritmusnak nem kell tökéletesnek lennie. Mi van ha nem fizet? Autóba megy ki a mail az ismerősöknek. Mi van, ha mégsem szaftos a video, mert az AI tévedett? Semmi. 7.5 milliárd emberből az is szép pénz, ha minden tízezredik fizet 10 dollárt.

(#13) tomazin válasza tomcat78 (#7) üzenetére


tomazin
veterán

Vagy mondjuk egy állami hátszelű hackercsapat és tényleg.

(#14) kromatika


kromatika
veterán

Bumm neki.

(#15) Kékes525


Kékes525
félisten

Újabb Intel termék. Van olyan termékük, ami nem sebezhető? :(

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#16) Reggie0 válasza gabor7th (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Miert, eddig nem igy volt? Nezd meg mennyi visszahivas van.

(#15) Kékes525: Na meg egy hulye fanboy, aki csak intelezni akar, azt nem is tudja, hogy nem intel termek es meg leellenorizni is lusta. Sebaj, jol odamondtad. Itt egy keksz.

(#9) Bandit79: Hozzam meg benyitni nem probalt soha senki. Hulye aki zarat szereltet fel. Gondolom nalad fuggony sincs, mert ugysem vagy erdekes.

[ Szerkesztve ]

(#17) tomcat78 válasza Reggie0 (#16) üzenetére


tomcat78
őstag

Ha az Intelt mondjuk szinonímaként használjuk a biztonsági rés kifejezésre, annyira nem is fanboykodás... Ugye? :D
Nem Intel termék, ebben igazad van, de a maga nemében bizonyos tekintetben pont ugyan olyan szar marad.
Ja, Intel user vagyok... És tele a tököm a szoftveres foltozgatásaikkal, amiktől maximum máshogyan lesz szar, amit eladnak. Értsd jól, lassulnak.Asszem az Intel védő igazi fanboy te vagy... De persze a tévedés jogát fent tartom.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#18) Reggie0 válasza tomcat78 (#17) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem szinonimakent hasznalta, egyertelmuen kiderul a 2. mondatbol.

Amugy mint mar lentebb is irtam, ennek az uzemmodnak nem a rendszer vedelme a celja, hanem az, hogy az IP-t ne tudjak ellopni. Tud a chip komolyabb vedelmet is, meg tud semmilyet. Kinek mire van igenye.
Az nem tudom hol intel vedes, hogy leirom ez nem intel termek... Sot, nem naci termek, most akkor nacivedo is vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#19) tomcat78 válasza Reggie0 (#18) üzenetére


tomcat78
őstag

A stílusod ettől még minimum nem okos. Írjam azt, szépen elmagyaráztad, ülj előre?
Nem feltétlen az a baj, amit írsz, hanem ahogyan. Értem, hogy mit akarsz, meg hogy bassza a csőröd, hogy valaki utána sem néz valaminek, csak ír valamit. De attól, hogy valaki baromságot ír, még nem kell hülyévé válni. Persze ez is csak egy vélemény.
Amúgy írtam is, hogy a tévedés jogát fent tartom.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#20) Reggie0 válasza tomcat78 (#19) üzenetére


Reggie0
félisten

Viszont szandekos, igy remelhetoleg tartosabb emleket hoz letre.

(#21) tomcat78 válasza Reggie0 (#20) üzenetére


tomcat78
őstag

Háááát.... Egy fórum sok mindent elbír... Az életben egy ilyen inkább benned hagyna nyomot adott esetben. Gondolom az meg neked lenne tanuló pénz. Vagyis tartósabb emlék-ha idézhetlek. De itt, leírva.... A klavi és a monitor mindent bír.
A vélt és a valós szellemi fölény között, az a különbség, hogy akinek valóban van esze, nem azt hangoztatja, hogy a másik hülye,még ha igaza is van.
De szerintem ne offoljuk szét a topikot.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#22) Reggie0 válasza tomcat78 (#21) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem hinnem. Amugy szoba sem kerult a szellemi foleny(L. 3.). A velt es a valos kozott az a kulonbseg, hogy a velt nem bizonyitott es teves is lehet, nem a viselkedes. Szerintem se.

