Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djculture


djculture
félisten

Ennek a sorozatnak se ártana már némi pihenő, évente új rókabőr rész...

[ Szerkesztve ]

(#2) VinoRosso válasza djculture (#1) üzenetére


VinoRosso
veterán

nekem bejön

(#3) wednesday válasza djculture (#1) üzenetére


wednesday
őstag

Azért az túlzás, hogy évente. Régen ezeket kiegészítőknek nevezték. Bár tény, ráférne a játékmenetre egy alapos felújítás.

Én régen nagyon odavoltam a TW sorozatért (végül is most is szeretem). De már számomra kezd ellaposodni, főleg a csaták levezénylése.

(#4) Busterftw


Busterftw
veterán

Sima rome-ot nem tudom megunni, medieval 2-t se, ezek utáni részek egyáltalán nem jöttek be értem itt az érát, puskák stb. Rome 2 csak az emperor edition vállalható, Attilát szintén várom.

(#5) djculture válasza wednesday (#3) üzenetére


djculture
félisten

Ez most ugyanaz mint az előző már kinézetre is téma is csak egy kicsivel más korban. Annyi hogy most teljes játékként eladják az előző rész hibajavitásait..

[ Szerkesztve ]

(#6) Csapoati válasza djculture (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Inkább egy önállóan futtatható kiegészítő, nagyjából a Rome 1-hez kijött Barbarian Invasion szellemi utóda. Csak hát tényleg elég drága, valahol félúton jár egy kiegészítő és egy teljes értékű játék között, amolyan Blizzard-módra..

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Rorschach™


Rorschach™
újonc

Én várom, a Barbarian Invasion is nagy kedvenc volt anno. :)

(#8) NandoXXL válasza djculture (#5) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Ne terjessz hülyeségeket, kijavították a hibákat ingyen, persze eredeti játék esetében, steamen automatán frissült Emperor Editionra (plusz tartalom kárpótlásként a bakikért). Egész jó lett kijavítva.

(#9) kapeti07 válasza djculture (#5) üzenetére


kapeti07
senior tag

Ebben a részben azért lesz újítás bőven. Például lesznek olyan népek akiknek nincs hazájuk, nekik Népvándorolni kell majd a túléléshez.
Meg lesznek a rabló népek pl a Vikingek (3 frakció) akiknek fosztogatni kell, nem lesz majd fontos elfoglalni a területeket.
A csatákat (jobban mondva a város ostromokat) is feldobja pár újítás. Lesznek barikádok, futótűz (a lángra kapott épületek tüze tovább terjed) új egységek, új csapatok stb.

Egyszersmind több újítás lesz benne a Rome 2-höz képest, hogy csak egy DLC legyen. Valamint egy másik érában a népvándorlások korában játszódik. Ezért szerintem jogos egy új játékot kiadni a készítőknek.

Mondjuk induláskor én sem fogom megvenni. A Rome 2-höz is jóval alacsonyabb áron jutottam hozzá és a DLC-ket is -75%-os Steam akcióban vettem, megjelenés után 1 évvel. Így fogom majd csinálni az Attilánál is. Addig meg Medieval 2 (jól elfut a laptopomon) Shogun 2, és Rome 2 -vel nyomom.

Xbox: kapeti

(#10) wednesday válasza kapeti07 (#9) üzenetére


wednesday
őstag

Az első Rome kiegészítője is a népvándorlás korában játszódott. Ez a "lesznek népek, akiknek nincs hazájuk", ugyan úgy benne volt. :) Lehetett választani megszállás/letelepedés, kifosztás, és kiirtás között.

Mondjuk nekem nincs bajom azzal, hogy önállóan is futtatható. Mert a régi kieges rendszerben rendelkezni kellett az alapjátékkal. Igaz az árak eltérésére (alap, kieg) már nem emlékszem.

Tesznek bele vikingeket? Az érdekes, mert 8-9. században kezdődtek a viking rablások és portyák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.