[ Szerkesztve ]

(#23) tomcat78 válasza Reggie0 (#22) üzenetére


tomcat78
őstag

Nem hinném.... De, biztos lehetsz benne :D Tudod van az a mondás, hogy minden tengerben úszik nagyobb hal...
Viszont itt tényleg meg engedheted magadnak :DDD
Attól meg nem leszel okosabb, ha tapló vagy, még ha igazad is van. Ha nálad ez az önkifejezésre be vett szokás.... :C Tudod erről az jut eszembe, hogy egy darabig mindenki azt hiszi, hogy humoros vagy. Aztán rá jönnek, hogy simán bunkó.
Tévesen állítani valamit tudatlanság. Másokat oltani gyökér módon ezért, szintén az.
De tudod mit? Mégis szívesen folytatom veled ezt az eszmecserét. Hátha tanulok valamit a világ nagy és nehéz dolgairól. :R

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#24) Reggie0 válasza tomcat78 (#23) üzenetére


Reggie0
félisten

Ezert kell esznel lenni.
Kit erdekel h okosabb leszek-e, nem tudom miert csipodott ez be nalad. Nem minden az ego korul forog.
"Tévesen állítani valamit tudatlanság. Másokat oltani gyökér módon ezért, szintén az."
Es ha annyit nyom mint egy kacsa, akkor fabol van, tehat boszorkany. Hasonlo logika.
Ha ugy erzed, hogy ebbol tanuldni fogsz barmit, akkor eleg nagy baj van.

Kapott egy olyan valaszt, mint amilyen kommentet irt. Nyugodtan lepj tul rajta, ahogy mas is tette, nem kell itt jatszanod az SJW-t.

[ Szerkesztve ]

(#25) tomcat78 válasza Reggie0 (#24) üzenetére


tomcat78
őstag

Gyalog galopp :C Ez volt eddig a leg értelmesebb hsz :D
Nem folytatok háborút, és nem keresek igazságot sem. Csak bassza a csőröm, ennyi.
Bírom az itteni arctalan megmondó embereket.De ez valahogy minden fórumon így van. Nem közösségként viselkednek, és segítik egymást adott esetben, hanem simán le hülyéznek valakit, pusztán mert pl valamit rosszul tud. Nem tudom, ez biztosan valami magyar sajátosság. Néha kicsit az az érzésem, hogy így kompenzálnak az emberek, mert az élet pofán baszta őket. Nem ítélkezem, csak fasz hozzá állásnak tartom.
Az, hogy ez nekem nem szimpatikus, az én privát problémám. De azt hiszem én is meg tehetem, hogy véleményezzek valamit. Nem tűnsz hülye gyereknek, csak szerintem ezt nem jó formában adod elő.
Tanulni pedig mindenből lehet.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#26) Reggie0 válasza tomcat78 (#25) üzenetére


Reggie0
félisten

Tevedes, rosszul tud es rosszindulatu, az utobbit azert ne felejtsd le, mert igen jelentos szempont a kepben. Nekem meg ez bassza a csorom. Az elvakult fanatizmus meg ennel is kozossegrombolobb. Nezd meg mi megy egy procis vagy gpu-s topicokban/hireknel, nem lehet erdemben beszelgetni toluk, barmilyen termekrol elismersz egy jo vagy rossz tulajdonsagot, mar rogton verremeno csata lesz abbol.
Azert is irtam ezekhez hozza(mert nem mindenhol teszem ezt), mert ok csak a haterkedes miatt kommenteltek. Ugyanis ha nevezetesen az Alterarol lenne szo, akkor is koze sem lenne az Intelnek a biztonsagi megoldashoz, mert bar kompletten felvasaroltak, az egy teljesen kulon termek, kulon fejlesztokkel. Meg ha latszolag igazuk lenne, akkor tevednenek. Persze ennek plane jarnanak utana, a lenyeg az, hogy megint leszolhatjak az osellenseguket.

[ Szerkesztve ]

(#27) tomcat78 válasza Reggie0 (#26) üzenetére


tomcat78
őstag

Intellel kapcsolatban, ha sebezhetőséget feszegetünk, sajna tény. Ehhez semennyire nem kell rosszindulatúnak lenni. Az megint más kérdés, hogy ez a motyó épp nem tőlük került ki. Így szerintem tudatlanság szülte az illető kommentet...
Találkoztam már itt idiótákkal vastagon. Az elvakult fanatizmus közösségrombolóbb.... Igen, ebben teljesen egyet is értek. Nem csak itt megy. Szeretem pl az F-1-et, de sírok a röhögéstől a fórumokon a kommentelőktől...
De szerintem ezt egy sör mellett jobban ki lehetne tárgyalni :R :D

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#28) sztanozs válasza gabor7th (#6) üzenetére


sztanozs
veterán

Most is van ilyen. Visszahívják a típust és kicserélik. Pont mint a légzsákoknál vagy a fékeknél.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.